Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lut 2011, 11:31

ja bym Poli w 0.5 h nie ogarnęła :-) , u nas godzinka potrzebna :ico_oczko:
jak to kobieta :ico_oczko:
u nas starczy pół godzinki bo dość szybko się wybudza i pije tylko kawkę albo herbatkę którą ja zrobię parę minut wcześniej a potem ubieram i wychodzimy przed dom :-)
Ja idę na imieniny do mojej babci jutro i też mam problem co jej kupić hmmm
myslę,że kwiatek by wystarczył :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2011, 11:42

Hej,
ja właśnie wróciłam z picia glukozy-nawet nie było źle, bo wypiłam z cytryną i duszkiem bo inaczej by nie przeszło.
U mnie o godz.7 pokazywało -15, a teraz -8 ale i tak zmarzłam wracając z przychodni.
Jem śniadanko i pije gorącą herbatkę. Dziś jeszcze na 18 idę do endo a po prosto do mamy. Jutro rano do fryzjera, a później urodziny siostrzeńca. Z prezentem wyręczył mnie sam solenizant bo poprosił o książeczki o Tomku. On to ma bzika na punkcie Tomka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lut 2011, 12:55

cześć :-D

Koroneczka ja nie mam problemu z wybraniem sobie wygodnej pozycji do snu, tylko że jak się wygodnie ułożę, to Krzysiowi nie pasuje :ico_haha_01: a przewracam się z boku na bok całkiem sprawnie jeszcze :ico_oczko:

Murchinson fajnie, że mały Cię wyręczył :ico_brawa_01: a kiedy odbierasz wyniki?

Ania to ładnie u Ciebie przymroziło :ico_szoking: ja nie wiem ile u mnie jest rano, bo słońce świeci prosto w okna i termometr pokazuje +20 albo i więcej :-D

Zoola samochodzik-to jest to, co chłopcy lubią najbardziej :-D chociaż niektórzy wolą lalki :ico_oczko:

Nowa uwielbiam łososia :ico_brawa_01: ciekawe czy u mnie w biedronce też kasują taniej? :ico_haha_01:

ja mam dzisiaj na obiadek zupkę szczawiową z jajkiem a na drugie rybka smażona

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 lut 2011, 13:16

hej,

u mnie maly sukces, pierwszy poranek od prawie tygodnia bez kolki, jejku jaka niesmawita ulga :-D ale wczoraj wieczor byl koszmarny, tak sie juz poryczalam ze uspokoic sie nie moglam, pomyslalam ze juz wiecej naprawde nie zniose i sama sie zglosze do tego szpitala, ani R ani moja mama nie wiedzieli co ze mna juz zrobic

Widze ze weekend imprez sie zapowiada. My tez jutro na urodziny mojej mamy idziemy. Miala wczoraj ale wyprawia jutro

A ja od jutra zaczynam te praktyki. Boje sie ze wzgledu na te kolki wlasnie. Mam nadzieje ze dam rade i szybko odbebnie moje 150 godz :ico_oczko:

Ja tez mam problem z przewracaniem sie z boku na bok ale glownie dlatego ze mnie strasznie te biodro lewe boli, a przy kazdym przewrocie opieram ciezar ciala na tej lewej stronie. To jest w ogole przerypane bo na prawej stronie mam nie spac z powodu nerki na lewej nie umiem z powodu biodra a na plecach ani brzuchu to sie nie da :ico_szoking:

markotka, wierze, ze mimo iz nie macie Ikei w szafie i tak panuje porzadek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lut 2011, 13:34

Hejo jestem i ja :-)

U nas bez zmian, zimno ale coraz zdrowski, Filip dochodzi do siebie :-)
Jakos nie mam weny do pisania :ico_wstydzioch:
Moze potem cos naskrobie jeszcze :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2011, 13:37

Murchinson fajnie, że mały Cię wyręczył :ico_brawa_01: a kiedy odbierasz wyniki?
Po powrocie, czyli 7-8.03. Nie spieszy mi się z odbiorem bo wizytę mam 11.03. Musiałam zrobić dziś bo miałam tez inne badania na których czeka kilka dni i nie zdążyłabym zrobić i odebrać po przyjeździe.
Zoola samochodzik-to jest to, co chłopcy lubią najbardziej :-D chociaż niektórzy wolą lalki :ico_oczko:
i albo kolejki albo klocki

Ja ze spaniem, tzn pozycjami snu nie mam problemu ale Mati czasami tak okłada, że się budzę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lut 2011, 14:35

zobaczcie to, ja jestem w szoku :ico_szoking:
http://lifestyle.wp.tv/i,Dziecieca-joga ... index.html

Patrycja z tym porządkiem w szafie to różnie bywa :ico_oczko: współczuję strasznie tych kolek :ico_olaboga: powodzenia na praktykach :-D

Wiola super, że Filipek zdrowszy :-D

Murchinson mój mały nie budzi mnie w nocy na szczęście :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2011, 14:53

zobaczcie to, ja jestem w szoku :ico_szoking:
U mnie też są ćwiczenia na basenie dla niemowlaków i też dzieci są zanurzane. No ale to co na początku tego filmu wyprawia ta baba to ..... Powyrywa im kończyny :ico_zly: . dziecko to nie małpa na palmie, która wygina się po banana.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lut 2011, 15:25

hejka
mój już do pracy pojechał,w domku porządek,potem tylko po mleko wyskoczę bo zapomniałam kupić no i Hania za godzinkę będzie :-)
Z prezentem wyręczył mnie sam solenizant bo poprosił o książeczki o Tomku.
no i fajnie,przynajmniej wiesz co kupić :-)
ja nie wiem ile u mnie jest rano, bo słońce świeci prosto w okna i termometr pokazuje +20 albo i więcej :-D
to ciepło u ciebie :-D u mnie rano jeszcze słońce w termometr nie swieci,ale teraz jest +14 na słońcu :-D

patrycja_g współczuję tych problemów z nerkami,ale dobrze,że poranek bez kolki i mam nadzieję,że jakos uda ci się przetrwać te praktyki :ico_sorki:

wiola85 fajnie,że Filipek coraz lepiej się czuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2011, 17:09

Hej :-) witam Was popołudniu!

patrycja_g, dobrze, że już mniej boli! Oby już nie powróciły te wstrętne kolki, nio i powodzenia na praktykach :-)

markotka, mi jakoś ten filmik nie chce się otworzyć:/ Ale powiem Wam, że jak zaczynałam szkołę i poznawałam metody rehabilitacji dzieci też byłam w szoku, że tak się z nimi postępuje. Czasem to tak wygląda jakby dziecku miało się nogę czy rękę wyrwać :ico_szoking:

wiola85, :ico_brawa_01: że już ze zdrówkiem u Was lepiej.

A ja dziś ochoty na naleśniki nabrałam i przed chwilą smażyłam jak najęta :-) Z serem :-) mmmm będę do wieczora jeść!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość