Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 mar 2011, 10:47

Ale mi dzidzia szaleje, w okolicach pępka, jakby wyskoczyć chciała :-)
Mi od kilku dni tak daje czadu, że się w nocy budzę bo tak się rusza :ico_szoking: :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 mar 2011, 10:49

Koroneczka, dla mnie to dzień jak codzień :ico_oczko: Więc robię schabowe z buraczkami i ziemniakami purre. Schabik już się rozmraża :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 mar 2011, 10:54

Więc robię schabowe z buraczkami i ziemniakami purre
Mmmmm pyszotka!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 mar 2011, 12:14

mąż stwierdził, że mam nie dzwonić do sklepu po te plecy, bo musiałby rozmontowywać szafę, żeby je włozyć :ico_noniewiem: hmmmm... sama nie wiem

Aniu to często te spotkania z położną.

Murchinson nie dziwię się, że się wkurzyłaś z tymi poduszkami. my na szafę też czekaliśmy tydzień dłużej i nawet nie chcieli nam w zamian za to darmowego transportu zapewnić :ico_puknij:

Motylek nigdy nie nakładałam henny na włosy, na brwi i rzęsy też nie, bo mam ciemne. Na włosy zawsze nakładam farbę Loreal Casting, jest dużo w opakowaniu i na moje długie włosy akurat starcza, z innych firm musiałabym mieć 2. Bardzo ładna fotka Filipka :ico_brawa_01:

Koroneczka my jesteśmy wierzący, ale nie praktykujący :ico_oczko: wierzymy w Boga, obchodzimy święta, ale nie chodzimy do kościoła, jedynie jak są jakieś uroczystości typu ślub, komunia itp... dlatego środa popielcowa jest dla nas zwykłym dniem i nie pościmy. Ogólnie mamy awersję do księży i przez to również do kościoła, a jak wiadomo Bóg jest wszędzie, więc nie muszę iśź do kościoła, żeby mieć z nim kontakt.

Nowa używacie nadal niani elektrycznej?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 mar 2011, 12:27

markotka, wiesz co a nie przydadzą wam się? A tych pleców nie przybija się od tyłu?
Ta henna to odrazu odżywka nadaje kolor i nie niszczy włosów dlatego ją lubię :-) żęsy też sobie robiłam henną.
Zdjęcie Filipka zrobiłam dziś rano :-)Wczoraj wieczorem go strzygłam :-D

[ Dodano: 2011-03-09, 11:35 ]
My jesteśmy wierzący i bardzo praktykujący :ico_oczko: ale nie w kościele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 mar 2011, 12:38

Motylek22, fajniusia fotka :-) mały słodziak!!!

markotka, no właśnie, nie przydadzą Wam się??
My też jesteśmy wierzący a do Kościoła chodzę kiedy mam potrzebę, też wychodzę z założenia, że Bóg jest wszędzie, a dla pokazu nie ma co, jak to niektórzy w mojej rodzinie robią- żeby tylko babcia zobaczyła, że był w Kościele. W piątki nie poszczę, ale dzisiaj jak i w Wielki Piątek mogę się powstrzymać od mięska :-)

Też bym chętnie zrobiła hennę na brwi sobie, ale nie umiem- nigdy tego nie robiłam :ico_wstydzioch: Zawsze do kosmetyczki na ten zabieg chodziłam :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 mar 2011, 13:32

Nowa używacie nadal niani elektrycznej
tak, dzięki bogu za ten wynalazek :ico_sorki: , uzywamy od samego początku, zarówno w domu (sypialnie i pokoj Poli mamy na górze) jak i na wyjazdach/wakacjach, dzieki niej na wakacjach w czasie drzemki dziennej lub wieczorem nie musieliśmy siedzieć w pokoju, ma spory zasięg spokojnie do sąsiada na imprezy chodzimy :-D , czy chociażby w lecie na tarasie siedzimy. Teraz chcemy dokupić drugi odbiornik do tego co mamy (bo malutka bedzie spać w naszej sypialni) , a jak sie nie da to pewnie tą sprzedamy, a kupimy z dwoma odbiornikami.

[ Dodano: 2011-03-09, 12:34 ]
Motylek22, Filipek jaki juz poważny chłopak na tym zdjeciu :-)

[ Dodano: 2011-03-09, 12:42 ]
Też bym chętnie zrobiła hennę na brwi sobie, ale nie umiem- nigdy tego nie robiłam Zawsze do kosmetyczki na ten zabieg chodziłam
ja bym się bała, że za ciemna wyjdzie, zawsze robię brąz, a strasznie czarna mi się nie podoba, takze wole nie ryzykować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 mar 2011, 14:34

hej
ja już po plotkach z koleżanką,siedziałam ponad 2 godz u niej :-D
jutro idę do koleżanki co miesiąc temu synka urodziła,w końcu zobaczę go na żywo :ico_brawa_01:
niedługo po Hanię do pkola trzeba jechać :ico_oczko:

co do poszczenia to ja jakos tego nie praktykuję :ico_noniewiem: w ogóle rzadko w kościele bywam,jakos nie czuję takiej potrzeby :ico_noniewiem: zresztą jestem w ciąży to mięska sobie nie odmówię :-D ale dzisiaj i tak rano sobie rybkę kupiłam na śniadanie a dopiero później zajarzyłam,że dzisiaj środa :ico_haha_01:

markotka ja bym jednak po ten tył do szafy zadzwoniła :ico_noniewiem: w końcu płacisz za całość to wymagasz :ico_noniewiem:
a spotkania z położną to często ale mi to pasuje ;-) teraz mam 2 tyg przerwy,bo jako że 2 dziecko i jak to stwierdziła,widzi że mam dużą wiedzę o porodzie i karmieniu to nie będzie mnie nawiedzać :-D

Motylek22 Filipek już duży chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 mar 2011, 14:37

Koroneczka, nie no ja sama też sobie nigdy nie robiłam henny na żęsach. Tylko na włosy kładę sama :-)

A mój Filipek właśnie mi pomagał kotlety tłuc i przyprawiać. Ja miałam jeden tłuczek a on drugi i rozcierał przyprawy na mięsku, jeden pozwoliłam mu posypać, ale był z siebie dumny :-D

U nas praktykowanie naszych wierzeń wygląda zupełnie inaczej niż w wierze katolickiej :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 mar 2011, 15:52

Markotka ja bym zadzwoniła po ten tył bo tak jak Ania napisała zapłaciliście za całość.
Co do chodzenia do Kościoła i praktyki to tak jak u Ciebie. Nie mam nic przeciwko wierze, chodzeniu do Kościoła kiedy kto chce i potrzebuje (bo to indywidualna sprawa) ale nie znoszę instytucji księży i wiary na pokaz.
Motylek fajnego masz pomocnika.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość