Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 lut 2011, 21:56

czesc dziewczynki wpadlam na chwile do was:) pozdrawiam was serdecznie! u nas wszystko ok:) i widze ze u was tez wpadlam z takim zapytaniem ktore dzieciaczki juz mowia pelnymi zdaniammi? bo ja sie zaczynam martwic bo moja Klaudia bardzo malo mowi nauczyla sie troche slowe z2 latwych zdan i to tyle, ale wszystko rozumie tylko cholera jasna nie chce mowic i ciagle z nia sie rozmawia a ta jakby na zlosc nic! inni radza by isc do logopedy ale czy ona jeszcze nei jest za mala?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 lut 2011, 08:32

witam porannie :-D
bo ja sie zaczynam martwic bo moja Klaudia bardzo malo mowi nauczyla sie troche slowe z2 latwych zdan i to tyle, ale wszystko rozumie tylko cholera jasna nie chce mowic i ciagle z nia sie rozmawia a ta jakby na zlosc nic! inni radza by isc do logopedy ale czy ona jeszcze nei jest za mala?
mysle ze nie masz sie co martwic, Milenka tez bardzo mało mówi i raczej pojedyncze słowa a nie zdania i potrzac na dzieci w złobku wcale nie jest jakims wyjatkiem, owszem sa dziec kt juz mówia ładnie ale duzo jest takich jak Milenka

ja za chwilkę zbieram sie do mamy i jedziemy do groty ..trzeba wykorzystac karnet :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

20 lut 2011, 10:57

witam :)

my wczoraj byliśmy u męża siostry, Szymek się wyszalał z kuzynkami,

dziś rano zrobił rzadką kupkę, na razie jedną, w domu mam smectę, ale nie wiem jak mu ją podać :ico_noniewiem: ,
jedwabna ile razy i jak podawałaś Dawidkowi smectę?


milutka Szymek też wszystko rozumie, ale mało mówi, więcej po swojemu, ale ja się nie martwię ma jeszcze czas,


dziś po obiedzie jedziemy do teściów na kawę i kolację, bo wczoraj wróciła teściowa z sanatorium,

miłej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

20 lut 2011, 14:14

Hello
Donatka zdrówka dla Szymka :ico_sorki: :ico_sorki:
mamy znalesc jakis samochodzik na akumulator dla malego :-D maz sie cieszy bo juz dawno planowal taki malemu kupic :ico_olaboga: ma ponoc dac na niego 400zł wiec troche dolozymy i kupimy jakis porzadny :ico_brawa_01:
ja polecam tego hummera co my mamy, całkiem fajnie wykonany i starczy na długo bo 7 latek w nim siedział i jeszcze dla niego na jakiś czas wystarczy
moja Klaudia bardzo malo mowi nauczyla sie troche slowe z2 latwych zdan i to tyle, ale wszystko rozumie tylko cholera jasna nie chce mowic i ciagle z nia sie rozmawia a ta jakby na zlosc nic! inni radza by isc do logopedy ale czy ona jeszcze nei jest za mala?
ja meśle ze na wizyte u logopedy za wcześnie, z tego co wiem to do 3 lat dzieci mogą nie mówić a z tego co piszesz to Klaudia pojedyncze słówka wypoeiada wiec to jak narazie wystarczy. Nie rób nic na siłe.

Emilka mówi dużo słówek, codziennie coraz więcej i to nawet nagle powie jakieś słówko co wcześniej słyszała i nie powtórzyła a teraz nagle bez problemu mówi. Pełnym zdaniami jeszcze nie mówi ale wszystko rozumie i tymi słówkami się z nią spokojnie dogadam.

Co do urodzin to impreza udana. Goście dopisanli było miło i wesoło. Z dzieci oprócz Emi był jeszcze 7latek Kamil i 3 latka Weronika. W szoku byłam bo bardzo ładnie się bawili, nawet Kamil dołączył do maluchów:)
Trochę sie bałam czy mała sie nie zapomni z sikaniem ale ładnie biegała na nocnik i nawet na kupe przerwała zabawę i poszła na nocnik. Dzien miała pełen wrażen tak że jak poszła spać bardzo zmęczona to co chwilę coś przes sen gadała daj mi, Kami(czyt. Kamil) itp Przeżywała cały dzień :)

Dzisiaj narazie leniuchujemy a potem 2-ga częśc imprezy, wpadną jeszcze znajomi na kawę i torcik. Notabene tort chyba wszystkim smakował bo prosili o dokładkę i bałam się że na dzisiaj braknie choć był duży :)

udanej niedzieli :ico_haha_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

20 lut 2011, 15:57

Szymek śpi od 40min, zjadł nawet kawałek bułki i parówki, zrobił też kupkę, ale już nie była taka płynna jak ta rano, ale jasna i śmierdzącą, chciałam mu dać smectę, no ale wyczuwa i nie chce pić, nawet w herbatce wyczuł, ale wypił herbatkę z linex baby,

Asia
super, że imprezka się udała :ico_brawa_01: , czekamy na fotki :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

20 lut 2011, 16:07

fotki juz dodane, nie za wiele bo nie miałam kiedy robić :ico_sorki:

Składam tez spóźnione ale szczere życzenia dla Mikiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 lut 2011, 19:17

Asiu super ze imprezka udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak juz sie wyimprezujecie i odpoczniecie to sie do mnie odezwij :ico_oczko: :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 lut 2011, 21:02

inni radza by isc do logopedy ale czy ona jeszcze nei jest za mala?
2 latek nie musi mowic pelnymi zdaniami, wazne ze wogóle mówi więc spokojnie...a ja logopeda więc troszkę się znam ;)

donatka smecte możesz dodać do czegoś co mu dajesz co wiesz że na pewno zje czy wypije.

spóźnione życzenia dla jubilatów dwuletnich - zdrówka, cudownych zabaw i spełnienia dziecięcych marzeń :ico_tort:

u nas chorobowo - oskarek ma zapalenie oskrzeli, a już od listopada spokój był z chorobami i sie przyplatało dziedostwo :ico_zly: tak mi go szkoda bo kaszele non stop, spac przez ten kaszel nie może....oby w zapalenie płuc nie przeszło, trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 lut 2011, 22:06

oby w zapalenie płuc nie przeszło, trzymajcie kciuki
trzymamy

my jutro juz do złobka..oby tylko tydz bez choroby sie obyło bo poxniej jedzie cz dziadkami na tydz do Rabki

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

21 lut 2011, 10:42

hej
Jak tam po weekendzie?
Nas wczoraj znajomi wyciągneli po kawie do sklepu. Jak nie jestem zwolennikiem spedzania czasu w galerii to fajnie było. Małe wpadły buty na przyszłą zimę.
Wyszalała sie w kulkolandii a potem Mc Donald wpadł do brzuszka :-D
Niestety chyba ktoś z gości sprzedał jej jakiś zarazek, nie wiadomo czy cos z tego bedzie bo narazie jest lejący katar. Troche sie w nocy nie wyspałam bo małej przeszkadzał w spaniu i co chwile sie budziła :(

Beatris60, zdrówka dla Oskarka :ico_sorki: :ico_sorki:
i za Milenke tez trzymamy zeby sie nic nie przyplątało.

Marcia77, jak możesz to napisz mi na gg jakies szczegóły odnośnie twojego smska :ico_sorki: możebym sie skusiła :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości