JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 lut 2011, 10:32

moderatorzy śpią jeszcze?????????????
czemu nikt jeszcze nie usunoł tych linków?
o tej godzinie sie nie spi tylko pracuje ;-)

Ja nie moge usunac tego posta, bo nie jestem moderatorem tego watku / działu.

Ale mal mi pisała o 7 rano ze zrobi porzadek ale jak bedzie w pracy, wiec myśle ze skoro jeszcze nie zrobiła to praca jej narazie nie pozwala i w wolnej chwili to zrobi.

Wiec nie ma co sie denerwowac.
Moderatorzy porzadki robia w wolnych chwilach a nie 24 h na dobe. !!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lut 2011, 10:37

Witajcie

Izus no to ladnie polaczenie smakow :-D ale swoja droga ja juz mam zakuppione sledzie koreczki, bo tylko takie jem, bo akurat w sklepie zpobaczylam i mi sie zachcialo :-)

izabella, no to super, ze masz zapaski luteinki, a gdzie do Niemiec sie wybierasz, bo ja mieszkam w Niemczech :-)

Ja dzis na 15 ide do gina,jak wroce to wpadne ckrobne cos.
Musze isc z Eryskiem do lekarza, bo juz ponad dwa tygodnie kaszle i to nie ladnie i nic mu nie przechodzi, mam nadzieje, ze dadza mu inny syrop, bo ten co mamy to nic nie pomaga.

Milego dnia

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 lut 2011, 12:02

a gdzie do Niemiec sie wybierasz, bo ja mieszkam w Niemczech
jedziemy do Karlsruhe, bo tam mieszka wiekszość rodziny mojego męża a przy okazji jedziemy po samochód do Monachinum, bo sprzedalismy ostatnio ten co mieliśmy i trzeba go jak najszybciej zastąpić.

Wyjazd mam jutro o 16.10 z Bielska na miejscu będę dopiero o 10.50 także tyłek będę miała kwadratowy :ico_haha_01:

Powiedzcie mi dziewczyny macie już troszkę zarysowane brzuszki czy nadal normalne są????

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lut 2011, 13:25

izabelllla123, miłego wypadu

Widzę, że postanowiłyście dodać do wątku listopadówki, może i dobrze, będzie Wam raźniej :-)

izuś_85, Ty kiedyś wspominałaś o odliczaniu podatku za dziecko w rodzinie zastępczej i tak jakoś siedzi mi to w głowie. Czy to znaczy, że ta Natalka jest z Wami na takiej zasadzie? Czy źle zrozumiałam.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 lut 2011, 13:27

izabelllla123, miłego wypadu
Widzę, że postanowiłyście dodać do wątku listopadówki, może i dobrze, będzie Wam raźniej
dziękuję bardzo

będzie nas wiecej na wątku, póki co są zaledwie 4 osoby a mamy już koniec lutego....... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lut 2011, 13:59

JoannaS, spoko, chodziło mi o to ze jak "normalni uzytkownicy" wstawiaja linki do konkursów to dostają po tyłku od modów i to migiem :ico_noniewiem: zaraz burza i zamieszanie :ico_haha_01: czekamy cierpliwie na reakcję :ico_oczko:
koniec tematu :-D

izabelllla123, życze miłego pobytu :ico_oczko:
co do brzuszka to mój już widać :ico_noniewiem: nawet bardzo :/
izuś_85, Ty kiedyś wspominałaś o odliczaniu podatku za dziecko w rodzinie zastępczej i tak jakoś siedzi mi to w głowie. Czy to znaczy, że ta Natalka jest z Wami na takiej zasadzie? Czy źle zrozumiałam.
tak odliczalismy ulgę prorodzinną na dziecko przysposobione do rodziny zastępczej
moja teściowa w tamtym roku zmarła, w ciagu miesiaca od wykrycia choroby i my jeszcze jak chorowała wystąpiliśmy do sądu z wnioskiem o przysposobienie 15-letniej siostry mojego męża
dzięki temu ze we wniosku zawarłam klauzulę iż prosimy o natychmiastowe umieszczenie małoletniej w rodzinie zastępczej w razie smierci matki- w ciagu godziny sędzina wydała postanowienie ze Natalia pozostanie pod naszą opieką do czasu wyjaśnienia sprawy
rozprawę mamy 2 marca
ojciec zwiał za granice, fizycznie nie istnieje

[ Dodano: 2011-02-22, 13:00 ]
ps, dzis gotuje pomidorówkę ulubioną naszą rodzinną zupinkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Maja to sie trzęsie jak widzi pomidorową :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-22, 13:13 ]
Majcia śpi
zaraz Natalia ze szkoły wróci, ja lecę do pracy na godzinę
nie zdazyłam wczoraj biura posprzątać i musze dziś odwalić wczorajsza robote :/

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 lut 2011, 14:24

Ja ugotowałam owoce morza z pomidorami i makaronem...tak na wzór spagetii...... narazie nie mam dzisiaj zachcianek, także sie cieszę.

No wlasnie mi też już widac brzuszek dość wyraźnie..... a mam kumpele ktora jest w 16 tygodniu i ma o wiele mniejszy ode mnie, dlatego mnie to zastanawialo jak u was widac brzusie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lut 2011, 14:51

No wlasnie mi też już widac brzuszek dość wyraźnie..... a mam kumpele ktora jest w 16 tygodniu i ma o wiele mniejszy ode mnie, dlatego mnie to zastanawialo jak u was widac brzusie :ico_haha_02:
hehe no ja mam brzusio dosc widoczny a moja szefowa sie jeszcze nie zorientowała :ico_noniewiem:
moze przywykła do widoku wieloryba :ico_oczko:
ja mam brzuch taki przynajmniej 4-miesieczny :ico_haha_01:

aż mnie na wspominki wzieło :ico_placzek:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... start=1370

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 lut 2011, 15:10

moze przywykła do widoku wieloryba
ja mam brzuch taki przynajmniej 4-miesieczny
A tam zaraz wieloryb :-D ja nie wiem na który miesiąc wygladam ale na pewno nie na końcówke 2, jak tak dalej pójdzie to będę miała brzuch jak bym miala mieć 8 raczki. chyba bede go na taczka woziła bo na pewno go nie uniosę :-D :-D

A odnosnie wspominków. Świetnie wygladalaś z brzuszkiem.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lut 2011, 15:43

izuś_85, dobrze, że Natalia miała Was, to trzymam kciuki żeby została z Wami

izabelllla123, ja jestem w prawdzie 2 tyg. do przodu, ale też mam spory już brzuszek. Także to nic dziwnego, że już rośnie, choć u każdej kobiety jest trochę inaczej :-) Moja kuzynka ma termin na lipiec i ma taki jak ja.

izuś_85, śliczny brzuszek miałaś :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-22, 14:49 ]
a to mój brzuszek też w 27 tyg. http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 07#5030407 O wiele mniejszy od Twojego izuś_85

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość