Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 mar 2011, 14:11

pozazdrościć... we Wrocławiu drożej i gorzej z miejscami.
u nas tutaj w tej miejscowosci na Osse taka cena ale jak w Lapach to juz nie wiem pewnie z 300 z wliczonym wyzywieniem ;)
Bialystok tez juz o wiele drozej :)

a z miejscami to i u nas jest problem

[ Dodano: 2011-03-06, 17:50 ]
Obrazek

a tak moja krolewna glowke podnosi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 mar 2011, 19:37

Pinko, pępuszek niczym nie przemywam, tutaj każą tylko przekładać raz na dół raz na górę, żeby dochodziło powietrze. Myślałam że nie trzeba moczyć, ale wczoraj zapytałam położną i można :-D chodzi tylko żeby brudy jakieś nie przechodziły no i kupka :ico_brawa_01:
Do odbijania usadzam Zuzię na kolanie mocno pochyloną do przodu, trzymam głowkę jedną ręką opierając bródkę z obu stron palcami (nie za szyjke tylko pod kosci zuchwy za uszkami) i delikatnie opukuję plecki lub je masuję. Odbija się dużo szybciej niż na ramieniu.
Laktację chcę ciut spowolnić, bo po każdym karmieniu muszę odciągać jeszcze laktatorem. Jak zostawię do następnego narobi się tyle, że są jak kamienie, bolą no i Zuzia się krztusi bo jak rozrusza to samo się leje = takie ciśnienie. A liście kapusty mają działanie lekko hamujące? Aaa no i Zuzia w czasie jednego karmienia ssie tylko z 1 piersi, odciągam 30-90 ml (roznie to jest, zalezy jak czesto je), a przy nastepnym karmieniu robimy to samo z druga piersia.
a tak moja krolewna glowke podnosi
śliczności, a ten dziubek z włosków - przeuroczy :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 mar 2011, 19:58

Witajcie Mamuśki :-) . Czytam Was codziennie, ale z powodu braku czasu nie jestem już tak aktywna jak kiedyś :ico_sorki: . Chciałam Wam wszystkim pogratulować cudnych dzieciaczków, i pochwalić się swoim najdroższym skarbem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 mar 2011, 21:42

a tak moja krolewna glowke podnosi :ico_brawa_01:
ale ślicznie, silna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A liście kapusty mają działanie lekko hamujące?
nie, kapusta ma za zadanie przynieść ulgę i usunąć twarde guzki, powoduje, że piersi mniej bolą.
Laktację chcę ciut spowolnić, bo po każdym karmieniu muszę odciągać jeszcze laktatorem.
kurcze, a moje dziecko opróżnia 2 cyce i potem domaga się jeszcze, a ja mam wrażenie, że moje piersi są już puste :ico_olaboga: muszę go częściej przystawiać, to może wyprodukuje mi się więcej mleka...
pochwalić się swoim najdroższym skarbem :ico_brawa_01:
ojej, jaki już duży jest i śliczniusi :ico_brawa_01: :-) ma prawie 2 miesiące :ico_szoking: kiedy to zleciało :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 mar 2011, 22:01

i pochwalić się swoim najdroższym skarbem :ico_brawa_01:
jeju jak ten czas zasuwa - przystojniak :-D

b@sia, ja bym chciala miec tyle pokarmu :-(

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

06 mar 2011, 22:55

hej!!
Doczytałam Was :ico_sorki: Moje szkraby śpią już. Mam nadzieję że nocka będzie ok. Wczoraj nocka była super, mały budził się co 3 godz. więc byłam dziś wypoczęta. Wojtuś jest fajny, je, śpi i robi kupy :-D jutro napiszę coś więcej

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 mar 2011, 23:19

Właśnie zmieniłyśmy pieluszkę i ku mojej radości odpadł już pępuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to od jutra nosimy się już w sukienkach :-D
No właśnie nie wiem czemu mi się tak ten pokarm rozbujał, może po tej nocy w szpitalu, kiedy tak wisiała non stop :ico_noniewiem: dzisiaj na noc zakładam kapustę, zobaczymy co jutro będzie :ico_haha_01:
Oliwka dziś dostała gorączki 39,6 stopni :ico_szoking: Mąż z teściową pojechali do szpitala, żeby ją osłuchali bo już trzeci tydzień kaszel miała, to nie mieli czasu, bo doktorzy wizyty mieli poumawiane i musieliby czekać 3h w kolejce :ico_olaboga: Zapomniałam że tutaj ze wszystkim najpierw się dzwoni, a dopiero potem jedzie :ico_puknij: jutro do lekarza pierwszego kontaktu będziemy musieli iść.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 mar 2011, 23:33

dzisiaj na noc zakładam kapustę, zobaczymy co jutro będzie :ico_haha_01:
hehehe, tylko tą kapustę przed założeniem potłucz trochę tluczkiem do schabowych, tak żeby lekko się rozbiła :-)
Oliwka dziś dostała gorączki 39,6 stopni :ico_szoking:
bidulka, oby nic z tego się nie wykluło... niech szybko zdrowieje :ico_sorki:
AniaZaba, ale śliczności ten Twój synuś, jakie ma fajne policzki-chomiczki :ico_haha_01:

Ja zostałam sama, mężulo poszedl na noc do pracy :ico_placzek: i łóżko takie zimne i puste...

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 mar 2011, 08:50

hehehe, tylko tą kapustę przed założeniem potłucz trochę tluczkiem do schabowych, tak żeby lekko się rozbiła
tak zrobiłam :-D dzisiaj na noc pewnie zrobię powtórkę, bo w dzień przy teściach tak dziwnie by było, jednak troszkę mokre przechodzi :ico_oczko:
Wojtuś jest fajny, je, śpi i robi kupy
Czyli to co każdy niemowlaczek robić powinien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2011, 10:49

Sorki dziewczyny, ze sie wtrace
b@sia napisał/a:
A liście kapusty mają działanie lekko hamujące?
nie, kapusta ma za zadanie przynieść ulgę i usunąć twarde guzki, powoduje, że piersi mniej bolą.
wiesz ja kapuste wkladalam sobie do biustonasza jak chcialam pozbyc sie pokarmu tak doradzila mi polozna, w sumie nie wiem czemu nie dala mi tabletek, ale w 3 dni stracilam pokarm wiec nie wiem, nie radzilabym Ci przykladac kapusty do piersi.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość