JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 mar 2011, 19:01

ja mam ciemną karnację.
to jak masz ciemna karnacje to moze odpusc sobie na czas ciazy :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 mar 2011, 20:36

czy ty aby n pewno wiesz czym sa lampy solarne i jaki mają wpływ na twoją skórę a co dopiero na ciążę????
Idź Twoje życie twoja sprawa, Twoje dziecko, ale nie miej później pretensji do świata, że z dzieckiem coś nietak bo Tobie witaminy d bralkuje. boszeee ja bym sie innymi witaminami martwiła w twoim przypadku a nie tylko D. taka witamina m - jk mózg tez jest potrzebna do zycia nie tylko twojego nienarodzonego dziecka!!!!
nie napisałam nic o medycznym punkcie tego zagadnienia po przeczytaniu pierwszej strony tego tematu, bo szkoda mojego czasu by było
wiesz kto ci może porządnie to wyjaśnić, dermatolog, albo jakis dobry psycholog!!!!!
Przepraszam za bezpośredniość ale widząc twoje posty inaczej nie potrafię

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 mar 2011, 20:53

elibell, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 mar 2011, 21:15

nie ma co braw bić, po prostu akcja równa sie reakcja - spontaniczne słowa.

Przeczytałam i uważam, że chyba koleżanka już nie raz zaglądała na to forum z różnymi pytaniami, forma wypowiedzi podobna

a tak poważnie, skoro chcesz profesjonalnej odpowiedzi to serio idź do profesjonalisty w tej dziedzinie i nie pisze o kims kto prowadzi solarium, a o dermatologu, który zna się a skórze i działaniu słońca i lamp solarnych na skórę plus ginekolog znający się na ciaży.

A co zrobisz??? Ja osobiście nie chcę wiedzieć i nie dlatego, że sama dziś jestem w ciaży, po prostu nie chce wiedzieć, że są jeszcze tak nieodpowiedzialne osoby. Fakt nie ma głupich pytań, są tygo głupie odpowiedzi, a co lepsze Twoje są najgłupsze, bo skoro nie oczekujesz odpowiedzi czy to od Kinga łódź czy innych osób to co robisz na forum???? Myślisz, że profesjonalista od tego typu spraw czeka, aż jakas niedoświadczona dziewczyna (mniemam że jesteś młoda i wierzysz nadal w Świętego Mikołaja - przepraszam sarkazm, jeżeli rozumiesz) zapyta o cos co jest zrozumiałe dla każdej powaznie myślącej kobiety oczekującej a nawet dopiero planującej ciążę?????????

kropeczkowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:54

01 mar 2011, 22:11

Jezu jak ja nie cierpię bab w ciąży
rozchwiane emocjonalnie, nie dbajace o siebie matrony:)pelne goryczy i złości bóg wie o co i na kogo:)blade, nieumalowane, tłustowłose babiska w dresach:)z plamami na biuscie od wyciekającego mleka:)jezu niedobrze mi na samą mysl:)
a ja się opalam dla siebie a nie dla "partnera":)
pozdrawiam
mam nadzieje ze nikomu z nerwów się lożysko nie odklei:)
no to czekam na wybuchy agresji:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

01 mar 2011, 22:25

kropeczkowo, powiem tak, ze musialas mocno kiedys na glowe upasc :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D Po takich wypowiedziach az strach pomyslec kim Ty mozesz byc :ico_puknij:
Masz kiepskie poczucie humoru, a wręcz sama jestes żałosna :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 mar 2011, 22:29

jej czyli nienawidzisz sama siebie, i chyba dlatego chcesz iść na solar, bo jesteś blada, nieumalowana, wycieka ci mleko itp hihihii czytaj wypowiedź wyżej:):):)Piszesz sama o sobie, az mi ciebie żal:)

ale dzięki poprawiłaś mi humor na koniec dnia:):):):)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 mar 2011, 22:35

kropeczkowo, może nam powiesz ile masz lat że tak nieodpowiedzialnie myślisz i tak szczeniacko się wypowiadasz .... Sorka ale taka prawda.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 mar 2011, 23:40

blade, nieumalowane, tłustowłose babiska w dresach:)z plamami na biuscie od wyciekającego mleka:)

uwielbiam ten tekst przeczytałam meżowi i się nabijamy jak wariaty:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

02 mar 2011, 01:08

Zastanawiam się czy autorka tematu ma wiecej niż 15 lat i czy faktycznie jest w ciąży..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość