olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

18 lut 2011, 12:49

Mi wypisal lekarz luteine bez badania i usg ehhhh...tylko na podstawie tego ze robilam rtg bedac w2 tyg ciazy Ciekawe co powie mi moja Pani Ewa 2 marca po UZG Ja juz dalam zaswiadczenie szefowi o ciazy lepiej ze wie wczesniej Jutro wlasnie ide do pracy po 2 tyg zwolnieniu

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

18 lut 2011, 13:20

A zaświadczenie o ciązy wystawia ginekolog??

Ja wlasnie jak bede na wizycie 28.02 będe miała USG parę zdjęć Maluszka i fajnie bo u nas nagrywaja USG i bicie serca ma płytke, fajna pamiatka zostaje. Byleby wszytsko było dobrze, nie moge sie juz doczekać.... dobrze ze wizyta z rana jest bo cały dzień bym sie nie mogła doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

18 lut 2011, 15:08

Tak mi wypisala prywatna ginekolog do pracy zaswoadczenie Szef musi wiedziec ze w ciazy jestem tym bardziej ze ja pracuje u prywaciaza w sklepie wiec takie cos sie bardzo przydaje aby np nie dzwigac

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

18 lut 2011, 15:29

Ja poszlam od razu na L4 bo pracodawca mi kazał ze względu na nienormowane godziny pracy i przejscia z pierwsza ciążą...... wysłalam im maila tylko własnie potrzebuję na piśmie potwierdzenie ciąży przez lekarza dostarczyć

[ Dodano: 2011-02-19, 14:35 ]
:ico_kawa: ale tu dzisiaj cisza nie do poznania.... ja posprzatałam w domu troszkę... ale lece teraz spać bo znów mdłości mnie dopadły i cały dzień tylko chodze i ziewam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 lut 2011, 15:56

Helo laseczki

jak mija sobota :-) ja sprzatam na raty, zaraz zabieram sie za duzy pokoj, mam w planach dzis poprasowac, ale njak to bedzie to sie okaze :-D

Co do watku pazdziernik-listopad to jeszcze na pewno ktos dolaczy moze jeszcze nie wiedza ze sa w ciazy :ico_oczko: ale mozesz polaczyc watki, ja nie mam nic przeciwko :-)

Nie zagladalam, bo nie mialam sily, wcoraj troche gorzej sie czulam, jestem tak senna, ze zayspiam na stojaco, a w ciagu dnia drzemki nie moge sobie zrobic, bo moj maly juz nie chce spac w dzien wiec ciezkop jest, a do tego jeszcze krzyz strasznie boli,w czoraj to myslalam, ze mi peknie, musze ginowi powiedziec o tym.

Ja wizyte mam we wtorek, wiecie co z tym moim terminem to pewnie mam na 16.10 bo mam tak pokreslone, ze nie widac, czy jest to dzieciec czy szesc, ale zapytam sie jeszcze raz.

Macie jakies zyczenia co do plci, ja bym chciala teraz corcie, w pierwszej ciazy od samego poczatku czulam, ze bedzie synus i sie sprawdzilo, teraz jakos tak dziwnie czuje, ze bedzie corcia, ale najwazniejsze, aby wszystko dobrze bylo i zdrowe :-)

Milej soboty zycze

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

19 lut 2011, 17:11

Macie jakies zyczenia co do plci, ja bym chciala teraz corcie, w pierwszej ciazy od samego poczatku czulam, ze bedzie synus i sie sprawdzilo, teraz jakos tak dziwnie czuje, ze bedzie corcia, ale najwazniejsze, aby wszystko dobrze bylo i zdrowe
Ja sama nie wiem czy wolałabym syna czy córkę.... może jednak chłopczyka bym wolała, ale tak jak mówisz najważniejsze by wyło zdrowe. Narazie przeczucia jednak nie mam co do płci......... :-)

A co do samopoczucie mnie dziaj potwornie męczą nudności i zgaga zabójca.

olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

19 lut 2011, 21:27

Dla mnie najwazniejsze aby bylo zdrowe a czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka obojectnie Dzis bylam w szpitalu dostalam malego krwawienie o barwie czerwonej Naszczescie wszystko jest dobrze dzidzia ma 1.6 mm a to odpowiada na dzien dzisiejszy 5.4 tydzien Nawet serduszko zaczlo bic cisnienie tetnicze 110/60mmHg tetno 67/min Tetno male ale to dlatego ze to dopiero 5 tydz i to jest normalne Z kazdym dniem bedzie wieksze tak powiedzial lekarz

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lut 2011, 00:16

gratuluje Wam dziewczyny i zycze szczesliwych 9 mies...

izus_85, super, ze Wam sie udalo i bedzie 2 malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pamietam sie z Upragnionego malenstwa...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 lut 2011, 12:03

czesc cieżaróweczki :-D

miło ze nie macie nic przeciwko połączeniu dwóch wątków, wiadomo ze jeszcze ktoś dołaczy, nawet w 5 miesiacu moze sie zjawić jakas nowa ciezaróweczka :ico_oczko: ale w większej grupie lepiej :ico_oczko: zawsze raźniej :ico_oczko:

NowaSejana, ty juz też na końcóweczce :ico_oczko: wasze suwaczki jakoś szybciej idą :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: hehe

wiecie jak mi sie zapach wyostrzył :/ kupiłam jakiś czas temu Majci ciastoline Disney i ona pachnie migdałami, na początku sie zachwycałam tym zapachem a teraz powoduje u mnie jakiś wstręt :/ moze nie mdłosci ale jednak nie zbyt dobrze mis ie robi :/

co do płci, ja nie mam przeczucia, nie miałam go z Mają, snił mi sie synek a jednak wyszła córcia :ico_haha_01: ale ja chciałam córcie wiec nie załowałam :ico_oczko: teraz mi jest jedno, córcia było by ok :ico_oczko: mąż byłby zachwycony bo już imie wybrał -Lenka
a jeśli synek to też cudnie by było :ico_sorki: mielibyśmy ciekawie :-D

[ Dodano: 2011-02-20, 11:04 ]
olus198642, :ico_olaboga: dobrze ze ok z dzidziusiem :ico_sorki: dbaj o siebie, a nie kazali ci brać w tym wypadku luteinki czy czegoś innego?

[ Dodano: 2011-02-20, 11:05 ]
robie karpatkę dzisiaj ktoś chętny na kawałeczek? :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 lut 2011, 16:34

hehehe ja w nocy wczoraj piekłam jabłecznik po oglądnięciu jednego z programów kulinarnych, położyłam się spać ale jednak cały czas mnie on nęcił. Więc wstałam i upiekłam, zjadłam 3 kawałki i poszłam spać.......masakra jeszcze nigdy nie miałam takiej ochoty na ciasto. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość