NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 mar 2011, 11:21

tabogucka, jeszcze troszke mu zostalo to moze zdarzy...
no a skoro jest duzy to moze byc Ci ciezko go urodzic...

jak tak patrze na te wszystkie suwaczki to az mi sie w glowie kreci, bo tak malo czasu nam juz zostalo... a jak przejdzie marzec to kwietniowki jak sie zaczna rozpakowywac to bedzie masakra, bo sporo nas z tymi samymi terminami...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 mar 2011, 11:22

oj musze wyjsc przed dom i zamiesc chodniczek...bo zostala masa smieci po tym naszym wywozeniu z ogrodu i dziala mi to na nerwy ale tez zamiatac mi sie nie chce :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-03-05, 10:24 ]
i ten bok mnie boli ale moze mozna go "rozchodzic"
I o dziwo dzis po raz pierwszy nie mam ochoty na chrznik od dobrych paru tygodnii :ico_szoking: Natomiast forsuje druga kanapeczke z ciemnym chlebkiem serem i ...ketchupem !!!Mniam !mniam!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 mar 2011, 11:31

tabogucka, ja tez dzisiaj z serem jadlam hehehe
a ja od wczoraj wogole apetytu nie mam, nawet P. sie zdziwil, bo kolacji prawie wogole nie ruszylam.. nie wiem czy to juz jakis stres przedporodowy czy jak?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 mar 2011, 12:08

aniazaba jeszcze raz gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: synek przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i :ico_brawa_01: za ekspresowy porod

to chyba dzisiaj jakis dzien na serek bo ja tez na sniadanie jadlam bulke z serem.
A co do apetytu to ja ostatnio tez mam mniejszy :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 mar 2011, 12:34

A ja chyba jem tyle samo ale bardziej z tego ze siedze w domu i ciagle kuchnia jest po drodze :ico_haha_01:
Jejku poszlam zamiatac przed domem moze ze 20 minut tam bylam a teraz czuje sie jak inwalidka :ico_szoking: kregoslup mi chyba odpadnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-05, 11:41 ]
a jezszce sobie 2 w miare duze rzeczy na dzis zaplanowalam- umyc drzwi od zewnatrz i okno przy schodach ale tylko od srodka-okno dam rade a drzwi to zobacze...

i przyszedl dzis moj drugi staniczek do karmienia :ico_brawa_01: i na razie starczy...wiecej kupie juz po porodzie jak bede dokladnie wiedziec jaki ten biust bedzie mial rozmiar

A teraz jeszcze sobie lookne na necie na liste rzeczy do szpitalnej torby bo wydaje mi sie ze juz moge swoja spakowac-tylko musze podjac decyzje ktore rzeczy dla synusia wziac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-05, 11:45 ]
a i :ico_brawa_01: za serowy dzien !!! ser ma wapn to zdrowo dla dzidzi!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 mar 2011, 13:02

Ania zaba bravo dla synusia no za bezproblemowy poród,super!!!!!!
tabogucka, do samego końca synus sie może przekrecic wiec nigdy nie wiadomo,a z tą wagą to nigdy nie wiadomo czesto sie myli,obys sie nie zdziwił jak sie okaze że synus sie przekreci i bedziesz do terminu jeszcze czekała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja przy kawusi,pięne u nas słoneczko,dwa pranka już nastawiłam
co do spania,to masakra,ja sie budze ok 4 na siku i juz spac nie moge,w każdej pozycji nie wygodnie,a jeszcze jak malutka skacze to już nie ma mowy o spaniu :ico_sorki:
my dziś w domku siedzimy ale jutro idziemy na chrzciny to podjem sobie dobroci znowu :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 mar 2011, 13:21

tabogucka, ja wczoraj tylko balkon posprzatalam i okropnie sie czulam, dzisiaj poki co odkurzylam i zmylam podlogi i kregoslup tez mi daje popalic...
no i jeszcze tesciowie maja wieczorkiem przyjechac do nas na nocke :ico_zly:
mogliby juz zrozumiec, ze mam miesiac do porodu i nie mam ochoty z nimi do polnocy siedziec i gadac o nonono marynie... Zreszta P. tez wolalby odpoczac niz z nimi siedziec...

u nas tez sloneczko, mieszkanko sprzatniete, tylko gary musze w kuchni umyc, pozniej suche pranko sciagnac z balkonu, kolejne rozwiesic i w sumie bede mogla pozniej troszke odpoczac. Na zakupy to P. obiecal, ze pojedzie sam, bo ja nie mam ochoty wogole sie z domu ruszac, no i zgaga mnie meczy od samego rana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 mar 2011, 13:22

NowaSejana, ja mam zgage regularnnie ,co dzień wieczorem,po dwóch tabletkach przechodzi :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 mar 2011, 13:25

aga216, ja ostatnio mialam rzadko a jak byla to wlasnie wieczorami, a dzisiaj od samiutkiego rana :ico_olaboga: :ico_olaboga: napilam sie mleka i tylko na chwile pomaga :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 mar 2011, 13:36

NowaSejana, ja po mleku mam jeszcze gorzej :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość