Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 mar 2011, 08:55

u mnie słoneczko też przyświeca :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 mar 2011, 09:03

szafa już stoi, ale ma tylko połowę pleców :ico_haha_01: brakuje jednego elementu i muszę zadzwonić do sklepu co teraz z tym zrobić, mam nadzieję, że nam dowiozą :ico_sorki:
Chyba nie mają wyjścia jak Wam przywieźć. Tylko pytanie jak długo każą Wam czekać.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 mar 2011, 09:21

szafa już stoi, ale ma tylko połowę pleców :ico_haha_01: brakuje jednego elementu i muszę zadzwonić do sklepu co teraz z tym zrobić, mam nadzieję, że nam dowiozą :ico_sorki:
Chyba nie mają wyjścia jak Wam przywieźć. Tylko pytanie jak długo każą Wam czekać.
no właśnie nie wiem jak to będzie, bo mogą zasłaniać się tym, że przy odbiorze powinniśmy sprawdzić, czy wszystkie elementy są :ico_sorki: tym bardziej, że dostarcza firma zewnętrzna :ico_noniewiem: sprawdziliśmy czy lustra są całe, nie przyszło nam do głowy, żeby policzyć elementy.

[ Dodano: 2011-03-09, 08:22 ]
a i pół biedy, że to o plecy szafy chodzi, bo jak dosunięta do ściany, to nie widać

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 mar 2011, 09:45

hej

My wstałyśmy ok. 7.30 także nieźle :ico_sorki: , choć Polę w nocy kaszel męczył i non stop niańka się włączała, wybijało mnie to ze snu.
Za oknem słoneczko pięknie świeci :ico_brawa_01: , ale póki co mrozik jest.

markotka a to numer z szafą, powinni Wam dosłać tylko tak jak piszesz może to być kwestia czasu.

Miłego dnia

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 mar 2011, 09:51

markotka, ja pracuje w meblowym i u nas jak magazyn nawali lub transport to muszą tego samego dnia przywieźdż brakującą paczkę. Na pewno powinni to załatwić. A jeśli chodzi o tą hnę to chyba różnie się na to mówi, to samo co henna. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 mar 2011, 10:22

witam

ja na razie tylko meldunkowo bo do koleżanki na herbatkę idę :-D
już od 6 nie śpię,jak A wstawał do pracy tak ja już usnąć nie mogłam,zresztą Hania o 6.40 też już wstała :ico_szoking:
słoneczko nadal pięknie świeci,a jak wczoraj oglądałam pogodę to w poniedziałek ma być 14 stopni na plusie w dzień :ico_brawa_01:
Aniu i jak często będziesz się z położną spotykać?
teraz raz w tygodniu,a po 36 tc 2 razy w tygodniu

markotka na pewno dowiozą element szafy bo to należy do ich obowiązku :ico_sorki:

NOWA zdróka dla Poli :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 mar 2011, 10:22

Markotka nam jak przywieźli sofę to były dołożone poduszki ale w innym kolorze niż chciałam.Jak zadzwoniłam to usłyszałam, że mam czekać 3-4 tyg. Wnerwiłam się na maksa i powiedziała im co o tym myślę bo na sofę też czekałam dłużej niż przewiduje umowa i jeśli ich nie dostanę w ciągu 5 dni to niech zabierają całą sofę. Poduszki we właściwym kolorze były w domu po 2 dniach.

Co do henny to ja czasami też kładę na włosy ale kupuje w kremie. Kiedyś miałam taką w proszku co rozrabia się samemu ale wolę tę w kremie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 mar 2011, 10:33

Hej dziewczynki :-) :-)
Słoneczko pięknie świeci, u mnie póki co +3,5 :ico_haha_02: wiosna :-)

markotka też myślę, że nie powinniście długo czekać na brakujący element! My jak kupowaliśmy meble dzień po zakupie zadzwoniła do nas Pani ze sklepu, że jest do odbioru front z szybą jednej z szaf , bo podobno zgłaszaliśmy, że szyba była pęknięta :-) Pęknięta nie była, ale mąż długo nie myśląc pojechał po nią i tym sposobem w domu mamy zapas :-D :-D

Motylek22, ja to włosy tylko rozjaśniam :ico_wstydzioch: kiedyś rozjaśniaczem, ale teraz staram się używać dobrych farb! Jakoś innego koloru od blondu bym chyba ni zniosła :-)

Dzisiaj jest ten dzień, gdzie gotuje się dziwne rzeczy :-) Środa popielcowa! Chyba zrobię ziemniaczki z gzikiem...albo ziemniaki gniecione z jajkiem sadzonym hmmm
Co Wy jadacie w Środę Popielcową?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 mar 2011, 10:34

Murchinson ja też kupuje w kremie :-) A z tymi poduszkami to się nie dziwię że się zdenerwowałaś ale czasami też trzeba zrozumieć sprzedawców :ico_oczko: To też są ludzie :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 mar 2011, 10:39

Dzisiaj jest ten dzień, gdzie gotuje się dziwne rzeczy Środa popielcowa! Chyba zrobię ziemniaczki z gzikiem...albo ziemniaki gniecione z jajkiem sadzonym hmmm
Co Wy jadacie w Środę Popielcową?
U mnie nie ma czegos takiego, pierwsze słyszę, a na obiadek robię dziś łososia :ico_oczko:

Ale mi dzidzia szaleje, w okolicach pępka, jakby wyskoczyć chciała :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość