Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 mar 2011, 12:53

zirafka dzisiaj masz usg? pochwal się co tam lekarz znalazł między nóżkami
tak dzisiaj ide na usg po południu i wiem, ze to nic pewnego z tym dowiadywaniem sie co bedzie, bo jak chodziłam z Kuba to dopiero pod koniec 6 miesiąca sie dowiedziałam bo tak sprytnie się ukrywał, że nic nie było wczesniej widac. ale jak się coś dowiem to wam napiszę. Ide dopiero na 18 i tylko na usg , a wizyte u swojego lekarza mam za tydzien w przychodni,.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 mar 2011, 13:00

No to czekamy kochana czekamy na wieśći :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 mar 2011, 14:10

zirafka, ciekawe, kto tam u Ciebie mieszka :-)
Ja idę do gina w następny wtorek i tak po cichutku liczę,że i ona coś podpatrzy :ico_oczko: No, ciekawa jestem!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

07 mar 2011, 15:15

Gratulacje córeczek i synków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale wam zazdroszczę że już wiecie ja dopiero wizytę mam 15.03. więc jeszcze kawałek czasu. Mi w sumie wszystko jedno ale chciałabym uszczęśliwić męża synusiem.

Katelajdka największy brzusio mam chyba ja aż wstyd się chwalić może dlatego że to trzeci dzidziuś.

Słuchajcie tak mnie boli kręgosłup w dolnym odcinku że aż drętwieje mi noga nie mogę chodzić.

Zirafka pochwal się co tam na USG ci wyjdzie. :-)

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

07 mar 2011, 16:30

czesc Wam. he no mi lekarz juz powiedzial w 13 tygodniu ze malemu miedzy nogami cos sterczy sam sie smial, 1% jest tego ze mogly niby spuchnąc narzady i ze moze okazac sie jeszcze dziewczynka :) No Ja tez stres u lekarza miałam nieziemski hehe. Gratuluje synow i coreczek:).

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 mar 2011, 18:41

addg
Ostatnio zmieniony 08 mar 2011, 11:44 przez julie_377, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 mar 2011, 19:04

Cześc laski . Z mojej wizyty nic nie wyszło bo jak wróciłam z pracy to moje biedne dziecko płakało, że bolą go uszy :ico_szoking: :ico_olaboga: no i niestety swoja wizytę musiałam odłozyć na inny termin bo musiałam jechac prywatnie do laryngologa i okazało się ze ma zapalenie uszów i to obydwu naraz :ico_szoking: koszmar . cały czas mi płacze i nie może sobie miejsca znaleśc biedne dziecko. Wiem , ze ból ucha jest okropny a na dodatek nie chce dac sobie nakropic uszów. A i dodam, ze jestem sama bo małż ma II zmiane . zwariowac mozna... kurcze tak bardzo czekałam na tą wizytę i nic człowiek nie może sobie zaplanować :(..... no cóż siła wyższa, nawet niechce mi sie myśleć o nocy jaka mnie czeka :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 mar 2011, 10:45

witajcie
a na dzien dobry i piekny poranek wyjatkowego Dnia Kobiet moj brzusio
Obrazek
Obrazek
i moja dzidzia 01.03
Obrazek

katelajdka gratuluje corci :-D :ico_brawa_01:

ja jeszcze do konca tyg na L4 i powrot do pracy i juz mi sie nie bardzo chce, byle do kwietnia sobie tlumacze, bo potem moze znow pojde na tydz lub dwa..fajnie mi tak jak jestem w domu, odprowadze Mili do przedszola, zrobie male zakupki, sniadanko, jakis spacerek, tak na spokojnie wszystko..jeszcze teraz taka ladna pogoda sie zaczyna..zyc nie umierac :-D
kregoslup juz mnie na razie nie meczy, ale zauwazylam ze jak zle sie obroce, albo za szybko wstane, albo wyjde z auta to lapia mnie takie skurcze dziwne i trzymia chwile, az sie rozchodze..troche tez mnie to martwi, nigdy czegos takiego nie mialam przy Milenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 mar 2011, 11:05

witajcie . nocka do du.... tak jak sie spodziewałam, jeszcze do tego Kuba dostał gorączki, i co chwilke chciało mu się potem siku, a to goraco mu było, i cięzko oddychała więc dzisiaj zarejstrowałam go do pediatry bo strasznie cięzko oddycha i cały czas ma gorączkę. Tak mi go szkoda bo taki biedaczek tylko lezy nawet nie ma siły wstac z łóżka. Że nie wspomne o jedzeniu.

[ Dodano: 2011-03-08, 10:07 ]
Ladybird fajny brzusio, i spory ja kurcze mam mniejszy, ale widze po niektórych ciuchach , ze jednak zaczyna sie powiekszac i postaram się w tym tygodniu wkleic zdjęcie.

[ Dodano: 2011-03-08, 10:09 ]
ja jeszcze do konca tyg na L4 i powrot do pracy

ja we wtorek ide do przychodni do mojego lekarza i tez poprosze o 2 tyg na odpoczynek i na chwilke wytchnienia. Choćby nawet po to , żeby sie przespac w południe, bo ostatnio żywcem usypiam koło południa, ale ostatnio cięzkie nocki miałam dzisiaj np spałam moze w sumie 1,5 godziny.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

08 mar 2011, 11:23

ladybird23 - skurcze to podobno braki magnezu które w ciąży są dość normalne. Masz fajowy brzusio!!!!!!!!!

Zirafka - koniecznie małemu nurofen na przemian z paracetamolem ja dla mojej małej która notorycznie choruje na zapaleniu uszu bo ma migdał do wycięcia i czekamy na przyjęcie do szpitala które ma nastąpić 10.03. jeśli badania będą ok zawsze na zapalenie ucha daję albo antybiotyk agumentin lub kurcze nie pamiętam. Broń Boże kropel do ucha mi lekarka powiedziała że to najgłupsze posunięcie krople i wygrzewanie to jak by ktoś ranę smarował kremem i ogrzewał nigdy się nie zagoi? Może powinnaś się zapytać lekarza czy tak na pewno :ico_chory: masz leczyć małego? :ico_olaboga:

Ja kolejny dzień w pracy umieram z bólem :ico_placzek: kręgosłupa. poproszę o zarażenie optymizmem. No i martwię się tą moją córeczką czy trzecie podejście do operacji tych migdałów wypali. Tak chciałabym mieć to już za sobą.
Mąż wyjechał w trasę więc od dziś sama na siebie liczę w domku z moimi gwiazdeczkami.

Pozdrawiam was cieplutko i życzę samych uśmiechów na buziach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość