Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 lut 2011, 16:45

my po spacerku :-) nawet dziś względnie
cichłam coś kupić mojej mamie na urodzinki ale nic ciekawego nie znalazłam
...........
co do raczkowania to mój też zaczął sie przemieszczać od jakiegoś czasu ale na :ico_haha_01: :ico_haha_01: żołnierza w okopach :ico_oczko:
ja przeziębiona :ico_chory: oby mały nie podłapał. :ico_sorki:
zdrówka kochana i trzymam kciuki żeby Tobiaszka ominęło :ico_sorki:
my z Bartim przeziebieni kurcze ,Wiki nas zarazila buuu
trzymajcie sie cieplutko i raz dwa zdrowiejcie
a tak na marginesie to ja jestem pełna Podziwu dla Waszego małego Pudziana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
silny chłopak niesamowicie
tylko patrzeć jak zacznie chodzić :ico_haha_02:
lidziasc, o której teraz Martynka chodzi ci spać i jak długo?
bo U nas nie jest narazie mozliwe zeby Bartosz spał na jedna drzemke po takich nockach ledwo udaje mi sie go dotrzymac do 10 i zasypia w kilka chwil a śpi tak 1,5 godz potem jemy obiadek i tak ok 14-15 zasypia znów na 1,5-2 godz
chodzi spać ok 21 a nocki mamy takie jak mamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 lut 2011, 18:29

a co do slimaka z klockami, to Tobiś go akurat lubi w zasadzie od kiedy go dostał na Gwiazdkę. podobają mu się klocki. bierze oba do rączki i trzaska jednym o drugi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

17 lut 2011, 19:54

co do slimaka z klockami, to Tobiś go akurat lubi w zasadzie od kiedy go dostał na Gwiazdkę. podobają mu się klocki. bierze oba do rączki i trzaska jednym o drugi
_________________
Zosia z tym slimakiem robi dokladnie to samo... jeszcze glowe mu urywa :-D

a te male danonki nie wiem dla kogo robia... chyba 2 lyzeczki tam sie mieszcza :-D

przetwory mleczne daje sie po 10 mcu chyba

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 lut 2011, 20:13

kratka, u nas głowa tego ślimaka to gdzies się wśród zabawek błąka :ico_haha_01: albo dzieli los klocków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 lut 2011, 09:13

Witajcie ja z :ico_kawa:
może któraś dołączy :-D a za oknem biało ech kiedy ta zima sie skończy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
zamówiłam sobie tą firankę spaghetti ciekawe czy fajnie sie będzie prezentować
:-)
młody juz grandzi -nicpoń mały

NICOLA_1985

18 lut 2011, 10:58

hej
u mnie w domu szpital, Krystian ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk, Karolina nie ma zapalenia ale antybiotyk też dostała a ja mam zapalenie gardła , mojego S. tez cos łapie ale do pracy chodzi nawet chory i nawet się zapisał na weekend żeby iśc :ico_noniewiem:
dzisiaj pierwsza przespana nocka wcześniej dzieci kaszlały całe nocki i na zmiane wymiotowały wydzieliną z oskrzeli :ico_noniewiem: do tego pozatykane nosy... i ledwo oddychały ale teraz jest już dobrze bo antybiotyki działają :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Krystianek się bawi a Karolina jeszcze śpi... odsypia chyba te wszystkie nieprzespane nocki :ico_sorki:

Tibby śliczny Tobiś i jak pięknie raczkuje :ico_brawa_01:

wisnia szczeście w nieszcześciu :ico_oczko: teraz tylko zaliczyc na 5 i będzie super że w indeksie 2 nie będzie zapisanej :-)

co do tego karmienia piersią i pracy i wychodzenia wcześniej to z tego co ja wiem to kobieta karmiąca ma prawo kończyc pracę godzinę wcześniej i szef nie może robic jej problemów..

co do danonków to z tego co mi wiadomo są polecane dla dzieci które ukończyły 3 r. życia no ale ja tak jak wy nie zastosowałam się do tego, mojej Karolinie nabiał wprowadziłam jak miała około 10 - 11 miesięcy a Krystianowi wprowadzam już od 2 tygodni czyli jak tylko skończył 8 miesięcy to zaczełam mu podawac po troszeczkę przy śniadaniu, ja daję serki homogenizowane z danona waniliowe , robię budynie na mleku krowim , danonki i bakusie też zamierzam spróbowac w przyszłym tygodniu

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lut 2011, 13:16

nasz też mleko krowie ma za sobą - 1,5% - kaszkę mannę mu robię na kolację codziennie na nim..

a do :ico_kawa: się dołączę. :ico_chory: znów smarkam :ico_placzek: u nas też śnieg i snieg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 lut 2011, 13:28

:ico_noniewiem: zdrowia kobitki
nasz też mleko krowie ma za sobą - 1,5% - kaszkę mannę mu robię na kolację codziennie na nim..
wow

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lut 2011, 13:41

dostał kiedyś na spróbę i mu zasmakowało. nie ma uczulenia więc wcina. :ico_haha_01: a broń boże zapomnij o niej! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

18 lut 2011, 13:55

co do danonków to z tego co mi wiadomo są polecane dla dzieci które ukończyły 3 r. życia no ale ja tak jak wy nie zastosowałam się do tego, mojej Karolinie nabiał wprowadziłam jak miała około 10 - 11 miesięcy a Krystianowi wprowadzam już od 2 tygodni czyli jak tylko skończył 8 miesięcy to zaczełam mu podawac po troszeczkę przy śniadaniu, ja daję serki homogenizowane z danona waniliowe , robię budynie na mleku krowim , danonki i bakusie też zamierzam spróbowac w przyszłym tygodniu
nie no przetwory mleczne po 10 mcu sa zalecane- czyli wszystkie serki, jogurty, twarog, kefir itp ja tam dzisiaj albo jutro malej dam pierwszy raz.
Z mlekiem krowim to wstrzymam sie tak jak w przypadku syna- on zaczal jesc platki na mleku (tak 2-3 razy w tyg) na krowim jak mial 2 lata, potem jak skonczyl 2,5 to kakao juz na krowim i modyfikowane rzadko pil. Teraz juz pije tylko krowie

[ Dodano: 2011-02-18, 12:57 ]
wg planu powinnam Zosi dac serek za 3,5tyg ale zaczne juz powoli. Kanapki z almette je od ok 2tyg od czasu do czasu

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości