robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 lut 2011, 13:35

ale tu cisza.....

[ Dodano: 2011-02-18, 08:04 ]
haloooooooooooo gdzie wy babeczki sie podziewaci???;P
witam :ico_kawa:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 lut 2011, 11:11

hejka
stawiam :ico_kawa: kto chętny

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 lut 2011, 11:29

witam

malgoskab, ja chce

ja za to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: w piąta rocznicę naszego ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 lut 2011, 11:45

aniaj84 wszyskiego najlepszego z okazji rocznicy slubu kochana:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 lut 2011, 12:00

aniaj84, wszystkiego co najlepsze i dużo miłości na każdy dzień

padam
próbuje sprzątac przy dwójce dzieci
masakra jakaś

Krzysio strasznie płaczliwy i wymuszający sie zrobił na wszystko reaguje złością płaczem i krzykiem
mam dość
nie wiem na ile jest to bunt dwulatka a na ile zazdrosc o kasie
sama nie wiem ile mu moge pozwolić a zdrugiej strony nie chce zeby czul sie odrzucony itp
trudny wybór
lece

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 lut 2011, 12:05

malgoska no ciezko teraz maly sie buntuje jak kazdy dwuate a jeszcze do tego dochodzi zazdrosc.....moja sarka ch chwile sie tuli do mnie i caluje mamo kocham cie nawet jak np karmie majke czy cokolwiek robie przy majce to zaraz zjawai sie sarka i domaga sie tulenia....
matko jakiego ja mam dzis lenia dziewczyny... :ico_noniewiem:
co robicie na obiad bo wogole zadnej weny tworczej nie mam.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

18 lut 2011, 12:38

witajcie!!!
nie bylo mnie sto lat ale nie ma na nic czasu, bylismy bardzo chorzy, teraz juz lepiej, amelka do przedszkola chodzi i co jakis czas cos przywleka, w niedziele mamy chrzciny wiec mam kupe roboty, sprzatanie zostawiam na ostatnia chwilke bo amelka sie postara aby nie bylo sladu po sprzataniu :ico_oczko:
wiktorek rosnie, znowu zmieniam mu mleko ale juz sie powoli uklada, ui nas akurat robi kupska bez przerwy, ale w nocy ladnie spi, usypia prawie sam w lozeczku przy melodyjce,mielismy may remont, zamienilismy sypilanie nasza z amelki i dalismy wiktorka do niej, wiec sobie spia w jednym pokoiku, amelka ma nowe lozeczko wieksze i jest szczesl;iwa, pokoik jest sliczny wiekszy, taki radosny i dzieciecy...malutki ladnie spi ale drzemki spi w bujaczku w salonie a w lozeczku tylkoo w nocy i jest ok, ogolnie nie budza sie nawzajem za to rano oboja wstaja 6:30-7 i juz po spaniu, maly wtedy gaworzy i sie smieje i trzeba go zabawiac, ogolnie jest kochany i slodki :ico_oczko: amelka mi pomaga, bardzo kocha dzidziusia i on ja chyba tez bo na jej widok sie smieje w glos,
malutki reaguje na imie i wogole jest coraz fajniejszy bo mozna go rozsmieszyc i tak obserwuje wszystko, czasem to z pokoju wyjsc nie moge bo mnie musi widziec

ogolnie tez padam na pyszczek czesto ale coz...wazne ze jakos sie uklada, na sopcery chodzimy prawie codziennie i czestochodze sama z dwojka dzieci i juz sie nauczylam i jest ok, wiadomo z jednym to jest znacznie latwiej ale z dwojka tez dajemy rade, maly na spacerkach spi i potem jest grzeczniejszy w nocy

no nic yle poki co odezwe sie potem, milego dzionka :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-18, 11:42 ]
dodam tylko ze na pocatku lutego byl wazony i wazyl 6,05 kg i mierzy cos kolo 62 cm, wiec calkiem dobrze, widze ze rosnie na dlugosc bardziej niz amelka bo ona to byla krotsza ale kraglejsza jak kluseczke,
aha i mielismy bilans i wszystko ok, tylko ma starsznie sucha skore ale mamy kremik i go smaruje bez przerwy i sie starsznie drapie, mimo ze pazurki krotkie to jakies takie ostre ze spi w rekawisiach w nocy bo czasem to wstaje podrapany starsznie...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 lut 2011, 14:07

Karola to super że u was wszystko ok
:ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 lut 2011, 22:19

to widac ze ksiazkowo u was:) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

19 lut 2011, 00:10

dziewczynki dziękuje za życzenia. jestescie kochane :ico_sorki:
ja własnie pożegnałam gości
jutro nastepna tura :ico_brawa_01:
ciesze sie bo w tym, tyg nic kompeltnie sie nie działo
siedziałam cały czas sama bo młody w przedszkolu potem cały czas u babci
a za tydz chrzciny Szymka :ico_brawa_01:
tak sie ciesze, bedzie takim moim małym chrześcijaninem :ico_brawa_01:

a spadł u was śnieg...?
masakra jakaś :ico_zly:
ja chce wiosne :ico_sorki:

karolina-ch, super że u was wszystko w porządku :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość