Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2011, 14:42

Hejo jestem i ja :-)

dana, no to troszke masz niepokoju z tym okresem :ico_szoking: ale mysle tez ze to przez dietke no i stresik, ktorego masz niestety duzo.
No i zycze zeby ci wypalił interes :-D

Pati85, ja pierwszy raz robiłam paczki w tłusty czwartek i były pyszne :-D
Filip jest tez zapisany do przedszkola, od wrzesnia idzie, na pare godzin do 13 tylko.
Mam troszke ułtawiona sprawe bo moja tesciowa jest tam intendentka i czasami jak teraz jestem na chorobowym to tam idziemy do niej, a ona zabiera Filipa na pare minut do dzieci, zeby sie pobawił.
Narazie jest zadowolony, i ciagle pyta kiedy pojdziemy do przedszkola :-D ale zobaczymy jak to potem w praktyce bedzie wygladac.

Dobrze ze nie masz PAti zadnych powaznych dolegliwosci no i nie wymiotujesz :-) ja tez tego unikłam dwa razy, ale moja szwagierka tez jest w ciazy i ona ciagle na kibelkiem wisiała, biedna ciagle tak wymiotywac.
Teraz ma juz 6 miesiac i czasami jeszcze tez sie zdarzy ze idzie zwaracac.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 mar 2011, 20:36

ana, no to troszke masz niepokoju z tym okresem :ico_szoking: ale mysle tez ze to przez dietke no i stresik, ktorego masz niestety duzo.
No i zycze zeby ci wypalił interes :-D
@ dzis przybyla na szczescie ale masakra prawie 50 dni od poprzedniej ale stres robi swoje
No i zycze zeby ci wypalił interes :-D
kochana niestety chyba nici z tegpo tak czy siak ciagle jetem w pracy wiec jest dobrze to mnie pociesza i trzya klijentela jest a to wazne

Kochana a jak sie czujesz jak tam dzidzius pod serduszkiem a jak nasz sliczny Filipcio?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 mar 2011, 16:06

Hej babeczki wszystkiego najlepszego w dniu kobiet ;))))

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 mar 2011, 17:58

ja rowniez dolanczam sie do zyczen :ico_tort:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 mar 2011, 00:08

Czesc dziewczyny :)

Dana powodzenia w uzyskaniu dotacji! Trzymam kciuki i nastepnym razem zobaczymy sie u Ciebie w salonie :)

Nina chodzi od 1 marca do prywatnego przedszkola. Dzisiaj nie chciala sie ode mnie oderwac :/ a w nocy wychodzila na mnie i mocno przytulala i nie chciala zejsc :/ moj maz mowi, ze z nim nie ma takich problemow, usmiechnieta idzie do przedszkola,ale ostatnio jak po nia przyszedl to zpaytala gdzie jest moja mamusia :( probuje jej wynagrodzic, ale mam troche poczucie winy - dzis mialam na 16 a odprowadzilam ja o 10 zeby pobawila sie z dziecmi, zjadla normalne posilki, bo skoro juz tyle kosztuje to niech chodzi na 5, 6 h dziennie.

Zapisalismy ja tez do panstwowego ale watpie .. u nas baaaaaardzo ciezko w Krakowie jeszcze jedno przedszkole obejmuje dwa wielkie osiedla :D ale nie zaszkodzi sprobowac

Ja siedze w pracy jeszcze 2h i to pierwszy raz kiedy mam czas tu zagladnac od ostatnich 2 tygodni :ico_olaboga:

BTW: A dzisiejszy dzien kobiet byl cudny :D nie dosc ze moj maz sie postaral i mimo ze mial na 7 rano to bukiet kwiatow na mnie czekal jak sie obudzilam :) to jeszcze koledzy w pracy tez sie wykazali :))

Zabieram sie do pracy i moze poczytam cos przy okazji,

Dobranoc :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 mar 2011, 17:25

Ja sie chociaz odmelduje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 mar 2011, 16:54

hej ja tez sie melduje brak weny mnie dopadł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 mar 2011, 18:44

czesc dziewczyny !
Pati OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wspanialych 9 miesiecy zycze :ico_brawa_01: i grzecznego bobaska :-D
przepraszam ,ze narazie tyle :ico_noniewiem: wlece wieczorem to wiecej poczytam i popisze ... u mnie nadal smutno :( wczoraj tate zabrali do szpitala...dzis ma przetaczana krew co dalej ...najpierw pobiora probke z guza na jelicie pozniej zajma sie woreczkiem...trzeba czekac i byc dobre mysli :ico_placzek: 17.04 lece do PL pewnie na duzej bilet w 1 strone kupilam...Dziewczynki duze i grzeczne :-D wiec to dobre ,Amy raczkuje na calego i zaczyna sama stawac ;) wola mama ,tata i dida :ico_haha_01: dida to chyba Iga :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 mar 2011, 10:34

Witajcie kochane kobitki!
hej ja tez sie melduje brak weny mnie dopadł :ico_noniewiem:
chyba jak u wszystkich
. u mnie nadal smutno :( wczoraj tate zabrali do szpitala...dzis ma przetaczana krew co dalej ...najpierw pobiora probke z guza na jelicie pozniej zajma sie woreczkiem...trzeba czekac i byc dobre mysli :ico_placzek:
Martunnia kochana coz powiedziec by cie pocieszyc ciezko jest sie cieszyc kiedy bliskim dzieje sie jaka kolwiek krzywda tak jak piszesz trzeba myslec pozytywniebo dla twojego taty to tez wazne zebyscie pokazali mu ze jestescie silni i poradzicie sobie wszyscy z jego choroba Zycze mu powrotu do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: A wam rowniez wszystkim duzo zdroweczka
Dziewczynki duze i grzeczne :-D wiec to dobre ,Amy raczkuje na calego i zaczyna sama stawac ;) wola mama ,tata i dida :ico_haha_01: dida to chyba Iga :ico_haha_02:
Swietnie ze sa takie grzeczniusie

Jeju a Amy juz na takim etapie jak ten czas leci te skarby tak szybko rosna

U nas wiwa miala jakos jelitowke dzis juz na szczescie jej nie czysci i nawet zaczela jesc
denerwuje sie bociagle mnie samochod z kasy zzera wymienil mi A u mechanika na nowy tlumik dwa dni pojezdzil cicho i znow jak stuningowany a moj A oczywiscie z pretensja jak bym ja cos zrobila :ico_zly: Mam dosc tego auta jak mialam stara swoja kolumbrynke to nic sie nie dzialo a ten ciagle cos echhh..

A co do salonu to tak jak pisalam Niestety narazie nic z tego bo dotacje znow wstrzymane a ja kasy nie mam Wiec postanowilismy z A ze posplacamy nasze wszystkie kredyty i wtedy wezmiemy jeden na dom i przy domku otworzymy salon nie bedziemy placic za czynsz Bop wiadomo ze te czynsze to pozeracze kasy Wiec nastawiam sie ze dopiero za ok 5 lat :ico_olaboga: cos bedzie chyba ze wygramy w totka to wczesniej :ico_oczko: :ico_oczko: ta opcja by mi najbardziej odpowiadala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 mar 2011, 15:10

Hej
Marta trzymam kciuki za tatę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiem,że jest wam ciężko ale wspierajcie go z całych sił..
dana, wygranej w totka życzę :-D :-D bo 5 lat to strasznie dlugo...
yoanna, Nina pewnie tęskni za tobą i dlatego tak się tuli, czuje sie troche nie pewnie, ale za jakiś czas gdy bardziej przywyknie powinno jej minąć :ico_sorki:

U nas nie zaciekawie kłócimy się z Piotrem o pierdoły jak zwykle zresztą :ico_zly:

Sarenka, Wiola, Pati, Miszka, co tam u was ???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość