Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

22 lut 2011, 15:45

http://allegro.onet.pl/wi...1462802264.html
o takim myslimy zeby kupic
juz widze jaka bedzie mial radoche na wiosne
fajne autko :ico_brawa_01:

Tez sie zastanawialiśmy nad tymi większymi 2 osobowymi ale problem z parkowaniem. :-D Gdzie to trzymać? Ten co kupiliśmy ma wszystko to samo tylko jest dla jednego dziecka i wielkościowo jest mniejszy i lżejszy tak ze bez problemu sama go wyniose z piwnicy.

młoda wstała zmykam` :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 lut 2011, 18:44

Tez sie zastanawialiśmy nad tymi większymi 2 osobowymi ale problem z parkowaniem. :-D Gdzie to trzymać? Ten co kupiliśmy ma wszystko to samo tylko jest dla jednego dziecka i wielkościowo jest mniejszy i lżejszy tak ze bez problemu sama go wyniose z piwnicy.
w sumie to nie chodzilo nam ze ten jest 2 osobowy, bo i tak nie planujemy kolejnego dziecka, ale bardziej o to ze jest silniejszy, bo ma 2 akumulatory, 2 predkosci i wizualnie tez jest git :-D
a trzymac to pewnie bedziemy albo u mojej mamy (bo mieszka w domu) albo na wsi bedzie, na pewno nie u nas w bloku :-)

ja pojadlam pierogow u mamy ze chyba zaraz pekne, ale takie byly pyszne ze nie moglam sobie odmowic :ico_olaboga: teraz mama zabrala malego do prababci, jak wroca to zbieramy sie do domku.

donatka
to twoj Szymek ma jeszcze drzemki...to wyobraz sobie ze moj tez tak szaleje ze rece opadaja a w dodatku nie ma drzemki :ico_olaboga: no ale jest i plus, bo wczesniej mi chodzi spac i pozniej wstaje :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-22, 17:45 ]
Asiu podeslij jeszcze raz linka do twojego autka, bo chcialam go jeszcze raz zobaczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-22, 17:51 ]
Asia juz nie trzeba, juz znalazlam, powiem ci ze na taki tez patrzylismy :-D juz sama nie wiem ktory lepszy, chciaz moja mama mowi ze lepszy wiekszy...i juz zglupialam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

22 lut 2011, 20:25

ma 2 akumulatory, 2 predkosci
ten też ma 2 akumulatory i 2 silniki oraz biegi przód i tył
juz znalazlam, powiem ci ze na taki tez patrzylismy juz sama nie wiem ktory lepszy, chciaz moja mama mowi ze lepszy wiekszy...i juz zglupialam
My kupiliśmy mniejszy bo tak jak pisałam chodzilo o garażowanie i to ze P często nie ma i ja go wyniosę sama z piwnicy oraz można go wsadzić do bagażnika i mozem zabrac na wieś lub jak pojedziemy na mięsiąc tak jak w zeszłym roku nad morze a ty jak będziesz trzymac u mamy w domu to ci w sumie obojętne bo dzwigać go chyba nie będziesz :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-22, 20:40 ]
a teraz wrócił P do domu i mu pokazałam to mówi ze ten co wybraliście to wielkościowo jest podobny do naszego tylko jest na 2 osoby, dla nas minus to to ze kierownica jest na środku a pedał po prawej stronie wiec troche gorzej dziecku jeździć inie iwem czy ma drążek zmiany biegów

Ten hummer co my mamy tylko większy to ten http://allegro.onet.pl/baby-love-duzy-d ... 20664.html Kierownica i pedał gazu jest jak w normalnym aucie po jednej stronie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 lut 2011, 21:15

http://allegro.onet.pl/wielki-jeep-2-os ... 02264.html
jeszcze myslelismy o takim, ale nie wiem jak on wyglada od srodka bo nie ma zdjecia...

a z tym ze wlasnie nie ma tego gazu po stronie kierowcy to faktycznie minus....ehhh jak przyjedzie Ł to musimy podyskutowac nad tym :ico_olaboga:

moja mama jakos w polowie marca ma zostac z malym na noc, normalnie swieto...bo nigdy zadna babcia nie chce zostac, no ale ma urlop takze powiedziala zebysmy w koncu gdzies we 2 wyszli i odreagowali. pewnie wiec wyladujemy na jakiejsc dyskotece, troche kuperkiem poruszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i juz sie nie moge doczekac :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-22, 20:16 ]
a to ostatnie auto w linku to stanowczo za drogie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

22 lut 2011, 21:28

myśmy kupili u nich.
http://allegro.onet.pl/hammer-hummer-2x ... 47579.html

Można podjechać w Kraku na Rybitwy oglądnąc maja tam kilka aut nie tylko te co wystawione na aukcjach

[ Dodano: 2011-02-22, 21:30 ]
oglądnijcie sobie w niektórych miejscach można sie pośmiać
http://www.youtube.com/watch?v=3hwL98Af ... re=related

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lut 2011, 10:38

witam :)

my dziś pospaliśmy do 8.10, na dworze mroźno, zaraz przyjdzie teściowa, a ja skoczę na małe zakupy, a po południu pojadę z Szymkiem do kuzynki na kawę,
moja mama jakos w polowie marca ma zostac z malym na noc, normalnie swieto...bo nigdy zadna babcia nie chce zostac, no ale ma urlop takze powiedziala zebysmy w koncu gdzies we 2 wyszli i odreagowali. pewnie wiec wyladujemy na jakiejsc dyskotece, troche kuperkiem poruszam :y:
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my mieliśmy iść na zabawę karnawałową 5marca, bo kuzynka organizuje, w tej restauracji, gdzie mieliśmy wesele, no ale jakoś mi się nie chce iść, a poza tym trzeba zapłacić 160zł od pary,

ale myślimy , żeby iść na kabaret, bo u nas będzie 7marca, bilet 40zł od osoby, w sumie jakaś rozrywka by się przydała :),

jedwabna
narobiłaś mi smaku tymi pierogami :ico_nienie: , chyba zrobię je w tygodniu, z serem, a Wy z czym robicie???

miłego dnia! :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 lut 2011, 12:26

hej
dzięki za życzenia zdrówka dla małego, lepiej się już czuje więc może się obędzie bez antybiotyku.

za to mi sie zapalenie ucha przyplatało i tez walcze by nie wziąć antybiotyku więc kciuki nadal trzymajcie :ico_sorki:

donatka podaj mi link do swojej glaerii bo nie wiem gdzie sa foteczki.

jedwabna oskar uwielbia szpinak, zwykle do tego mu ziemniaczki robie i jajko sadzone.

mój maluch tez śpi w normalnym łóżku, mają z ola pietrowe. kładę się z nim i zasypia, w nocy skie budzi to musze do niego isć ale są dni że wcale sie nie budzi, a sa takie ze vo chwila - różnie bywa i nie wiem od czego to zalezy....

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 lut 2011, 12:36

my mieliśmy iść na zabawę karnawałową 5marca, bo kuzynka organizuje, w tej restauracji, gdzie mieliśmy wesele, no ale jakoś mi się nie chce iść, a poza tym trzeba zapłacić 160zł od pary,
no faktycznie drogo, ja bym tez raczej nie poszla, ale zamiast tego na jakies dicho jak najbardziej :-D
ale myślimy , żeby iść na kabaret, bo u nas będzie 7marca, bilet 40zł od osoby, w sumie jakaś rozrywka by się przydała :),
jestem jak najbardziej za :ico_brawa_01: :-D
narobiłaś mi smaku tymi pierogami , chyba zrobię je w tygodniu, z serem, a Wy z czym robicie???
zrob, zrob bo pyyycha, ja to jestem leniuszek i nie chce mi sie robic wiec zawsze korzystam jak moja mama robi :-D :ico_noniewiem:
a ostatnio robila z miesem, miesem i kapusta i ruskie, ale ja najbardziej lubie ruskie, z samym serem nie przepadam :ico_oczko:
za to mi sie zapalenie ucha przyplatało i tez walcze by nie wziąć antybiotyku więc kciuki nadal trzymajcie
trzymamy, trzymamy, zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oskar uwielbia szpinak, zwykle do tego mu ziemniaczki robie i jajko sadzone
to super, bo malo dzieci wlasnie lubi szpinak.
a ja dzis dla urozmaicenia robie malemu zupke szczawiowa z ryzem :-)

u nas dzis -4, wiec po poludniu ide na spacerek i do mamy.
ale budzil mi sie Dawid w ncy strasznie :ico_olaboga: normalnie teraz piasek w oczach mam :ico_puknij:

milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 lut 2011, 15:02

hejka
Widzę ze napięte harmonogramu u was. Więc fajnie miło i szybko czas leci :-D

Emilkę dopadł katar po tych urodzinach ale dzisiaj jest już lepiej i widac ze jej przechodzi. Ładnie siąka nosek i daję sobie psikać do niego bo ma obiecane wyjście do kulkolandii. Co chwilę powtarza "Emilka ziu" tzn ze chce pojezdzić na zjeżdzalni. Ja jej mowie ze tata ją zabierze jak nie bedzie miała kataru bo tak jej nie wpuszczą. :-D

Koleżanka wczoraj sie nie wyrobiła zeby nas odwiedzic i dzisiaj ma wpaść. P wróci pozniej bo jakis facet ma przyjechac oglądac samochód, ciekawe czy go kupi :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeden ostatnio juz sprzedaliśmy i jeszcze ten by sie przydało. Jak sie uda to zmieniamy plany i nie jedziemy za granice tylko zmienimy auto na jakies nowsze, lepsze.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lut 2011, 15:24

Szymek śpi , myślałam, że wcześniej zaśnie po wyszalał się z teściową, a tu masz położyłam go o 13,15, a zasnął o 14.05,

u nas jest -8, a rano o 6 było -20 :ico_chory:

teściowa pojechała o 13, jak zajmowała się Szymkiem to ja byłam w sklepie, potem umyłam włosy, upiekłam biszkopt i przygotowałam obiad,

oczywiście znów mnie dopadł ból głowy :ico_zly: , mocny nie jest, bo tylko z jednej strony, ale strasznie męczący, bo nie mija :ico_zly: , chyba muszę zmienić tabletki, może inne zadziałają, ale jeszcze poczekam do piątku i zobaczę co powie neurolog,

Beatris zdrówka życzę :ico_sorki:
a ostatnio robila z miesem, miesem i kapusta i ruskie, ale ja najbardziej lubie ruskie, z samym serem nie przepadam :ico_oczko:
u mnie mięsne odpadają, bo ja nie lubię mięsa

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość