Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

06 mar 2011, 17:02

Hej Dziewczynki :)
Ja dziś z nudów dopadłam się do malowania ścian i muszę się pochwalić że cały pokoik już pomalowałam i mam z głowy :) jutro tylko ustawi się meble i będę mogła odsapnąć :-)

Koroneczka obiadek na mieście mmm aż mam smaka na wyjście do knajpki obok... jakie tam mają pyszne obiady.... ale to dopiero za tydzień... Mój K jak by mógł to ciągle by mnie zabierał na obiady poza domem zaczynam się zastanawiać czy mu smakuje w domu :-D :ico_haha_01: szkoda tylko że tak mało go mam tutaj może dlatego mi to wynagradza w jakiś sposób obiadami :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 mar 2011, 17:26

Dzięki dziewczyny. Trzyma mnie długo i nie chce puścić. Właśnie zauważyłam, że zaczyna mi się robić opryszczka więc zakleiłam już plasterkiem.
Motylek podwyższonej temperatury już nie mam (sprawdzam co kilka godzin tak na wszelki wypadek) teraz to mam osłabienie i 35,6 ze skrajności w skrajność.
Koroneczka za :ico_brawa_01: 30 tydz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 mar 2011, 17:36

Motylek ale pyszności na śniadanko serwujesz :ico_brawa_01:

Ania i jak tam, jakieś rogi są? :-D dobrze, że Hani przeszło :ico_brawa_01:

Murchinson a bierzesz jakieś leki? wiem, że można pić calcium w syropie

Wiola sezon grillowy otwarty :-D po fenoterolu mam drżenie rąk i lekkie zawroty głowy, no i super mi się po nim śpi :ico_haha_01: nawet dzisiaj po południu pospałam trochę. taka właśnie trochę jakby pijana się czuję, ale nie jest to bardzo uciążliwe, bardziej bałam się kołatania serca, ale na szczęście nie wystąpiło :ico_sorki:

Koroneczka i gdzie na obiadku wylądowaliście?

Mariola a Ty kobieto nie szalej tak z tym malowaniem :ico_nienie:

Od rana miałam tylko 4 skurcze, więc jest lepiej :-) teraz tylko doczekać do wtorku :ico_sorki: aaaaaa, zapomniałam napisać, mój gin mnie wczoraj wieczorem bardzo zaskoczył, o 22 dostałam od niego smsa z pytaniem jak się czuję, bardzo miłe to było :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 mar 2011, 18:25

Murchinson a bierzesz jakieś leki? wiem, że można pić calcium w syropie
Poza paracetamolem nie biorę nic bo tak kazała mi lekarka. Nie wiem po co miałabym pić wapno? Ja nie mam jego niedoboru-miałam robione takie badanie ostatnio więc picie go w moim przypadku nie jest wskazane.

Dobrze, że u Ciebie trochę lepiej.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 mar 2011, 21:11

o 22 dostałam od niego smsa z pytaniem jak się czuję, bardzo miłe to było
Ale masz super lekarza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przynajmniej wiesz że jesteś pod dobrą opieką i napewno dzięki temu spokojniejsza jesteś.

Mariola_Larose, no to gratuluję pomalowanego pokoiku :ico_brawa_01: A to pokój dla maluszka malowałaś? Mój mąż zamierza w kwietniu robić remoncik w pokoju Filipka.

Murchinson, to zdrówka życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 mar 2011, 09:20

witam porannie :-)

dzisiaj kiepska nocka :ico_noniewiem:

Murchinson na samym początku ciąży jak byłam przeziębiona, to lekarka kazała mi pić syrop calcium.

Motylku no fajnego mam tego lekarza, ciągle mnie zaskakuje :-D na wizycie zawsze o kotach pogadamy, bo on też ma dwa, z moim mężem o sporcie podyskutuje :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 mar 2011, 09:35

Hejka :-)
Znowu piękna pogoda :-) słońce świecie, chyba muszę poszukać okularów przeciwsłonecznych :-)

Wiola narobiłaś mi smaka tym grillowaniem :ico_haha_01: Zjadłabym sobie dobrą kiełbaskę z grilla. Jak zrobi się troszkę cieplej i my grilla rozpalimy :-)

Murchinson, wracaj szybciutko do zdrowia!

markotka, lekarza rzeczywiście masz super! Widać, że lekarz z powołania, dobrze, że na takiego trafiłaś!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 mar 2011, 10:09

markotka, lekarza rzeczywiście masz super! Widać, że lekarz z powołania, dobrze, że na takiego trafiłaś!
to był czysty przypadek, że do niego trafiłam, znalazłam go po pozytywnych opiniach na jednym z portali o lekarzach i teraz oprócz mnie chodzą do niego wszystki moje koleżanki, ich mamay, kuzynki itp... :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 mar 2011, 10:41

hej

Pola pospała dziś prawie do 9 :ico_szoking: , wczoraj byliśmy u znajomych, wyszalała się z dzieciakami, w sumie wróciliśmy przed 21 także odsypiała dziewczyna :-)

Mąż pojechał dziś do W-wy wraca jutro.

Mała zje śniadanie i ruszamy, muszę jechać do pracy, zawieźć zwolnienie i jakieś papiery popodpisywać. Potem jedziemy do mojej mamy :-)

markotka dobrze, ze masz takiego fajnego lekarza z powołania :ico_sorki: ,

murchinson zdrówka dużo życzę :ico_sorki:

Mariola_Larose nie szalej z malowaniem :ico_nienie: , mnie mąż nie dopuścił w ogóle do walka, a bardzo chciałam, bo uwielbiam malować :-D
Muszę go namówić jeszcze na malowanie garderoby :ico_sorki:

wiola to sezon grillowy rozpoczęty :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 mar 2011, 11:15

Hej,
ja dziś troszkę lepiej się czuję, już nie jestem tak osłabiona. Na 14.30 idę do lekarza niech mnie osłucha.

Markotka takiego jak Ty masz gina ja mam endo. W dniu operacji dzwonił do operatora i pytał jak przebiegła cała operacja, jakie rokowania a wieczorem dzwonił na pooperacyjną i pytał o mój stan zdrowia. Zawsze jak jestem w szpitalu to dzwoni do lekarza prowadzącego, a później do mnie. Jak coś się dzieje i mam wątpliwości to tak jak Ty mogę o każdej porze dzwonić i spytać. Oby takich lekarzy było więcej.

Nowa to jest nas dwie co uwielbiają malować ale teraz to nie możemy. Mi D też nie pozwala się dotykać nawet do małego pędzelka by pomalować przy oknach. Dziś tylko D przykręci listwy i złoży półki w garderobie. Zostanie duży pokój do pomalowania ale dopiero w sobotę.

Wiola tym grillem to narobiłaś smaka nam wszystkim.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość