Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lut 2011, 16:09

zuzzka3 Hania kaszki też ie jadła i do tej pory nie lubi :ico_sorki: ważne,że córka przybiera ci na wadze,a że mniej to tak bywa :ico_sorki:
dla porównania powiem ci,że Hania urodziła się z wagą 3880g a jak miała rok ważyła 9700g więc przez 12 miesięcy przytyła tylko 6 kg ( 1kg na 2 miesiące) i jakos lekarka nie zmuszała mnie do wiekszego karmienia bo wiedziała że dziecko jest zdrowe i taki typ z niej,ważne że przybiera na wadze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 lut 2011, 22:52

zuzzka3 Zacznę od tego że nie wszystkie dzieci są takie sam nie muszą rosnąć według centyli i ścisłe według norm. Mój synek ma 20 miesięcy i waży 9,5 kg urodził się z waga 3kg przybierał na wadze ale według lekarki wciąż za mało skierowała nas do gastrologa a ten do szpitala na badania bo Krzyś jest za malutki poniżej 3 centyla. Na początku września poszliśmy do szpitala na badania, Krzyś został przebadany z każdej strony wzdłuż i szerz. Wszystkie badani były w porządku, jest zdrowym wesołym chłopczykiem tylko szczupłym. Podsumowując niska waga to nie jest jakaś straszna rzecz. Myślę że do końca życia zostanie patyczakiem :-) :ico_haha_01: :-D

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Tadek Niejadek

05 cze 2017, 12:42

hej, z karmieniem swojego synka też miałam duży problem, też z niego tadek niejadek. Na szczęście trafiłam do szpitala Medicover- mają tam świetnego gastrologa, który po wizycie i kilku badaniach zdiagnozował malca i okazało się, ze brak apetytu był spowodowany problemem z jelitami. Teraz wszystko jest w porządku, czego i tobie życzę :-)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość