NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 18:50

Fintifluszka, gratulacje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mnie biodra bola i miednica i to do tego stopnia, ze chodzic nie umiem :ico_puknij:
oprocz tego kwasy z zoladka mi sie cofaja.. fuujjjj....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lut 2011, 18:53

dzieki dziewczyny :-)

ojj, mnie zgagi na wieczor mecza i to koszmarnie, tylko sie do lozka poloze i od razu mnie pali... w dzien tylko jak sie naschylam za duzo i nakucam

poodkurzalam sobie i podlogi umylam

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lut 2011, 19:08

poodkurzalam sobie i podlogi umylam
jej super a ja cos do podłóg nie mogę się zabrać :ico_sorki: :ico_sorki:

polezalam troszkę i moze sie zabioredo mojego Pita bym sobie policzyla to szybko mi kaska wpłyneła na konto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i byloby na wózeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 lut 2011, 00:36

hej dziewczynki :-) dzięki za pochwały. Brzuszek przeszkadza już porządnie. Nawet dziecka przytulić za bardzo nie mogę, jak siedzę, to cały leży mi na kolanach :ico_noniewiem:
odebrałam wyniki moczu i chyba coś nie tak, bo mi leukocyty wyszły, do tego pseudolekarza już nie chcę iść i w sumie zostałam sama ze swoim problemem tuż przed porodem :ico_szoking: nie wiem co robić :ico_placzek:

Fintifluszka, gratulacje :ico_brawa_01:

NowaSejana taki młody chłopak na zawał serca??? :ico_szoking: :ico_olaboga:

magda1614, pościel śliczna :ico_brawa_01:

u nas też z sexu nici, a to dlatego, że żadna mi przyjemność jak czuję się jak wieloryb :ico_noniewiem:

agusia22, ja mam identyczne ciśnienie jak Ty

tabogucka, a podobno brzuch zawsze opada pod koniec ciąży, tak mi mówił m ój gin, ale z racji takiej, że mu nie wierzę, to i w to też nie :-P i spokojnie, na pewno wszystko jest ładne :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lut 2011, 08:53

Dzien dobry!!!

Dzieki za dobre slowo kobitki :ico_sorki:
Fintifluszka super ze zostalas ciocia!!! A niunia moze od razu isc do domu czy beda troche trzymac w szpitalu na obserwacji???
A lody to pochlaniam litrami tak czy inaczej :ico_haha_01:

Posciel w slimaczki super wesola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niestety nie pamietam czyja :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-02-25, 07:55 ]
dzis cos Gaba sie malo rusza....
wiesz mi sie zdaje ze tak Twoje nerwy na mala wplywaj -ja jak sie mocno czyms zezloszcze to tez synka mniej czuje -jakby sie chowal /schodzil mamusi z drogi...

[ Dodano: 2011-02-25, 08:02 ]
A spacery rzeczywiscie pomogly ...bo bylo super +13 stopni i slonko :ico_brawa_01: Przyjechala moja ciotka z Jerkiem i poszlismy na plac zabaw...
Potem na chwile do mnie (bo ten park jest ode mnie za plotem z tym najfajniejszym w okolicy placem zabaw-ale sie mojemu dziecku pofarcilo z tym nowym domkiem :ico_brawa_01: )
I o dziwo -jak mojej ciotce sie do tej pory prawie nic nie podoba u nas w domu tak wozek jej sie bardzo podobal -chociaz mowi ze ciezki wporownaniu z jej(owszem bo ona ma taki starutki model kompletnie bez zadnych dodatkow) ale to i tak sukces!!!
Wpadl tez kumpel na chwile bo mial prace w okolicy -jemu tez sie podobalo mieszkanko :-D :-D :-D wiec mam lepszy humor :ico_brawa_01:
Wczoraj przestawili mi chlopaki szafe i ltapczanik w pokoju synka tak jak chcialam i troche ogarnelam tam z najwiekszego kurzu i...od razu lepiej :ico_oczko: :ico_oczko: Chociaz kolor paskudny i nadal uwazam ze trzeba przemalowac ale w Lipcu =nie teraz!!!

[ Dodano: 2011-02-25, 08:05 ]
teraz tylko podjacx decyzje co do koloru mebli w duzym pokoju -ja chce jak najszybciej kupic stol -ale jesli kupimy czarny to wszystkie inne mebelki tez musza byc czarne bo rzeczywiscie zadnego nowego koloru ten pokoj nie uniesie...Ale znowu czarne meble??? Co myslicie???

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 lut 2011, 10:01

czarne meble??? Co myslicie???
ja juz mialam czarne meble to raczej juz bym sie nie zdecydowala na ten kolor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja pita obliczylam na programie z neta i dzis wysyłam to szybciej kaska wpadnie 1236zł i bedzie na wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dzis juz pierwszy zjazd po wolnym ,troche mi sie nie chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
leukocyty wyszły
nie dobrze ,lepiej jak by lekarz zobaczył ale iśc znowu do tego pseudo :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lut 2011, 10:03

ja juz mialam czarne meble to raczej juz bym sie nie zdecydowala na ten kolor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Bo sie kurza? czy zle to wyglada?

[ Dodano: 2011-02-25, 09:04 ]
Ja mialm jak bylam nastolatka i mi si ebardzo podobalo...ale moja ciotka mowi ze to takie lata 70 te te czarne meble i ze dawno niemodne!!! :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-02-25, 09:08 ]
Sama nie wiem...my mamy dosc kolorowo w duzym pokoju -sciany buttermilk(taki zoltawy) i soft truffle(jasna trufla/braz delikatny) i jak sie tak nad tym zastanawiam to czarny by to stonowal i byloby okey ....chyba :ico_olaboga: Rany goscia jak tu zdecydowac...a czas ucieka...
Bo wlasnie zdalam sobie sprawe ze moja kumpela urodzila zupelnie normalnie zdrowa coreczke w 36 tyg i 3dniu - to w mojej sytuacji np mogloby byc za 3 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wiec trzeba sie sprezyc z tym urzadzaniem!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lut 2011, 10:09

ja mam meble z ciemnego drewna, a z przodu czarne na polysk i niestety jak to przy dzieciaczkach bywa to wiecznie mam na nich paluchy poodbijane...

oj, pierdoly mi sie ostatnio snia, masakra jakas :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lut 2011, 10:10

a i jeszcze wczoraj moj M. kupil 2 duze kwiaty doniczkowe -juke i dzrzewko pomaranczowe -i od razu jakos dom lepiej wyglada! plus dla mnie takie male czerwone rozyczki... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-02-25, 09:11 ]
A synus caly czas mi ta lapke z boku wystawia... :ico_oczko: jakby chcial mi cos podac :ico_haha_01: albo zlapac :ico_haha_01: i zawsze w tym samym miejscu :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-02-25, 09:13 ]
a zeby bylo weselj to dalej na imie sie nie mozemy zdecydowac...ja chce Szymka i zadne inne mi sie nie podoba a moj M. kombinuje... byl juz Jacek ,Patryk i Mikolaj ...Ale nam potrzebne imie ktore brzmi dobrze i po polsku i po angielsku ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-25, 09:20 ]
na nich paluchy poodbijane...
No widze ze wszystkie raczej na nie jestescie...i macie bardzo dobre powody...
Te ktorym ja sie przygladam sa raczej matowe...i w sumie to nie bedzie zaden wielki regal bo nasz duzy pokoj jest raczej maly :ico_haha_01: wiec to bedzie stol i 4 krzesla/fotele(jakby skorzane) czarny stolik na kawe /lawa ,czarny regalik/polki na ksiazki i moze jakas mniejsza komoda albo malutkie polki ...
No nic musze jeszcez pomyslec... Piszcie dalej za i przeciw bo to jednak pomaga jak czlowiek nie moze sie zdecydowac :ico_sorki:

Synus kopie...znow glodny??? :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-02-25, 09:21 ]
Aaaaa i zauwazylam ze w dzien tak wlasnie od teraz do popoludnia puchna mi starsznie palce...wczesniej tak nie bylo i wieczorem chyba juz jest w porzadku...Normalne czy panikowac?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lut 2011, 11:21

Witajcie dziewczyny :-D

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 36 tydzień :ico_ciezarowka:

U nas dziś sypie śnieżek od rana i znów mrozik... :ico_chory: Rano było -14,a ja musiałam na to badanie się wybrać :ico_noniewiem: Na szczęście już po i tylko wyniki odebrać muszę jutro :-)

Blanka26 a nie możesz iść z tymi wynikami do zwykłego lekarza ? Ja kiedyś jak nie mogłam się do gina dostać to poszłam do mojej lekarki i mi przepisała leki :-)
Szkoda nerwów i kasy na tamtego gina :ico_zly: :ico_zly:
Ale musisz porządek z tym zrobić,żeby czasem jakiejś infekcji nie było,bo poród tuż tuż :ico_sorki:

tabogucka to ja mam znów na odwrót :-) jak się denerwuję to dzidzia się rusza bardzo :ico_olaboga:
Ja też Ci nie polecam czarnych mebli... Mamy w pokoju biurko czarne, stół i 2 komody... Trzeba by przecierać z 5 razy dziennie,żeby czyściutko było i ślady po wszystkim zostają :ico_olaboga:
Już się nie zdecydujemy na czarne meble, chociaż bardzo nam się podobają :ico_noniewiem:
No w sumie porodu to można się spodziewać już od 37 tygodnia :-) W każdej chwili może się zacząć :ico_szoking:

magda1614 super,że pit już rozliczony i kaska na wózeczek będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, oj mi też się takie głupoty śnią,że szkoda gadać :ico_olaboga: Aż się spać odechciewa :ico_olaboga:

A my jeszcze nie mamy wybranego imienia :ico_szoking: :ico_szoking: Nawet się nie zastanawialiśmy nad tym :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Mąż mówi,że jak już się dzidzia urodzi to będziemy myśleć ale chyba wolała bym pomyśleć i przedyskutować jakie imiona nam się podobają :ico_noniewiem:
Sama nie wiem :ico_haha_02:

[ Dodano: 2011-02-25, 10:23 ]
tabogucka, co do puchnięcia to mi gin mówił,że to normalne jak w dzień by mi spuchły stopy czy ręce i że większość kobitek w zaawansowanej ciąży już obrączek nie nosi, więc chyba nie masz się co przejmować :-D
Ale jak mu powiedziałam,że mi w nocy puchną nogi i dłonie to kazał badania robić ale na szczęście wszystko wyszło OK i już mi nie puchną :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość