Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 mar 2011, 13:24

AniaZaba, ale śliczności ten Twój synuś, jakie ma fajne policzki-chomiczki
:ico_sorki: :ico_sorki: dzięki, ja na to mówię bułeczki :ico_haha_01: ale na zdjęciu wygląda całkiem inaczej niż w rzeczywistości.
Ja też się właśnie kapustą poobkładałam :ico_olaboga: mam cycki rozmiaru chyba XYZ, z jednej brodawki leci krew bo mój mały to taki ssak że szok. Smaruję brodawki bepantenem i kupiłam też oslonki.
Jutro mamy wizytę położnej.
ku mojej radości odpadł już pępuszek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: b@sia, dużo zdrówka dla Oliwki

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 mar 2011, 14:04

Moze faktycznie ciut spowalnia laktację, ale to w moim wypadku superaszczo :ico_brawa_01: , jedna pierś już lepsza, na nockę drugą jeszcze zrobię, też przykładam stanikiem, ale mam cienkie te do karmienia wiec zawsze cos przemoczy, a na noc to pieluszke pod bluzke podkladam i jest w porzadku :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2011, 14:13

też przykładam stanikiem, ale mam cienkie te do karmienia
ja tez taki mialam, ja obwiazywalamsie na scislo pielucha tetrowa, to pomagalo i nie czulam tego okropnego bolu, a byl nie do zniesienia,plakalam nie raz.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 mar 2011, 14:21

mam cycki rozmiaru chyba XYZ
:ico_haha_01: sorki, że się śmieję, ale fajnie to napisałaś ;-)
Pati, u mnie pokarm nie zanikł, więc ja dlatego polecam, oczywiście też nie stosowałam kapusty naokrągło, tylko w czasie nawału pokarmu.

Witajcie kochane :-)
Czuję się fatalnie, mam okropną biegunkę już od paru dni i nie moge się z nią uporać, juz nawet nie jem nic, żeby zaraz do kibelka nie lecieć w potwornych bólach brzucha. Podejrzewam, że to przez antybiotyk, który mi w szpitalu podawali, wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i przerwałam, bo mnie to wykończy. Mam nadzieję, że to przez to, a nie nic innego :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-07, 13:24 ]
ja obwiazywalamsie na scislo pielucha tetrowa
to może przez to straciłaś pokarm...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2011, 14:25

u mnie pokarm nie zanikł, więc ja dlatego polecam, oczywiście też nie stosowałam kapusty naokrągło, tylko w czasie nawału pokarmu.
ach ok, nie twierdze, ze zle dziewczynom doradzach, jesli tak to odebralas to przepraszam.
Napisalam tylko , ze ja kauste stosowalam na utrate pokarmu wiec zdziwilam sie, ze to moze tez sluzyc w inny sposob.

JA ja nosilam dniami i nocami, taka prosta z lodowki :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 mar 2011, 14:27

hej mamuśki, ale stukacie, ja nadal nie mogę się wdrożyć. Mały wczoraj dał nam nieźle popalić, od 14 do 22 cały czas wisiał na cycku. a ja już świruję, ze się nie najada i mam straszne poczucie winy, robię wszystko, żeby mieć więcej mleka,jutro go zważę. Cwaniak nijak nie zaśnie jak nie ma cyca :ico_olaboga: na dodatek raz pokazałam, że można nosić i już mu się spodobało. mąż bardzo mi pomaga, na razie jest na urlopie.
o i już się wierci :ico_noniewiem:
kurcze dziewczyny jak zwiększyć ilośc pokarmu?????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2011, 14:28

to może przez to straciłaś pokarm...
tak tak, bo ja w tym celu nosilam kapuste w staniku, bo polozna mi nie powiedziala, ze sa tabletki tylko o kaspuscie mi powiedziala wiec troche bylam na nia zla jak sie dowiedzialam od gina o tabletkach, bo nie potrzebnie tak sie meczylam, bo bol byl okropny, nie mozna bylo wytrzymac

[ Dodano: 2011-03-07, 13:33 ]
kurcze dziewczyny jak zwiększyć ilośc pokarmu?????
kurcze nie wiem jak to si epo polsku nazywa, ale ja pijam piwo takie Malzbier polecane dla kobiet w ciazy i w czasie pokarmu, polozna mi mowila i gin tez wlasnie, ale nie wiemm jaki jest odpowiednik polski a wiem ze i w Pl takie jest

[ Dodano: 2011-03-07, 13:38 ]
Blanka26, znalazlam to piwo karmelowe :ico_wstydzioch:
I taka informacje na necie
Piwo karmelowe

Ciemne piwo karmelowe o śladowej zawartości alkoholu (0,5 proc.) wiele kobiet traktuje jako środek na wzmocnienie laktacji. Zwykle dowiadują się o tym sposobie od położnych, w szkole rodzenia lub lekarzy pediatrów, więc nie ma powodu, byśmy to przemilczali. Zwłaszcza, że jest to często sposób skuteczny.

Jeśli chcesz go wypróbować wypijaj jedno małe piwo (0,33 l) wieczorem, tuż po ostatnim karmieniu, aby do następnego karmienia zostały 3-4 godziny. Zmniejszysz ryzyko wystąpienia kolki u dziecka, jeśli otworzysz butelkę 20-30 minut przed jej opróżnieniem, aby z zdążył ulotnić się gaz.

Te niemieckie nie ma gazu wiec nie musialam czekac az gaz sie ulotni

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 mar 2011, 14:40

jesli tak to odebralas to przepraszam.
nie odebrałam tego tak ;-)
kurcze dziewczyny jak zwiększyć ilośc pokarmu?????
ha, ja wczoraj nad tym samym sie zastanawiałam... piję herbatkę na latkację hipp i młodego ciągle dostawiam, jak tylko chce, a chce duuużooo.

[ Dodano: 2011-03-07, 13:49 ]
Blanka26, znalazlam to piwo karmelowe :ico_wstydzioch:
to fakt, ja karmi piłam przy Uli :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 mar 2011, 15:57

ja tez pije herbatke z Hippa :ico_sorki:
dziewczyny szczegolnie manenka u Ciebie Nell tez juz tak malo spi dniami? u mnie bardzo malo wiekszosc rzeczy w domu robie wieczorem jak mala zasnie bo w dzien spi sporadycznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 mar 2011, 16:03

witam kochane
pewnie o mnie już zapomniałyście...ale ja niestety nie mamkiedy zajrzeć robie co chwilę podchody a tu Kornela się obudzi albo Mikołaj cos chce bo niestety od 2 tyg w domu...zapalenie ucha....ale w czwartek uż idzie bo się nudzi a juz jest lepiej..pewnei do nastepnej infekcji...
mała rośnie jak na drozdach dzis juz ma miesiąc

w piątek bylismy u lekarza i teraz wiem czemu była taka placzliwa i jęcząca...miała zapalenie spojówek i lekka infekcje..dostałą kropelki i od wc
zoraj jak ręka odjoł!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i teraz super śpi i jest grzeczniuteńka!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
stawiam

ale się za wami steskniłam może jak Mikołaj pójdzie do przedszkla będę miała więcej czasu

buzaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idę was pocZytać póki wszytkie dzieci zajęte :ico_oczko: Kornela śpi a Mikołąj ogląda bajki!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość