Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 mar 2011, 17:05

aniawlkp86, to dobrze :-) Uważaj na siebie i syneczka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2011, 17:09

Motylek22 uważam,teraz już bardziej chyba :ico_sorki:

w końcu mąż do domku zawitał to i kawkę wypijemy jakąś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 mar 2011, 18:10

w końcu mąż do domku zawitał to i kawkę wypijemy jakąś :ico_oczko:
I pewnie pączusie do kawki też co :-)

Ja zjadłam dzisiaj 3 :ico_wstydzioch: ale nie mogłam się opanować takie były pyszne! Co zrobić :-)

Aniu dobrze, że tylko jeden ten skurcz, chociaż niedługo to się mogą zacząć takie przepowiadające :ico_sorki:

Też idę kawkę robić, bo coś mnie ochota naszła :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

03 mar 2011, 18:40

Cześć dziewczyny
U mnie choroba choroba i tyle, od tygodnia siedzimy ja Iza i maż w domu i kichamy :-(. Zaczęło się od Izy dostała 39 stopni gorączki, potem już wszyscy polegliśmy.. Tyle, jedno co to męża mam na urlopie od dwóch i w zeszłym tygodniu byliśmy z Izą na tych piłeczkach Flinston się u nas nazywa taki klub. Super tak szczęśliwej Izy dawno nie widziałam, chcieliśmy jechać jeszcze w tym tygodniu ale nas rozłożyło.
Aniu uważaj na siebie i oby takie skurcze to za miesiąc nas czekały.
Dziewczyny wiecie że to już tylko 2 miesiące... ja już piorę i prasuję, bo moja koleżanka ostatnio urodziła miesiąc przed terminem, więc wolę teraz w tym miesiącu już wszystko mieć gotowe. Pieluchy i kosmetyki już mam. Teraz ciuszki. Marzy mi się jeszcze taki fotelik co sam buja i ma kołyski.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 mar 2011, 20:30

Cześć,
a ja mam dylemat co do tej krwi :ico_noniewiem: wczoraj pytalam o to gina a on powiedzial, ze to nasza decyzja, ale on swojemu dziecku by tego nie pobieral :ico_noniewiem: doradzil zasiegnac opinii hematologa, ale ja niestety nie znam nikogo takiego :ico_noniewiem:
Emilia, jak wróćę do domu i ogarniemy mieszkanie to podeślę Ci namiary na tę babkę co była w szkole rodzenia. Ona pracuje na komórk macierzystych, nie nalegała by bankować, chętnie odpowiada na pytania. My na 95% nie będziemy bankować bo i tak najpierw wykorzystują wszytskie inne znane metody leczenia a komórki macierzyste to ostateczność.
Murchinson a w jakim wieku jest siostrzeniec?
W sobotę miał 4 urodziny.
...czy aptece jak Oilatum
Aniu to proś o ten z importu równoległego bo na butelce 500ml jest taniej 10-15zł (zależy w której aptece). Uważaj na siebie. Masz rację co do zakupów u jednego sprzedawcy-też staram się tak robić.

Co do ubranek to w Biedronce od 10.03-body z postaciami Disneya za 11,99zł; od 07.03-śliniaki z rękawkami lub 3-pak śliniaków z tworzywa lub bawełny po 9,99.

Mi przeziębienie nie przechodzi i byłam dziś u lekarza. Babka trochę mnie zirytowała bo zanim zdążyła mnie osłuchać to stwierdziła, że nie wie czy lepiej leczyć mnie babcinymi sposobami czy karmić maleństwo antybiotykiem i co ja wolę? Nie wiem czy pani dobrze słyszała ale stwierdziła po badaniu że tylko mam katar ale na wszelki wypadek wypisała mi antybiotyk. Problem w tym, że prawie nie mówię a płuca to chyba za moment wypluję. Dobrze, że w sobotę wracam do domu to w pon. do mojego lekarza pójdę.

Dziewczyny :ico_brawa_01: dla Waszych maleństw.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 mar 2011, 21:15

Murchinson, mama Izuni, wracajcie do zdrowia i uważajcie na siebie :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 mar 2011, 21:53

hej dziewczyny,

mnie dzis mama o 7 obudzila z pelnym kartonem paczkow, dostalam 10 ale zjadlam tylko 2. Po czym oznajmilam lekarzowi na wizycie ze dzis sie nie waze :ico_oczko:

Co do tej wagi to faktycznie przez miesiac tylko 1 kg do przodu wiec w sumie juz 8 kg jest. A maly ... ani o 1 cm nie przesuniety :ico_placzek: 29.03 jedziemy na ostatnie prenatalne i jak do tego czasu sie nie odwroci to zostane kwietniowka z przymusu, bo bedziemy ustalac termin cc :ico_placzek: Wtedy tez bedzie wazony ale lekarz dzis juz powiedzial ze jest dosc duzy jak na ten okres i niestety ma coraz mniej miejsca. A ja sama niewiele moge zrobic zeby mu pomoc. Troche mnie to podlamalo bo dla mnie cc to najgorsze rozwiazanie. Musze dalej przeprowadzac z nim rozmowy i polegac na moim rodzicielskim autorytecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-03, 20:54 ]
Murchinson, mama Izuni, zdrowka dziewczyny

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 mar 2011, 22:17

patrycja_g, a to ze względu na to że Filipek się nie przekręcił główką w dół? Mojej szfagierki synek przekręcił się tuż przed terminem porodu. Też miała już ustalone cc ale okazało się że się przekręcił, więc jeszcze jest szansa że się przekręci :-) Powodzenia, najważniejsze żby Filipek urodziłsię zdrowy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 mar 2011, 15:04

czesc

od\ rana forum nie dzialalo :ico_olaboga: dobrze ze juz wszystko ok :ico_sorki:

u nas chorobowo, Marcel ma angine

zdrowka zycze chorujacym :ico_sorki:

Murchinson, dzieki, my tez raczej nie bedziemy bankowac tej krwi, troche naczytalam sie ostatnio na ten temat, jak chcesz, albo ktos jeszcze to podesle link do ciekawego artykulu

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 mar 2011, 15:27

Hejka dziewczyny!
No niestety nie działało od rana, cóż zrobić!
Ja wykorzystałam cudowną pogodę i wybrałam się na spacer :-) :-) A i tak zaraz muszę iść drugi raz- na pocztę bo podczas mojej nieobecności listonosz zostawił w skrzynce awizo :-) Póki mam siły trzeba chodzić!

patrycja_g, rzeczywiście jest jeszcze szansa, że maluszek się przekręci, więc bądź dobrej myśli. A nawet jeśli będzie Cię czekać cesarka to przecież nie koniec świata. Wcześniej będziesz wiedziała kiedy to się stanie, będziesz się mogła przygotować, nie doświadczysz tych okropnych skurczy, a i dzidzia się nie zmęczy :-) Główka do góry! Najważniejsze, że jest zdrowy!

emilia7895, zdrówka dla Marcela. Oby szybko mu przeszło, angina jest okropna. Pewnie gardełko go boli:-(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość