NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 11:28

ja tez lubie zapach dzieciecych ubranek, ale teraz ten proszek bezzapachowy mnie pozbawil owej przyjemnosci :ico_noniewiem: Sejana daj znac jak ten DM-czy pachnie jakos...
dzisiaj po poludniu pojedziemy go kupic to jutro rano ci napisze co i jak...
mam jeszcze do prania ciuszki i pieluszki tetrowe i posciel w sumie, ale nie moge wszystkiego na raz rzucic tak, bo bym nie miala gdzie suszyc, a pranie bierzace tez musze robic, wiec moze jutro nastepna porcje ubranek wrzuce...
ja na szczescie mam strych i tam moge wieszac ciuchow ile da rade :ico_sorki: :ico_sorki:
jak sie czasami do siebie dobieramy to sie konczy smiechem, bo ja nie moge po prostu w "takich warunkach"
ehhh... nie ma lekko...
dlatego juz nawet P. mowi, ze ma dosc patrzenia na moj brzuch ciazowy, tu cos boli, tam brzuch twardnieje i czasem do malej gada, zeby juz wyszla :-D ale dzisiaj to mialam chcice na maxa, normalnie mialam ochote sie rzucic na niego, ale co jak nie moge :ico_zly:
Dla Was dziewczynki :ico_tort: :ico_tort: za nasz 36 tydzień :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
odkad tu przyjechalismy to uzywalam pampkow, ale tu taka mala paczka-jak polowa takiej polskiej kosztuje bodaj 9, czy 9.9e wiec nie powiem, zeby tanio bylo...
oj niestety, wczoraj widzialam, ze te najmniejsze maja po 27-28 sztuki z najtanszej firmy 1 opakowanie po 4,5 a z pampersa zaledwie 0,50 centow drozsze. A te kolejne to po 30kilka sztuk maja i opakowanie za 7,50 masakra jakas... mam nadzieje, ze moze dzisiaj jakas promocja bedzie i kupie cale pudlo...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lut 2011, 12:29

hej dzioł♥szki!!!
za wszystkie skonczone tygodnie wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i i ja dzis koncze 34 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tyle napisałyscie że odpisze tyle co pamiętam
do do pieluch to u nas tylko chyba pampers bedzie,sprawdziliśmy dużo innych i tylko te nam podpasowały
co do sexu.....a co to jest?????.............u nas ostatni raz był chyba w lipcu przy poczeeciu małej :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja jeszcze nic nie prałam,jeszcze mam sporo do kupienia,czas goni i trzeba sie wziąsc w garsc i do roboty,wczoraj wybraliśmy już tapety do pokoiku,ale mebelek jeszcze nie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
odebrałam wczoraj jeszcze wynik ze szpitala i żadnego paciorkowca gr.b nie wyhodowano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 12:47

odebrałam wczoraj jeszcze wynik ze szpitala i żadnego paciorkowca gr.b nie wyhodowano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 34 tydzien

my mamy 3 pokoje, wiec poki co mala bedzie razem z nami, wiec specjalnych dzieciecych tapet, czy mebelkow nie przewidujemy, oprocz lozeczka i komody na ciuszki..

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lut 2011, 13:00

NowaSejana, no my tylko dwa pokoje i to małe,wiec przy okazji zrobimy remon w pokoiku piorusia,i tak łóżko jego sie rozwaliło,teraz bedzie szedł do szkoły wiec nowe mebelki mu sie przydadzą :ico_sorki:
a łóżeczko mam po Piotrusiu,dokupiłam już tylko posciel i nowy materacyk,w sumie mam jedna po Piotrusiu i dwie nowe jedne kremowa a druga różówa no i niebieska po Piotrusiu :ico_sorki:
a piżamek dalej niema wczoraj minoł tydzien i nic napisałam juz nawet emeila i czekam na odpowiedz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 13:04

aga216, a to w pokoju synka chcesz wygospodarowac miejsce dla malej, czy mala bedzie z Wami?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lut 2011, 13:15

NowaSejana, w pokoiku piotrusia robie kącik dla małej,3 sciany bedą w tamin jasnym niebieskim kolorku,a ta od Paulinki w kremowym,i tam bedzie paulinki kącik,a na poczatku pewnie w wózeczku u nas w pokoju bedzie spała,piotrus tez tak spał :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-24, 12:16 ]
jak wszystko zrobie to zrobie fotki i pokarze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 lut 2011, 13:48

Witajcie dziewczyny :-D

Ale popisałyście :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Fintifluszka, ewelcia1245, aga216, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :ico_ciezarowka:

Co do seksiku to muszę powiedzieć,że ochotę mam zawsze :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch: Jeden minus,że mężuś tylko w weekendy jest ale jak tylko przyjeżdża to działamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnio nawet dostałam jakiś nieregularnych skurczy po wszystkim ale teraz to pewnie już tak może być :-)
Mężuś będzie biedny po porodzie :ico_noniewiem: Po pierwszym porodzie nie mogliśmy dość długo,bo bardzo popękałam w środku,a poza tym bolało mnie ale mam nadzieję,że teraz będzie lepiej i szybciej dojdę do siebie :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka jak się spożywa dużo soli to właśnie można bardziej puchnąć,bo zatrzymuje wodę w organizmie i ciśnienie też podnosi :ico_noniewiem:
Więc tak jak piszesz trzeba się przeprosić z owockami i warzywami :-D :-D

Ja nie mam problemu z wysokim ciśnieniem na szczęście ale za to mam problem z za niskim :ico_noniewiem: W pierwszej ciąży jak i teraz na szczęście jest w miarę dobre, w granicach 120/80 cały czas :-)

magda1614 powodzenia w pisaniu pracy :-) Pochwal się nam jaką pościel zamówiłaś :-D :-D

Fintifluszka, NowaSejana, to faktycznie drogie macie pampersy ale u nas teraz ceny nie lepsze niestety :ico_olaboga:

aga216, super,że wyniki OK :ico_brawa_01:
Koniecznie nam pokaż pokoik córci i synusia jak już skończycie :-D :-D :-D
A co do tych piżamek to faktycznie jaja sobie robią :ico_zly: :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 13:57

Ewelcia za 36 Fintifluszka Aga 216 za 34 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lut 2011, 13:59

Ewelcia Fintifluszka Aga 216 za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lut 2011, 13:59

a ja mam juz wszystkiego dosc.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Chyba mi hormony szaleja bo co chwile cos innego mi sie w domu nie podoba -dzis np kolor soft truffle w duzym pokoju :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Balagan mnie wkurza do granic ...nawet nie wiem za co sie zabrac :ico_olaboga: Oj chyba pojde teraza na dwor bo inaczej zwariuje!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość