Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 15:08

Koroneczka ja mam panele w mieszkaniu i bardzo szybko powiedziałam sobie-nigdy więcej! Jak będziemy budować dom, to podłoga będzie na pewno drewniana.
Ja też panele mam teraz w mieszkaniu i bardzo nie chciałam ich mieć w domu, doskonale wiem z czym to się je...ale cóż zrobić jak uparłam się na drewno egzotyczne, a ono strasznie drogie jest. Te które mi się podobały to 150-200 zł za metr kw., a dobre panele o wysokiej klasie ścieralności już za 50zł są. Hmmmm zobaczymy jak finanse nam pozwolą, może uda mi się męża przekonać na drewno chociaż w salonie :-)
markotka, ja tez dzis napadam na carrefoura, ale mniej ze wzgledu na artykuly dzieciece a bardziej z tego wzgledu ze jest duzo rzeczy w dobrych cenach ktore ja akurat potrzebuje.
Ja też dzisiaj zamierzam tam pojechać :-)
I zapomnialam Wam napisac... wczoraj na szkole rodzenia dziewzyna dostala skurczy porodowych. Co poniektorzy mysleli ze bedziemy miec zajecia z praktyka ale wywiezli ja karetka :ico_szoking:
O kurcze :-) Się przejęła dziewczyna porodem i masz...zaczęło się :-) Ale fajnie tak z partyzanta, bo najgorsze to wyczekiwanie na tą chwilę chyba jest!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2011, 15:14

Ja też dzisiaj zamierzam tam pojechać
hmmm, u mnie nie ma tego sklepu, najblizej w Poznaniu :ico_oczko:

a z Marcelem raczej tez tak czesto nie chodzilam do gina, mozez z 2 ostatnie wizyty jezdzilam co 3 tygodnie

Patrycja nie przejmuj sie, ze dzidzia jeszcze glowka ku gorze, moja dzidzia jeszcze 3 tygodnie temu tez byla glowka do gory jeszcze, mysle, ze jeszcze sie odwroci

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 15:36

Patrycja nie przejmuj sie, ze dzidzia jeszcze glowka ku gorze, moja dzidzia jeszcze 3 tygodnie temu tez byla glowka do gory jeszcze, mysle, ze jeszcze sie odwroci
Ma jeszcze czas w każdym razie. Jest też wiele ćwiczeń, które ułatwiają dzidzi zmianę pozycji, może takie ćwiczenia by pomogły? Jeśli nie wiesz jakie- pisz! Nio i jak siedzisz np. przed tv pod tyłeczek podłóż sobie podusię.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 16:05

Koroneczka, slyszalam o poduszce pod tylkiem i kocich grzbietach. Nie wiem co jeszcze moze pomoc ale jak masz taki zestaw to napisz prosze. Nie zaszkodzi a jak moze pomoc to czemu nie

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 mar 2011, 19:54

byłam w Carrefourze i powiem Wam, że wielkie dno :ico_noniewiem: body były w jeden wzór-białe w wisienki, a te kocyki z reklamy strasznie kiepskie, więc nic nie kupiłam :ico_noniewiem:

Patrycja a ta dziewczyna miała już termin, czy przed czasem te skurcze dostała?

Koroneczka nasze panele kosztowały ok. 70zł za metr, dokładnie już nie pamiętam, na początku wyglądały super, ale teraz to masakra, strasznie się rysują, łatwo dziurę w nich zrobić, a umyć to, żeby było faktycznie czyste i z połyskiem graniczy z cudem :ico_sorki: już przeróżne środki stosowałam, mopy i nic, po umyciu podłoga robi się paskudnie matowa i dlatego co jakiś czas pastujemy, tylko wtedy wygląda ładnie.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 mar 2011, 20:47

WItam się po wizycie.

Dalej na zwolnieniu :ico_oczko: Glukoza ok. I moja ginka mnie dziś zaskoczyła bo zrobiła mi takie szybkie USG :-) Mogłąm zobaczyć Pawełka :ico_brawa_01: Jak bije mu serduszko. Jest już główką w dół, z resztą tak myślałam po jego ruchach :ico_oczko: Dokładne USG mam 13.04.2011 to po 32 tc. Przytyłam 8 kilo od początku, czyli nie jest źle :ico_oczko: Opłacało się zacząć ograniczać :ico_oczko: Tętno mi skoczyło 120/80 ale może to przez chorobę :ico_noniewiem:

Markotka z tymi butelkami to nie do końca jest tak jak piszesz :ico_oczko: Ja zamierzam karmić piersią tak samo jak Filipka więc butelka będzie tylko awaryjna. Filipek na przykład nie chciał jeść z butelki w ogóle i do 1 roku życia nie używaliśmy butelek. Potem przez krótki czas kożystał i kupiliśmy kubki niekapki :ico_oczko: Nie wiem jak będzie z Pawełkiem dlatego wystarczą mi awaryjne te co mam. Mam dwie Aventu i jedną TT i do nich nowe smoczki.

Zjedliśmy właśnie późny obiad i gotuję jeszcze rosół :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 21:09

markotka, nie wiem, jakos nie nawiazaly sie blizsze kontakty miedzy ludzmi na szkole rodzenia zeby o tym rozmawiac, no a jak sie wszystko zaczelo to ona z mezem wyszli a za nimi polozna. Jak wrocila to powiedziala tylko ze karetka juz wziela ta dziewczyne i wszystko jest ok, czekamy na wiesci.

Potwierdzam, w carrefourze dno. Co prawda kupilam jedne pajace ale to juz tak zeby cos znow kupic a nie pozneij wszystko naraz. Mimo tego zostawilam tam ponad 300 zl i nie pociesza mnie nawet ze 40 zl dostalam w e-bonach spowrotem :ico_oczko:

Motylek22, super ze wszystko ok. I ze maluch juz we wlasciwej pozycji :-)

Ja wizyte mam jutro i juz sie boje

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 mar 2011, 09:56

Hej dziewuszki!

Wczoraj całe popołudnie spędziłam poza domem :-) Znaleźliśmy już hydraulika :ico_brawa_01: Bardzo miły Pan, zacznie robotę w poniedziałek :-)
A popołudniu pojechaliśmy do aqua parku w jarocinie- fajnie było! Popływałam sobie troszkę, mój K z moim kuzynem nieźle poszaleli :-) Wróciłam do domu koło 23 i jak padłam to wstałam dopiero dzisiaj rano :-)

Patrycja Kocie grzbiety jak najbardziej tak- chodzi głownie o ćwiczenia w klęku prostym, a lepiej w klęku podpartym. Możesz w tej pozycji pobyć kilka minut , a potem wykonać kilka ćwiczeń. Niektórzy zalecają też masowanie kręgosłupka dziecka- musisz wyczuć po której stronie jest kręgosłup małego i delikatnie masować z góry na dół ( oczywiście w kształcie litery "C"), mozesz też stanąć prosto i uginać w kolanie nogę po tej stronie, po której kręgosłup ma dziecko :-) Powodzenia

Motylek22, super, że wszystko z Wami dobrze! No i dobrze, że na zwolnieniu nadal :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2011, 10:21

hejka
znowu pięknie na dworze jest :ico_brawa_01:
w domku mam wszystko porobione,a wieczorkiem muszę na allegro przyczaić się bo są fajne półbutki i adidaski dla Hani i dzisiaj się aukcje kończą,fajnie by było jakbym obie wygrała :ico_sorki:

Motylek22 super,że po wizycie wszystko ok i maluszek juz główką w dół :ico_brawa_01:

patrycja_g daj znać dzisiaj po wizycie :-)

markotka szkoda,że nic nie kupiłaś,ale okazje na pewno jeszcze będą :ico_oczko:

Koroneczka super,że macie już hydraulika i fajne popołudnie spędziłaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 mar 2011, 10:34

Hejo :-)

Markotka ty masz swoja teorie na temat dzieci ja mam swoja, wiec jest dobrze :-)
Zobaczysz ze zmienisz troszke nastawienie jak urodzisz, a jak bedziesz jeszcze miała wiecej dzieci to pewnie tez :-D

Motylku ciesze sie ze wszystko oki i ze dzidzia ma sie dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no a 8 kg to jest tak akurat, a tego nawet po tobie nie widac :-)
Z butelkami tez racja przeciez nie wiadomo jak długo bedziemy karmiła piersia :ico_szoking: :-) :-)
\
aniawlkp86, hejo u nas tez słonecznie narazie 4 na plusie ale pewnie sie podniesie jdszcze :-)

Koroneczka, fajnie ze miło spedzasz czas, a taka pływalnia to tez mi sie marzy, a ale nie mam tu w okolicy zadnego aqua parku :ico_placzek:


patrycja_g, kurka czyli nie ma po co jechac do tego sklepu :ico_olaboga:
A byłyscie moze w pepco?? bo ja miałam jechac ale jakos nie dojechałam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość