Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 mar 2011, 11:12

witam się i ja :-D
u mnie pochmurno, ale słoneczko zaczyna się przebijać, a że mam okna od południa, to w mieszkaniu będzie jasno i cieplutko :-D

Murchinson jakieś jaja sobie normalnie robią w tym laboratorium :ico_zly: pogryzłabym ich tam chyba na miejscu, gdyby na mnie trafiło :ico_haha_01: a Twój sąsiad pewnie nie wie, że remontów nie można przeprowadzać w tak późnych godzinach? Niby cisza nocna obowiązuje od 22:00, ale jeżeli on codziennie w wieczornych porach hałasuje, to na pewno nie jest to zgodne z regulaminem spółdzielni/wspólnoty :ico_sorki:

Motylku a Ty z Warszawy jesteś, tak? Ja mam brata w Poznaniu (100km), ale obecnie z bratową są w Los Angeles, bo bratowa dostała tam propozycję pracy, mój brat też dostał teraz pracę i wrócą na stałe dopiero w przyszłym roku :ico_noniewiem: mój brat przyleci tylko na urlop pod koniec czerwca i chyba wtedy będziemy szybciutko chrzciny Krzysia organizować, bo mój brat będzie chrzestnym, chociaż jeszcze o tym nie wie :ico_oczko:
Przy zdobieniu paznokci zdolności plastyczne są bardzo ważne, bo ręka zupełnie inaczej pracuje, ja niestety takich zdolności nie posiadam, jeżeli chodzi o malowanie linerami.

Koroneczka to imprezujesz dzisiaj :-D

Nowa ja też chciałam iść do dentysty, czaiłam się i teraz mam, nie pójdę wcale :ico_noniewiem:

Murchinson i Nowa a w jaki sposób zdjęłyście sobie żel z paznokci? Pytam, bo jeżeli paznokcie przed żelowaniem były prawidłowo przygotowane (zmatowione a nie spiłowane) i w prawidłowy sposób żel został usunięty (nie zerwany, zgryziony, podważany itp.), to paznokcie nie mają prawa być zniszczone, wręcz przeciwnie, powinny być w bardzo dobrej kondycji, bo żel je chronił przed urazami i wpływem czynników zewnętrznych, a duża część żeli ponadto zawiera substancje odżywiające naturalne paznokcie.
A co do tej nowej techniki, o której piszecie, to są to żele hybrydowe, które nakłada się jak lakier a trwałość mają taką, jak żel, więc nie odpryskują i nie ścierają się, można nosić swobodnie 3-4 tygodnie. W bardzo łatwy i szybki sposób również się ten żel hybrydowy z paznokci usuwa-specjalnym płynem. Trzeba mieć na uwadze, że są to żele tylko do naturalnych paznokci, na przedłużonych nie będą się trzymać, bo są zbyt elastyczne.

[ Dodano: 2011-03-10, 10:14 ]
dzwoniła do mnie przed chwilą przyjaciółka z wiadomością, że żona jej kolegi z pracy miała termin porodu na 06.06.2011r. a urodziła wczoraj :ico_szoking: i teraz uwaga-dziecko waży 3200g i jest w pełni rozwinięte :ico_szoking: lekarze są w szoku :ico_szoking: coś mi się to podejrzane wydaje, albo jest to naprawdę wybryk natury :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 mar 2011, 11:26

dzwoniła do mnie przed chwilą przyjaciółka z wiadomością, że żona jej kolegi z pracy miała termin porodu na 06.06.2011r. a urodziła wczoraj :ico_szoking: i teraz uwaga-dziecko waży 3200g i jest w pełni rozwinięte :ico_szoking: lekarze są w szoku :ico_szoking: coś mi się to podejrzane wydaje, albo jest to naprawdę wybryk natury :ico_oczko:
Łooo matko! Coś mi się zdaje, że po prostu zaszła w ciążę wcześniej, ale o tym nie wiedziała. Ciekawe czemu lekarz robiąc usg się nie zorientował, że dziecko rozwinięte w pełni i takie duże. Nio proszę, że jeszcze w naszych czasach takie rzeczy się zdarzają :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 mar 2011, 12:02

podejrzana sprawa :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 mar 2011, 12:17

czesc laski, ja sie melduje tym razem od mamy, przyjechalismy wczoraj, zostaniemy tu do soboty
Coś mi się zdaje, że po prostu zaszła w ciążę wcześniej, ale o tym nie wiedziała.
tez mi sie tak wydaje :ico_olaboga: \

tu dzis pochmurno i nie chce sie wychodzic z domu :ico_noniewiem:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 mar 2011, 12:25

Murchinson i Nowa a w jaki sposób zdjęłyście sobie żel z paznokci?

[ Dodano: 2011-03-10, 10:14 ]
dzwoniła do mnie przed chwilą przyjaciółka z wiadomością, że żona jej kolegi z pracy miała termin porodu na 06.06.2011r. a urodziła wczoraj :ico_szoking: i teraz uwaga-dziecko waży 3200g i jest w pełni rozwinięte :ico_szoking: lekarze są w szoku :ico_szoking: coś mi się to podejrzane wydaje, albo jest to naprawdę wybryk natury :ico_oczko:
Paznokcie-żel sam mi odpadł (podeszło powietrze) i pewnie dlatego paznokcie były mocno zniszczone. Sama ich nie zdejmowałam. Zakładał mi dziewczyna, która się dopiero uczyła. Ja ma ogólnie słabe więc te odżywki bardzo mi pomogły, szczególnie nail tek.

Albo dziewczyna zaszła w ciążę wcześniej i nic nie powiedziała nikomu a teraz niby wcześniak albo miała urodzić giganta bo do czerwca pewnie dziecko ważyłoby 5-6 kg :ico_oczko: albo lekarz się pomylił ustalając termin porodu z USG.
Nam na szkole rodzenia położne mówiły, że pod koniec roku była babka, która zgłosiła się do porodu z ciążą pojedynczą a rodziła bliźniaki. Pierwsze urodziła z pomocą kleszczy drugie cc. Wszyscy byli w szoku, włączenie z lekarzem prowadzącym jej ciąże. Wybryki natury się zdarzają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 mar 2011, 14:46

Witam sie i ja,

Kurka jestem taka słaba, bo nadal nie moge dojsc do siebie. Goraczki juz nie mam, ale moj brzusio nie moze dojsc do siebie i ciagle mi tam wierci, nie mam apetutu itd.

MAma izuni z tym praniem to ja zrobie tak jak ty, bo jeszcze nia miałam proszku dla dzieci, ale mam nadzieje ze pomoze :-)
Co do tego serduszka to nie martw sie bedzie dobrze :-) U Filipka wykryli w ciazy jakas niewydolna zastawke, ale potem jakos samo jeszcze przed porodem sie to wyregulowało i jest dobrze.

markotka, no rzeczywiscie takie wielkie dziecko, to musiało byc cos nie tak :ico_szoking: :-)
A wiesz ja tez mam bardzo zniszczone paznokcie, teraz mam swoje, ale jak pozdejmowałam zele, to był koszmar, nawet do ciepłej wody reki nie mogłam wsadzic bo tak bolało.
Robiłam je cały czas przez 1,5 roku, nie wiem czy to miało jakis wyływ, ale za kazdym razem jak robiłam nowe to czuc było ze ta moja płytka jest juz bardzo cienka i slaba.
Teraz dochodzimy do siebie :-) po porodzie mam zamiar tylko utwardzic sobie zelem swoje paznokcie,albo zastosuje te metode o ktorej pisałas wczesniej.

Nie wiem co jeszcze miałam napisac, bo juz zapomniałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 mar 2011, 16:43

Murchinson jak dziewczyna się uczyła i masz do tego słabe pazurki, to pewnie jeszcze bardziej Ci je osłabiła :ico_sorki: a odżywka nail tek jest faktycznie rewelacyjna :-D

Wiola męczy jeszcze choróbsko :ico_chory: wracaj do zdrowia :ico_sorki: a pazurki musiałaś sobie przepiłować niestety :ico_sorki: wiem jaki to ból, bo jak się uczyłam, to też sobie przepiłowałam :ico_noniewiem:
albo miała urodzić giganta bo do czerwca pewnie dziecko ważyłoby 5-6 kg
nawet jeżeli by tak było, to i tak dziecko urodzone 3 miesiące przed terminem nie mogłoby mieć wszystkich organów normalnie wykształconych, a ta mała nawet w inkubatorze nie leżała :ico_sorki: jak dla mnie to coś tu jest nie tak, mojej mamy przyrodnia siostra też niby wcześniaka urodziła, a później okazało się jaka jest prawda :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 mar 2011, 17:38

mojej mamy przyrodnia siostra też niby wcześniaka urodziła, a później okazało się jaka jest prawda :ico_oczko:
Nasz znajomy myślał przez 5 lat, że ma syna wcześniaka a na sprawie dowiedział się prawdy. No ale to już nie masze zmartwienie.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 mar 2011, 18:17

Siostry będzie mi bardzo brakowało bo bardzo się przyjaźnimy i przzwyczajona jestem że mam ją blisko. Jej prawie 4 letnia córka (skończy w maju) też już mówi że będzie za nami tęskniła, szczególnie za Filipkiem i nie chce się przeprowadzać. Często do siebie wpadałyśmy i podrzucałyśmy dzieci jak była taka potrzeba. No ale jak mus to mus :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-10, 17:19 ]
dzwoniła do mnie przed chwilą przyjaciółka z wiadomością, że żona jej kolegi z pracy miała termin porodu na 06.06.2011r. a urodziła wczoraj i teraz uwaga-dziecko waży 3200g i jest w pełni rozwinięte lekarze są w szoku coś mi się to podejrzane wydaje, albo jest to naprawdę wybryk natury
Chyba coś tu komuś się pomyliło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 mar 2011, 21:20

A co tu taka cisza dzisiaj?? My właśnie wróciliśmy od rodziców :-) :-)

Kurde dziewczyny, taka ze mnie sierotka :ico_wstydzioch: całą rękę sobie poparzyłam!! Złapałam z całej siły rozgrzany metalowy rondelek za rączkę- byłam przekonana, że jest zimny, ale nie zauważyłam, że rączka dotykała czajnika, w którym dopiero co ugotowała się woda!
Całe popołudnie trzymałam rękę w lodowatej wodzie- bąbelki nawet wyszły:-(:-(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość