Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2011, 11:50

pierwszy raz od chyba miesiąca mam ochotę na
eee, to idzie ku lepszemu :ico_oczko:

No to faktycznie nie mają Cię jak przesunąć do innych zajęć w Twojej pracy, no i bardzo fajnie. W tej sytuacji to pewno nie spieszy Ci się na L4, co?

[ Dodano: 2011-02-23, 10:52 ]
Ja to bym sobie popracowała na pół etatu bardzo chętnie :-) Trochę za długo jestem w domu, ale pewno jeszcze rok posiedzę, bo teraz to nawet nie szukam już pracy, bo i tak mnie nikt nie zatrudni.
Ja pracowałam na 1/2 etatu, potem na 3/4 i fajnie było, bo jak np. byłam w pon. 12 godzin to w tygodniu miałam dwa dni wolne, albo dzień.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 lut 2011, 12:00

Hej laseczki :-D

Wczoraj braciszka odwieźliśmy na lotnisko, w domku obiadek a później to mnie tak głowa
rozbolała, że już nic mi się nie chciało.
A przedwczoraj to i ja zasnęłam wieczorkiem, chłopaki sobie film oglądali, a Eliza
się do mnie przytuliła i sama zasnęła na 5min :ico_noniewiem:
A ja pospałam z godzinkę. Obudziłam się na mycie Elizy.

Inia biedna Wiki z tymi kropelkami, no ale jak trzeba to trzeba :ico_sorki:
Najważniejsze, że w nocy ją kaszel nie męczy :ico_sorki:

Kocura ja chyba jutro wracając z USG zrobię rundkę po sklepach :ico_oczko:
Mężuś wziął sobie wolne :ico_oczko: więc go wykorzystam :-D

Kwiatunio zazdroszczę braku mdłości, ja nawet mając pusty brzuszek lece do
kibelka i straszę go pustką, coś okropnego.
Niech to się już skończy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lut 2011, 12:02

W tej sytuacji to pewno nie spieszy Ci się na L4, co?
raczej nie bo nie uśmiecha mi się spędzać cały dzień w domku tym bardziej, że mieszkam na wsi a tutaj nie mam żadnych znajomych :ico_noniewiem: choć z 2 strony będę miała te same koszty dojazdu a tylko 4 godziny w pracy ale zawsze jest się między ludźmi :ico_sorki:
Ja to bym sobie popracowała na pół etatu bardzo chętnie
ale po tym nie ma się choćby Kuronia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 lut 2011, 15:04

kwiatunio, super, że nie szukają Ci innego "niekomputerowego" zajęcia. Ja nie zapomnę jak mnie dawali na dział reklamacji i miałam uporządkowywać pisma :ico_zly: Koszmar jakiś, segregatory były strasznie ciężkie, po takich 4 godz. ręce mi odpadały... i to ich zdaniem była praca odpowiednia dla kobiet w ciąży :ico_puknij:
Najważniejsze, że w nocy ją kaszel nie męczy :ico_sorki:
o tak :ico_sorki:
ja nawet mając pusty brzuszek lece do kibelka i straszę go pustką, coś okropnego.
:ico_chory:

Właściciel mieszkania przyjeżdża jutro :ico_zly: Napisałam mu, że dopiero w piątek popołudniu mogę się z nim zobaczyć. Zobaczymy co odpisze. Tam jest taki bałagan, że wstyd mi by było Go tam wpuścić, nawet nie ma na czym usiąść... A dopiero w piątek miałam jechać posprzątać... ehhh... No zobaczymy :ico_noniewiem: Swoją drogą, to tam jest pracy na cały dzień, bo chciałam jeszcze niedociągnięcia malarskie męża poprawić :ico_oczko: A jak On przyjedzie choćby popołudniu, to raczej nici z dalszej pracy...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lut 2011, 15:25

inia1985, właściciel zrozumie przecież, że robicie remoncik by sie wprowadzić, więc nie ma co się przejmować, że bałagan, zawsze jest balagan przy remontach
Ja dziś troszkę posprzątałam, pranie robię 2 już, musze znów zacząć ciuchy prasować bo Elizka ma skórę strasznie wysuszoną więc może przez to, że nie prasuję ich (ma egzemę)

Teraz lekko odpoczywam bo jakoś osłablo mi się, siły odeszły:(

ale już z dnia na dzień coraz lepiej się czuje, miewam mdłości ale cześciej jest w miarę dobrze:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 lut 2011, 15:37

właściciel zrozumie przecież, że robicie remoncik by sie wprowadzić
oby :ico_sorki:
ma egzemę
o jejku, może to od wody?
miewam mdłości ale cześciej jest w miarę dobrze:)
super :-) i z dnia na dzień będzie lepiej

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lut 2011, 15:55

inia1985, może i od wody, ale przecież muszę dziecko kąpać, i tak jej ukrucam kąpiele, nie mam sumienia tak wiesz, pod prysznic raz dwa, bo ona lubi w wannie posiedzieć, masci uzywamy na zmianę kilku, nie może jeść wielu rzeczy, jeszcze muszę spróbowac wykluczyć mleczne produkty całkowicie włącznie z mlekiem modyfikowanym, zobacze czy nie na nabiał skóra źle reaguje.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 lut 2011, 16:06

muszę spróbowac wykluczyć mleczne produkty całkowicie włącznie z mlekiem modyfikowanym, zobacze czy nie na nabiał skóra źle reaguje
alergia na mleko to raczej drobna wysypka głównie na twarzy, więc mnie się wydaje, że to raczej nie to. Prędzej od wody, musicie mieć twardą, może są jakieś delikatne środki do zmiękczania wody, które można dodać do kąpieli. Ja będę musiała o czymś pomyśleć, bo na tym nowym mieszkaniu jest twarda źródlana woda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 lut 2011, 16:23

Inia niczym się nie przejmuj, facet na pewno zrozumie :ico_oczko:
Szczególnie, że mu mówiliście, że później sie wprowadzacie :ico_oczko:

Elibell a może Elizka ma AZS a nie egzeme, wiesz egzema zazwyczaj występuje na
rękach, a AZS może na całym ciałku, moja właśnie tak miała, od nabiału. jakoś po
2 urodzinach jej minęło. Teraz tylko na języczku jej wyskakują plamki no ale mleko
i nabił jeść musi :ico_sorki:
A do wody możesz jej dawać oilatum, u nas się sprawdziło bardzo dobrze, zmiękcza wodę
przez co i skórka milsza w dotyku.
Nadal używamy jak w PL jesteśmy bo niestety woda nie zbyt, i skórka zaraz sucha i
zaczerwieniona.

A ja dziś taka bez życia jestem :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lut 2011, 17:26

Kinga_łódź, nie jeszcze atopówki nie ma na szczęście, a egzema nie tylko na rękach n=się pojawia niestety, już przestudiowałam wszesz i wzduż ten temat. Dermatologicznie miała badania robione i to egzema, w sumie hmmm AZS to już ostatnie stadium egzemy niestety, więc są to takie same choroby, z tym, że przy atopowym dochodzi do pękania skóry samoistnego i krwawienia.
Olatium nie moge stosować bo ma drugą chorobę która uaktywnia się właśnie przy stosowaniu parafiny, więc ograniczeni jestesmy mocno co do maści, oby mała ilość parafiny była. Najlepiej działa ..... (czarna dziura, zapomniałam nazwy lehu nagle teraz jak chciałam zapisać) o wiem!!!! hydrocortison, ale to już steroid więc nie wolno za czesto stosować by skóry nie oswoić z jego działaniem, ale niebawem może jutro pójdę do lekarza po receptę już ze 3 miesiace nie stosowałam tego.

[ Dodano: 2011-02-23, 16:28 ]
wciąż mam nadzieję, że minie jej to po 3 roku życia, choć egzema ma to do siebie, ze dziś może ustąpić za kilkaa nawet kilkanaście lat znów sie pojawić. Wiele osób żyje spokojnie i nagle dostrzega suchość skóry (właśnie najczęściej na rękach lub twarzy, oczach) i okazuje się, że to egzema, która wcześniej się nieuaktywniła

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość