Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 mar 2011, 12:16

ohoho Motylku - witaj :ico_brawa_01: Wieki Cie nie widziałam. ale Twój Filipek (dobrze pamiętam? :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: ) urósł :ico_brawa_01: No proszę i widzę że Wy również czekacie na drugiego synusia :ico_brawa_01: Dużo zdróweczka dla Ciebie? A jak Twoje brzusio? Też szybciej widoczne było niż w przypadku pierwszej :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2011-03-03, 13:08 ]
jak tam dziewczynki? ile pączków macie juz dzis na boku? ja właśnie kończe drugiego :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 mar 2011, 14:29

jak tam dziewczynki? ile pączków macie juz dzis na boku? ja właśnie kończe drugiego

ha ja Cie pobiłam bo własnie skonczyłam trzeciego i podejrzewam, ze na tym sie nie skończy :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-03, 13:33 ]
Tosia fajny brzuszek ... mi mąz powiedział wczoraj bo siedziałam w takiej obcisłej bluzce, ze zaczyna mnie "wybrzuszać" więc pewnie tak jest bo dzisiaj jeden z pracowników przyszedł i tak z niczego mówi mi, że nie powinnam po południu sziedzieć na zebraniach , a ile Kuba ma lat, to przydałby mu się braciszek albo siostrzyczka... o i takie wypuszczanie mnie było.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

03 mar 2011, 17:00

Hejka ja dziś ani jednego pączka ponieważ bym chyba się :ico_chory: no właśnie nie mogę jeść słodyczy może i dobrze bo bym chyba przytyła ogromnie a tak na razie to 1 kg na plusie ale umówmy się że ja prze ciążą wyglądałam zdrowo.

O powrót do pracy nie powinnaś się martwić ponieważ żaden myślący pracodawca nie na razie się na wygrana sprawę w sądzie.

Tosia - super zgrabny brzusio mój już chyba większy ja się w normalne ciuchy nie mieszczę :ico_sorki: i u mnie już widać ciąże raczej nie do ukrycia co woła o pomstę do nieba że w sierpniu się będę toczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja właśnie kończę pracę czy wiecie że jutro już Piątek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie co prawda nie uda mi się odpocząć bo w sobotę moja pierworodna kończy 4 lata więc impreza urodzinowa ale rodzinna bo dzieci z osiedla i przedszkola zaproszone są do świata kulek na niedzielę. Nie dam rady przyjąć w domu 11 dzieci i ich opiekunów.

Buziaki pączkowe mamusiu zjedźcie za mnie trochę słodkości u mnie w domku dziś serwuje wątróbkę z cebulką.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 mar 2011, 18:14

witajcie
ja dzis zjadlam tylko jednego, ale maz kazal sobie nakupic do domu i 6 czeka na zjedzenie, tyle ze nie przeze mnie, bo akurat dzis smak mi przeszedl :ico_haha_01:

tosia brzuchy mamy podobne, no moze moj jest ciutek wiekszy, musze se pstyknac fotke..a co do pracy..to oczywiscie teraz mnie nie zwolnia, jak wroce to tez od razu nie, ale kto wie co bedzie potem..ja tez robie w budzetowce i z ost wydarzen w moim zakladzie widze ze panstwowka wcale nie jest taka pewna jakby sie wydawalo :ico_noniewiem: i to jest smutne, bo dazylam do tego zeby dostac umowe na stale, zeby spokojnie zajsc w ciaze, a teraz takie niepewnosci z ta praca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 mar 2011, 18:53

tosia, mój brzuszek możesz zobaczyć w brzuszkach na 2 trymestrze :-) Dopiero co wklejałam. Też był szybciej widoczny niż z Filipkiem, dobrze pamiętasz Filipek :-) A jak się w ogóle czujesz? Jesteś na zwolnieniu?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 mar 2011, 20:06

Motylku - od poniedziałku jestem na zwolnieniu. Nie planowałam tak szybko ale w czwartek wylądowałam w szpitalu ze skurczami. No i teraz już jestem na L4 i tak zostanie do końca bo w pracy załatwili sobie zastepstwo :ico_brawa_01: Brzuszek zaraz lecę podejrzeć :-)

[ Dodano: 2011-03-03, 19:08 ]
Zirafka- ale Cię kolega z pracy podszedł :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 mar 2011, 19:50

Witam wszystkie kobitki ciężaróweczki :D. Wczoraj byłam u lekarza. Mimo tej choroby którą przeszłam dzidzia żyje i wszystko z z nią w porządku. Wczoraj też poczułam pierwsze ruchy dziecka. Tego się nie da z niczym pomylić... czułam się niesamowicie :ico_brawa_01:. A i pani doktor powiedziała, że prawdopodobnie będę miała chłopca ... mąż się bardzo ucieszył :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 mar 2011, 20:14

tosia, to dobrze że na zwolnieniu jesteś :-) Aż w szpitalu wylądowałąs? To skurcze musiały być silne, czy tak często? Ja też po 20 tc poszłam na zwolnienie ze względu na skurcze. Tylko u mnie zdarzają się w odstępach i nie są bolesne. Tylko brzuch mi twardnieje i tak mnie dziwnie zatyka :ico_oczko: Czasami jest ich 2,3 w ciągu dnia a czasami ponad 7. Ale myślę że nie są groźne.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 mar 2011, 23:03

Motylku- Skurcze bolały jak diabeł i do tego brzuch twardy mi sie robił jak kamień
Nina- no widzisz, niepotrzebnie się martwiłaś. Gratuluję pierwszych ruchów no i SYNKA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 mar 2011, 23:56

nina0226, gratuluję synka:)) Ja idę jutro do lekarza... czy mi już powie?? Zobaczymy... Ja jutro zaczynam 16 tydzień, przez to że mamy wątek z dwoma miesiącami to możemy mieć mały chaos, przynajmniej ja mam bo ja mam najmłodszą ciążę, bo mam termin na 27 sierpnia!
Ale za to brzuch to mam chyba największy: wkleje Wam zdjęcia: ( sory za element pormografi!! :D mąż cykał mi w samych gatkach!!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość