Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 mar 2011, 15:33

Hej laseczki :-D

Ja wczoraj wrąbałam dwa pączusie, co prawda z marmoladą różaną za którą nie przepadam
no ale co będę sobie żałować z powodu nadzienia :-D

Inia fajnie, że widziałaś maluszka :ico_brawa_01: i że wszystko dobrze.
A zdjęcie weźmiesz następnym razem :ico_oczko:
Zazdroszczę tego co 3tyg oglądania malucha :ico_sorki:
Ja zobaczę dopiero 15.04 i o ile się nie mylę bedzie to już ostatnie usg tutaj.
Ale na święta do PL lecimy i zostanę na cały miesiąc więc wybiorę się tam
do ginki i na pewno usg zrobię :-D
I o ile się nie mylę to u niej można na płytę nagrać całe badanie. Chyba, że coś się
zmieniło, żałuję, że przy Elizie nie poprosiliśmy ale zobaczyliśmy dopiero po fakcie, że można.

Sandrusia dobrze, że już Ci lepiej :ico_sorki: ja przez tą chorobę teraz znów
się męcze bardziej i zjedzenie czegoś do końca graniczy z cudem :ico_noniewiem:
No ale ranne mdłości to już normalka :ico_noniewiem:
A jak Kubuś zareagował na wiadomość o nowym rodzeństwie???
Moja to taka kochana tuli brzusio i całuje :-D

Elibell co oni tak zwlekają, niepoważni są czy co :ico_puknij:
Szkoda znajomej, tutaj to na wszystko wytłumaczenie znajdą.
U mojego męża w pracy była taka dziewczyna w 5mcu poroniła ale obiawy, ze coś jest nie
tak były wcześniej nie uratowali jej dzidziusia.
Jak poszła do PL ginekologa dostała leki ale chyba było już za późno na ratowanie.
Teraz jest kolejny raz w ciąży i na badania lata do PL i poród też już w PL planuje.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 mar 2011, 16:07

SANDRUSIA)), super, że samopoczucie lepiej :-D Teraz już powinno być z górki

Dziewczyny, to faktycznie macie nieciekawie z tym brakiem dostępu do USG. W sumie nie ma potrzeby wykonywania tak często USG jak u mnie, ale lekarz ewidentnie jest jego zwolennikiem, a ja się w sumie cieszę, że będę mogła na każdej wizycie zobaczyć Maluszka. Poprzedni nie był taki skory do tego.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 09:47 przez inia1985, łącznie zmieniany 2 razy.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 mar 2011, 16:13

inia1985, wyglądasz super:):):)

Musze też jakieś foty porobić sobie:)

Niop z tym USG tutaj tak mają tylko 2 w ciazy chyba że coś się dzieje to kolejne też zrobią. Mi nie zalezy na usg co wizytę ale to pierwsze mogłoby już być bym wiedziała, że z dzieckiem wszystko ok.

[ Dodano: 2011-03-04, 15:17 ]
Kinga_łódź, a ja własnie nie wiem na co czekają, no fakt jeszcze mają tydz. no ale kurde ile można czekać, maz sie wpienia bo nie wie kiedy urlop zapisywać, a już musi, więc zabukował od 10 września do 28, a czekalismy na usg, w pracy jego też czekali ale powiedzieli że dłuzej nie mogą bo ludzie się wnerwiają ze też nie mogą sobie nic załatwic wiec mam nadzieje, że dziecko pojawi się terminowo albo nie wiele poza terminem by mąż mógł mi pomóc troszkę

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 mar 2011, 16:44

elibell, dzięki :-) Ja to dopiero teraz się zebrałam, żeby zrobić jakąś fotkę. Teraz już będę częściej cykać
od 10 września do 28
powinien się mąż załapać, ale faktycznie nieciekawie, że już musi się deklarować.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 mar 2011, 17:49

inia1985, no niestety tutaj tak z urlopami jest, że jak nie wybierzesz to przepada i urlop i kasa, nie przechodzi na następny rok jak w PL, więc każdy chce czym prędzej bukować i planować swoje wolne, zwłaszcza, ze ludzie jeżdżą na wycieczki za granicę, a wiadomo, jak mąż blokował wrzesień nikt nie mógł w tym czasie sobie zapisać nawet dnia.

Poprasowałam moją stertę i się cieszę, że już mam z głowy:) jeszcze porozkładać to po szafkach. Czekam aż młoda wstanie, zje coś i idziemy do koleżanki

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 mar 2011, 19:38

Cześć :-D

inia1985, co tam brzuszek, jakie Ty masz włochaleee :ico_szoking: :ico_brawa_01: Cudne! Ja zaczynam zapuszczanie.
A tak serio to fajny brzuś :-) I pomyśleć,że tak się niewinnie zaczyna, a potem będziemy wyglądać jak balony, hihi...

Sandrusia, jak dobrze,że już Ci dobrze i niech tak trwa :ico_sorki:
Ja też dziś ciacho upiekłam- kremówkę :-)
I domek wysprzątany- u mnie piątek dniem wielkiego sprzątania :ico_oczko:

elibell, no niech dzwonią!!!! A Ty pisałaś,że sama do nich zadzwonisz jak się nie odezwą?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 mar 2011, 21:48

jak nie wybierzesz to przepada i urlop i kasa
a to się nie ma co dziwić, że każdy "walczy" o dogodny termin urlopu. Też dziś robiłam prasowanie :ico_oczko:
jakie Ty masz włochaleee :ico_szoking: :ico_brawa_01: Cudne! Ja zaczynam zapuszczanie
a ja planuję ściąć :ico_oczko: Odkładam to już jakiś dłuższy czas, tak myślę, że na przyszłą wiosnę w końcu to zrobię, akurat na ślub siostry :-)
a potem będziemy wyglądać jak balony, hihi...
:-D już się doczekać nie mogę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 mar 2011, 21:58

a ja planuję ściąć
hehe, ale chyba nie do mojej długości- do połowy szyji mniej więcej?
Ja zawsze miałam długie włosy, nie takie jak Ty, ale tak za ramiona to najkrótsze, a rok temu stwierdziłam,że głupio tak całe życie nie przekonać się jak to w krótkich jest i ciach ścięłam krótko na 30 urodziny. Ale jednak lepiej mi w trochę dłuższych i zapuszczam, zwłaszcza,że w ciąży włosy są ładniejsze.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 mar 2011, 22:07

Kocura Bura, ja tak do ramion chce ściąć, albo lekko za ramiona, także dalej będę miała długie włosy, bo też mi się wydaje, że w krótkich nie wyglądałabym fajnie. Bardzo lubię swoje włosy, ale jestem już na nie za stara :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 mar 2011, 22:56

A Ty pisałaś,że sama do nich zadzwonisz jak się nie odezwą?
ja mogę tylko wiadomość do położnej zostawić i czekać dalej i jutro to uczynię, czekałam jeszcze do konca tygodnia, bo to niby do 13 tyg czas mają więc jeszcze czas jest.

ja też zapuszczam włosy co oczywiście wiąże się ze spinkami bo grzywka za długa by nosić normalnie luzem za krótka by nie spinać:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość