tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 09:48

dzisiaj to ja zapominam co chcialam napisac
znam ten bol :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-24, 08:52 ]
no i seksu mi brakuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo teraz nie moge..
Oj tutaj to ja mam dobrze prawie tak jak zawsze :-D takze wspolczuje

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 09:54

Oj tutaj to ja mam dobrze prawie tak jak zawsze :-D takze wspolczuje
a ja zazdroszcze...
mysle, ze jakby P. teraz we mnie wszedl to nie musialabym dlugo czekac na wyjazd na porodowke, wiec poczekam do skonczenia tych 36tyg, a potem moze sie skusze :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 09:56

A ja cos teraz wyczytalam ze wysokie cisnienie w ciazy moze byc spowodowane slona dieta :ico_szoking: Tzn ja bardzo soli nie uzywam nawet kartofli nie sole (od zawsze nie wiem czemu -chyba z lenistwa ale jak sie czlowiek przyzwyczai to mu potem slone nie smakuja)ale teraz pod koniec ciazy zaczelam wcinac ciasteczka ,zelki takie gotowe obiadki z supermarketu (jakos mam na to wszystko smaka :ico_wstydzioch: ) a to zdrowe nie jest wiec moze przez to??? i jakby nawet owoce juz mnie tak nie kreca -a nie bylo dnia bez 2 jablek a teraz...chyba od 2 dni nawet na jablka nie spojrzalam....hmmmm trzeba pojesc warzywek i owocow i zobaczyc co z cisnieniem.

[ Dodano: 2011-02-24, 08:59 ]
Sejana to dzielnie sie trzymaj!!!Jeszcze pare tygodni tylko...

[ Dodano: 2011-02-24, 09:00 ]
I tak Aga 216 miala najgorzej bo zakaz od samego poczatku :ico_placzek:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lut 2011, 10:00

witam
ja na chwilke bo dzis juz dalej biore sie za ta moja pracę 2 dni wolnego sobie zrobilam ale jednak musze to skonczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas dzis znowu mrozno :ico_sorki: ,zamówilam wczoraj posciel dla mojego skarbusia i tylko zrobie przelew i uciekam z internetu bo jak sie samemu siedzi w domu to za bardzo zjada mi czas ten internet :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Blanka26, spory masz brzusio i ładny:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, fajnych zakupków życze :ico_haha_02:

uciekam pa

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

24 lut 2011, 10:01

Witam.

Kurcze zapomnialam ktora co pisala :ico_olaboga:

My na zakupy kosmetykow wybierzemy sie w nastepnym tygodniu i jeszcze musze sobie do szpitala koszulki kupic.
Co do pieluszek to ja pare sztuk mam od kolezanki bo jej maly wyrosl i dala i reszte.My na poczatku bedziemy uzywac Huggies a pozniej tez dada z biedronki bo sa duzo tansze a z Wiktorkiem ich uzywalismy i byly super.

Jesli chodzi o cinienie to ja raczej tez mam niskie.Kolo 100/60.Moja siostra jak byla w ciazy to z powodu wysokiego cisnienia lezala pare dni w szpitalu na obserwacji.

Blanka26, sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mi ten czas w ciazy tez dosc szybko zlecial ale juz sie nie moge doczekac zeby urodzic.Brzuszka mi nie bedzie brakowalo.

A swoja droga ciekawe ktora z nas pierwsza sie rozpakuje :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 10:04

Musza mi chlopaki posciagac te wszystkie potzrezbne rzeczy ze strychu np kamera i synka ubranka i 1000innych rzeczy ktorych nawet nie pamietam :ico_wstydzioch: -niech nawet walna gdzies na podloge w pudlach to sobie powoli rozpakuje bo tak to mi sie wydaje ze nie warto tych pare toreb rozkladac w szafie bo i tak jak wszystko bedzie to bede musiala przekladac...A tu pudel jest duzo a czasu coraz mniej :ico_szoking:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 10:06

wszystkie czegos zapominamy heheh :ico_puknij:
ja tez za brzuszkiem raczej tesknic nie bede, a teraz jak mala sie rozpycha to strasznie boli, wiec ruchow mi bedzie brakowalo, ale chyba tych typowych kopniaczkow i mimo wszystko wole miec malutka juz przy sobie...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 10:07

oja siostra jak byla w ciazy to z powodu wysokiego cisnienia lezala pare dni w szpitalu na obserwacji.
oj tego bym nie chciala....

[ Dodano: 2011-02-24, 09:08 ]
Blanka26 sorry przegapilam twoja fotke ale odnalazlam -fajny brzusio taki w niebieskiej bluzeczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I chyba rzeczywiscie ci ju sie obsunal wiec juz blisko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-24, 09:10 ]
Tez nie bede za bandziochem tesknic...wole synka miec juz obok!!! zlapac go za raczke ,nozke...a tak to on kopie i nawet go zlapac nie mozna-do kitu taka zabawa :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-02-24, 09:12 ]
Dobra dziewczyny tez znikam z netu bo znowu nic nie zrobie :ico_wstydzioch:
Magda powodzenia z praca Sejana udanych zakupow Reszta Pan milego dnia!!! Szkoda ze u Was zimno bo w UK znow +11 stopni i o dziwo nie pada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lut 2011, 10:43

hej dziewczyny.

dziekuje za mile slowa :-)

strasznie duzo piszecie i z tematu na temat, nie wiadomo o czym odpisac :ico_haha_01:

ja nie mam planu na kosmetykowe zakupy, nie spieszy mi sie w kazdym razie, dzisiaj czy wczraj 34tc mi zaskoczyl, wiec dopiero 35 zaczynamy, w sumie jak juz pojedziemy to oprocz kosmetykow, tez wanienke, przewijak i jakies pieluchy bym musiala kupic... moj Gabciu tez dobrze na wszystkie pieluszki reagowal na szczescie, choc ze wzgledu na dopasowanie najbardziej lubilam happy. odkad tu przyjechalismy to uzywalam pampkow, ale tu taka mala paczka-jak polowa takiej polskiej kosztuje bodaj 9, czy 9.9e wiec nie powiem, zeby tanio bylo...

bylam dzisiaj na ktg-wszystko u nas dobrze, za tydzien mam miec badanie...

Tabogucka, boze co to za szarlatanstwa, zeby tak dziecko na sile w brzuchu przekrecac??!! :ico_szoking: toz sie cesarke robi i kwit, a nie bobasa w brzuchu maltretuje i matke przy okazji... z reszta mowilas cos, ze serduszko bylo slychac na dole-u mnie tez na dole sluchaja serca, bo malutka jest glowa w dol :ico_noniewiem: nie wiem tez co to za metody jak w transylwanii, zeby na sile macac przez brzuch w poszukiwaniu nogi-to za komuny tak bylo, a teraz usg jest od tego... opieka nad ciezarnymi w uk widze na jeszcze gorszym poziomie niz mi sie wydwalo... dobrze, ze w 36tc jeszcze usg masz planowane, mam nadzieje, ze sie maly obroci/obrocil, zeby ci go tam recznie nie obracali...

Mi seksu tez brakuje strasznie :ico_noniewiem: nie ma wprawdzie przeciwwskazan, ale dla mnie to zadna przyjemnosc, jak taki slon wielki, ani sie ruszyc, maz jeszcze z noga polamana :ico_puknij: jak sie czasami do siebie dobieramy to sie konczy smiechem, bo ja nie moge po prostu w "takich warunkach"

mam jeszcze do prania ciuszki i pieluszki tetrowe i posciel w sumie, ale nie moge wszystkiego na raz rzucic tak, bo bym nie miala gdzie suszyc, a pranie bierzace tez musze robic, wiec moze jutro nastepna porcje ubranek wrzuce...

a co do materacyka i tej wysciollki z wozka, to ja pralam razem z poszyciem od lezaczka, normalnie w 40 stopniach i nic sie nie porobilo :ico_noniewiem:

ja tez lubie zapach dzieciecych ubranek, ale teraz ten proszek bezzapachowy mnie pozbawil owej przyjemnosci :ico_noniewiem: Sejana daj znac jak ten DM-czy pachnie jakos...

[ Dodano: 2011-02-24, 09:44 ]
ja w ogole dzisiaj ciocia mam zostac, bo moja bratowa lezy juz 2 miesiace na patologii ciazy, bo jej dzidzia miala slabnace tetno i na dzisiaj ma cesarke zaplanowana

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 lut 2011, 11:01

Witam, my dopiero wstałiśmy, a wy już tyle popisałyście :ico_szoking: Ja tylko na chwilunie!

Blanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla brzusia!!!!!!!

Dla Was dziewczynki :ico_tort: :ico_tort: za nasz 36 tydzień :ico_brawa_01:

:ico_ciezarowka:

Teraz uciekam , bo głodna jestem jak wilk :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość