Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lut 2011, 17:13

Murchinson to zanurzanie to ok, ale te pierwsze "ćwiczenia" :ico_noniewiem: ja jestem w ciężkim szoku :ico_szoking:

Aniu no upał u mnie jak w LA :ico_haha_01:

Koroneczka to wpisz może joga dla dzieci, albo wejdź na wp, tam wyświetla się ten filmik na głównej stronie

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2011, 17:16

Koroneczka to wpisz może joga dla dzieci, albo wejdź na wp, tam wyświetla się ten filmik na głównej stronie
No rzeczywiście masakra :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2011, 17:21

Murchinson to zanurzanie to ok, ale te pierwsze "ćwiczenia" :ico_noniewiem: ja jestem w ciężkim szoku :ico_szoking:
ja też :ico_szoking:
A mnie jakieś przeziębienie dopadło, leje się ciurkiem z nosa, głowa boli. Ja już raczej dziś nie wejdę i będę pewnie w niedzielę Was doczytywać. Życzę miłego weekendu i udanych imprez,pa :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lut 2011, 17:24

Murchinson kuruj się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2011, 17:26

Murchinson, Ty tez baw się dobrze i wracaj szybko do zdrowia!!!!

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 lut 2011, 21:27

Murchinson, zdrowka :-) i udanej imprezy :ico_oczko:

markotka, u mnie z porzadkami w szafach tez bardzo roznie bywa zeby nie powiedziec ze ich nie ma

Filmik rzeczywiscie masakra. Tym dzieciom widac ze tez sie chyba to specjalnie nie podoba

Mi dzien bez bolu minal. Juz zapomnialam jak to jest nie czuc tego wstretnego klucia. Za to napracowalam sie przy naszych "klockach" zrobilam 3 prania ugotowalam juz obiad na jutro bo oboje wrocimy przed 15 wiec tylko sie odgrzeje, odpocznie i pobiegniemy na urodzinki. Padam z nog. Porobie cos dla relaksu i uciekam spac :ico_papa:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lut 2011, 22:30

patrycja_g, dobrze ze dzisiaj czułas sie juz lepiej :-D udanej zabawy na urodzinkach :ico_haha_01:

Murchinson, kuruj sie i zdrowiej :-)

MArkotka maskara ten film, jeju ja to chyba bym im rece powyrywała, pewnie trzeba wiedziec jak to zrobic dokładnie, chociaz nigdy bym swojego dziecka nie dała na takie wygibasy :ico_olaboga:

Ja sama M poszedł do pracy na nocke, na weeken nic nie planujemy bo M jest w pracy, ale sami sobie posiedzimy, moze jakas pizza albo mcdonalds :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 lut 2011, 10:06

Dziś pierwsza witam się ja :-)
Wczoraj byliśmy na imprezce u mojej przyjaciółki i późno wróciliśmy, ale coś nie mogłam dospać dzisiaj i wstałam jak zwykle przed 8 :ico_szoking: !!
Śmiesznie było na maksa, jak za dawnych dobrych czasów :-) Alkohol, tańce, śmiechy-chichy, pary chowające się po toaletach- ciężko było to ogarnąć na trzeźwo, chyba już jestem za stara :-)

A teraz sprzątam sobie i o 10 wyruszam na miasto ( wypłata wpłynęła :ico_haha_01: ).
Chce sobie kupić jakieś wygodne baletki na wiosnę, bo potem nie będzie sił latać po mieście :-) Już wszędzie w sklepach wiosenne wystawy.

Pogoda u mnie piękna, świeci słońce i jest tylko -4 :-) Ahhh
miłego dnia Wam życzę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 lut 2011, 13:40

witam się
dopiero teraz bo jakoś natchnienia nie było :ico_noniewiem:
zresztą Hania znowu o 6.45 wstała i jestem nie do życia :ico_sorki: zaraz ją kładę na drzemkę i chyba sama się z nią położę,bo obiad mam z wczoraj :-)

patrycja_g super,że dzień minął ci bez bólu,oby tak jak najczęściej :ico_sorki: i udanej imprezki :-)

Koroneczka fajnie,że impreza się udała :ico_brawa_01: a za stara na pewno jeszcze nie jesteś :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lut 2011, 16:36

hejo ja tez wpadam zajrzec a tu tak cichutko :-D

aniawlkp86, no to rzeczywiscie nie pospałas, u nas Filip spi tak zazwyczaj do ósmej rano, ale niedługo sie skonczy jak sie dzieci porodza :ico_placzek:
Chociaz ja jestem przyzwyczajona do pobudek nocnych Filip do dnia dzisiejszego nie przespał całej nocy jeszcze, a teraz jak byl chory to ciagle sie budził.

Koroneczka, fajnie ze spotkanko udane :-)
Tez bym musiała zaopatrzyc sie w jakies wygodne buciki na wiosne, kurka ciekawe czego jeszcze zapomne kupic :ico_noniewiem:


Miłego dzionka dziewczynki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość