elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 mar 2011, 16:33

no nikt nie zabroni nikomu piwka czy winka, nawet lekarze mówią, ze czasem mozna, że to na rozluźnienie, nawet marihuana czasem zalecana jak sa skurcze silne nie dające nawet spać, ale to od każdej kobiety indywidualnie zależy czy wypije kawę, piwo wino, wódkę (bo i takie znam co się potrafiły w zaawansowanej ciaży napier.....-ale to już patologia) i dzieci rodzą się zdrowe. Czesto nie jesteśmy świadome tego, że nie musi to wpłynąć źle na sam płód a dopiero w późniejszych latach życia dziecka, jak palenie papierosów (niestety w pierwszej ciaży paliłam) że w szkole moze nie potrafić się skoncentrować, skupić uwagi na jednej rzeczy, na konkretach. Jest wiele czynników źle wpływających na zdrowie płodowe jak i poza połodowe naszych pociech, jakby od wszystkiego zacząć się chronić, to najlepiej w ciazę nie zachodzić, bo żywnosć też mamy modyfikowaną, wiec nie powinniśmy jeść nic co nie wyhodowaliśmy sami:)

agatka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2011, 10:12

04 mar 2011, 16:54

nie no jasne:)
palmy papierosy, pijmy wódke i przepalajmy marihuaną
matko przenajświętsza w szoku jestem,serio. :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 mar 2011, 17:46

agatka30, ależ dlaczego, skoro tak kobiety robią, nikt Tobie nie każe tak robić, nie musisz, od ciebie zależne co czynisz będąc w ciąży. Mamy wolną wolę i tyle, co nie oznacza że ja tak robię , na szczęście już nie palę od 2 lat, od alkoholu mnie odpycha, wiec problemu nie mam. No kawę piję z małej łyżeczki z mleczkiem pół na pół:)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 mar 2011, 00:31

nawet lekarze mówią, ze czasem mozna, że to na rozluźnienie, nawet marihuana czasem zalecana jak sa skurcze silne nie dające nawet spać, ale to od każdej kobiety indywidualnie zależy czy wypije kawę, piwo wino, wódkę
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ci lekarze to idioci
a z tą marihuaną to po prostu nie wierze w to co czytam :ico_szoking:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

05 mar 2011, 02:13

a z tą marihuaną to po prostu nie wierze w to co czytam
marihuana bardzo długo była produktem leczniczym. Nadal w pewnych stanach czy chorobach uważana jest za lekarstwo. Ale w ciązy to chyba przegięcie...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 mar 2011, 09:47

Ale w ciązy to chyba przegięcie...
no własnie ;-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 mar 2011, 10:37

marihuana bardzo długo była produktem leczniczym. Nadal w pewnych stanach czy chorobach uważana jest za lekarstwo. Ale w ciązy to chyba przegięcie...
Według mnie w ciąży byłoby to ogromnym przegięciem!

Co do kawy ja przed ciążą byłam ogromnym smakoszem. Kawę kocham, pijałam 2-3 dziennie. Teraz wypijam jedną dziennie, sypaną albo z ekspresu. Ale to tylko dlatego, że mam niskie ciśnienie :-) Gdyby zaczęło skakać pewnie i z tej jednej kawy dla dobra dziecka bym zrezygnowała. Myślę, że wszystko w granicach rozsądku!

agatka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2011, 10:12

07 mar 2011, 13:09

Amfetamina też kiedyś była stosowana w medycynie. Dokładnie by odchudzić bardzo otyłe osoby. No to co w ciąży też by można:)a jakże. w sumie to nawet śmieszne nie jest.
wydaje mi się jeszcze dodam że alkohol byłby bardziej szkodliwy niż marihuana. :ico_szoking:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

07 mar 2011, 18:45

Amfetamina też kiedyś była stosowana w medycynie. Dokładnie by odchudzić bardzo otyłe osoby. No to co w ciąży też by można:)a jakże. w sumie to nawet śmieszne nie jest.
nie tak dawno nawet....sibutramina (pochodna amfetaminy),czyli meridia dopiero rok temu została wycofana z obiegu w UE.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 mar 2011, 19:28

nie zapominajcie że jeżeli jest czy była to zawsze jest to w ilościach bardzo leczniczych a nie po to by być naćpanym

zresztą nie wyobrażam sobie ludzi cierpiących np na raka by dostawali np apap przeciwbólowy

także nie przesadzałabym z taką sensacją

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość