Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 mar 2011, 11:21

:-D

U nas dziś piękne słoneczko, aż wstaliśmy o 6 z Filipkiem i mieszkanko wysprzątaliśmy, wytarliśmy kurze, wstawiliśmy pranie, zmywanie, wyszorowaliśmy łazienkę a teraz wcinamy tosty :-) Filipek mi dzielnie pomagał we wszystkim.

markotka, a czemu nocka kiepska? Nie mogłaś spać czy jakieś skurcze męczyły?

[ Dodano: 2011-03-07, 10:24 ]
Murchinson, Nowa dobrze że Wam nie pozwalają malować :ico_sorki: Mi mąż pozwolił jak byłam w ciąży z Filipkiem i strasznie słabo mi się zrobiło :ico_nienie: A tylko malowałam rogi w pokoju i przy framugach.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 mar 2011, 12:02

Właśnie dostałam te herbatki z Herbapolu.

[ Dodano: 2011-03-07, 11:03 ]
:ico_tort: i :ico_kawa: za skończony 30 tydzień.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 mar 2011, 12:04

Nowa fajnie jak tak dziecko długo pośpi :-D

Murchinson takich lekarzy z powołania niestety niewielu, ale dobrze, że mamy tych swoich :-D daj znać po wizycie.

Motylek super masz pomocnika :ico_brawa_01: a nockę miałam kiepską, bo jakoś duszno mi było, co godz się budziłam i piłam wodę :ico_noniewiem: a nawilżacz chodził całą noc :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-07, 11:06 ]
i za skończony 30 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

do mnie herbatki jeszcze nie dotarły

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 mar 2011, 12:44

hejo :-D


:ico_brawa_01: Murchinson, :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie juz 30 :-D

Markotka no rzeczywiscie fajny lekarz, widac ze doba o pacjentki :-)

A mnie znowu jakies chorobsko dopadło. Wczoraj bylismy u rodzicow i jaks ciagle mi zimno było, jak wrociłam do domu to czułam sie coraz gorzej, temperature miałam 38,5 wiec wziełam tabletke i do wyrka.
W nocy latałam ka kibelek bo mnie jakas biegunka dopadła. :ico_olaboga:

Dzis juz nie mam takiej goraczki, ale czuje sie fatalnie, nie moge nic przełknac i nadal odwiedzam wc, jeju ja to ciagle cos łapie :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 mar 2011, 12:51

cześć kobitki
dopiero wszystko w domku porobiłam,posprzątane,pranie się robi już 2,obiadek nawet ugotowany :-D rano zaliczyłam z młodą spacerek po zakupkach,może później jeszcze na podwórko wyjdziemy jak będzie mi się chciało :ico_oczko: Hania dzisiaj w domku została,bo chciałam ją poobserwować,ale w sumie mogła iść do pkola bo wszystko jest ok,ale pójdzie jutro :ico_oczko:
wczoraj też pojechaliśmy do moich rodziców i jak wróciliśmy to już mi się nie chciało na kompa siadać :ico_haha_02: Hania po 20 wczoraj już spała no i dzisiaj po 7 już pobudka była :ico_sorki:

markotka fajnego masz lekarza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a rogów mąż nie znalzał jeszcze :-D

wiola85 narobiłaś smaka tym grilem :-D i zdrówka dużo :ico_sorki:

Mariola_Larose pokój maluszkoiw malowałaś?

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30 tydzień

NOWA Pola się zmęczyła to i dobrze jej się spało :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 mar 2011, 14:25

Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30 tydzień! A torta skosztuje chętnie! :-) A wiecie jakiego ostatnio jadłam torta? Bezowego z kremem cytrynowym!! Pychozja- niesamowite połączenie :-) :-)

Właśnie wróciłam z basenu- prawie ludzi nie było, niemal cała pływalnia była moja :-)

wiola85, bidaku wracaj do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: A ja wręcz przeciwnie , w ciąży nic mnie nie tyka! Ten sezon zimowy przeżyłam bez przeziębienia :ico_sorki: aż dziw!

aniawlkp86, ale się narobiłaś dzisiaj :-) ale teraz możesz sobie odpoczywać przynajmniej! Ja mam dzisiaj na obiad zupkę szczawiową od mojej babci :-) Uprosiłam ją i mi ugotowała cały gar!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 mar 2011, 15:05

wiola85, to chyba grypka żołądkowa Cię dopadła :ico_sorki: Strasznie wykańczająca choroba :ico_sorki:

My wróciliśmy z Filipkiem ze spacerku i on już kima :-) A ja wstawiłam zupkę, dziś pomidorowa z ryżem. A tymi panierkami mi smaka narobiłyście ostatnio i robię dziś paluchy z piersi kurczaka w chrupiącej panierce :ico_haha_02: Do tego zrobię sosik czosnkowy, surówkę z marchewnki i jabłka i frytki albo ziemniaczki opiekane.

aniawlkp86, pracowita z Ciebie babeczka :ico_brawa_01: Mąż na rękach powinien Cię nosić :-)

Koroneczka, mmm zjadłabym sobie szczawiowej :ico_haha_02: nigdy sama nie gotowałam, dałaś mipomysł na kolejną zupkę :-) A baseniku zazdroszczę, chętnie bym poszła ale jakoś nie ma jak tego zorganizować. Mój mąż nie pływający. A jak bym poszła z Filipkiem to już sama bym nie popływała.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 mar 2011, 15:12

A jak bym poszła z Filipkiem to już sama bym nie popływała.
Więc korzystam póki mogę, bo jak Mały się pojawi to pewnie czasu na takie przyjemności będzie dużo mniej!

Ja szczawiowej sama też nigdy nie robiłam, ale babcia robi wyśmienitą więc skorzystałam z jej umiejętności :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 mar 2011, 15:18

Wiola pewnie jelitówka :ico_sorki: podobno dobrze jest pić odgazowaną coca colę, ale tą oryginalną

Koroneczka u mnie specjalistką od szczawiowej jest teściowa :-D

Ania jak ja bym chciała wstać i posprzątać :ico_sorki: nigdy bym nie pomyślała, że będę się tak rwała do porządków :ico_haha_01: nie mam sumienia mężowi mówić, żeby zrobił to czy tamto :ico_noniewiem:

Motylek ale pyszności dzisiaj przygotowujesz :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 mar 2011, 15:24

jak ja bym chciała wstać i posprzątać nigdy bym nie pomyślała,
Oj we mnie też teraz coś wstąpiło, chyba to ten syndrom wicia gniazda :ico_oczko: Mężuś powiedział że na początku kwietnia kupujemy łóżki piętrowe :ico_brawa_01: i zaczynamy robić pokoik Filipka. Dla Pawełka troche przerobimy łóżeczko po Filipku tzn zmniejszymy i zamówimy materac na wymiar bo miejsca już mamy mało, a Pawełek i tak do czasu będzie tam spał. A na początku maja kupujemy wózek, muszę się tylko na kolorek zdecydować. Albo wezmę brązowo beżowy albo rudo brązowy. Widziałam je oba na żywo i oba są śliczne :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość