Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 mar 2011, 12:42

Sejana, na tym wydruku z internetu mialam zaznaczone tylko, ze mam zalaczyc kopie aktu urodzenia Gabciocha i naszego zameldowania, bo wszystko inne w tym wydruku bylo... wiec zalaczylam kopie meldunku i przemeldowania na nowe mieszkanie, ten akt urodzenia i w razie czego akt slubu :ico_noniewiem: poszlam wczoraj do ratuza, bo byla klauzula, ze jakis urzednik musi potwierdzic nasze dane i jak mi to babeczka podbila to wsadzilam od razu w koperte i kolo ratusza w skrzynke pocztowa... mam tylko nadzieje, ze dobrze wypelnilam, bo te niemieckie zdania czasami trudno tak jednoznacznie zrozumiec :ico_puknij:

wczoraj sie probwalam zorientowac z elterngeldem i tooo jest dopiero formularz, nie wiem czy sobie sama poradze :ico_olaboga:

a z urzedami jest wszedzie podobnie choc ja tu w malym miescie mieszkam i i tak jest super, kiedy bym nie poszla do ratusza to nie ma kolejki, wszystko raz dwa sie zalatwia, auto pierwszy raz rejestrowalismy w heppenheim, a teraz tez juz wszystko w ratuszu u siebie zalatwiamy, wiekszosc spraw poczta mozna puscic, albo tez przez ratusz, wiec w sumie poki co jest ok...


moj kuba mial jechac w niedziele na konwencje tatuazu do karlsrhuhe, ale w sobote do pozna w pracy siedzi i sobie odpuscil...
Ostatnio zmieniony 10 mar 2011, 12:43 przez Fintifluszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 mar 2011, 12:43

Fintifluszka, no tak to już jest z rodzinka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

10 mar 2011, 12:44

dokladnie ja tak samo a dzis wstaje i ZIMNA!!!!!!! buuuuuu

narazie zmykam bede wieczorkiem cmok!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 mar 2011, 12:53

Fintifluszka, ty to kochana tez lekko nie masz, ale niestety jak ktos w odwiedzinki przyjedzie to trzeba go obslugiwac, bo w koncu sa na urlopie... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A apropo wysylania pism do urzedow to pamietaj, zebys wysylala per einschreiben, bo wtedy masz potwierdzenie, ze zostalo wyslane, bo w niemieckich urzedach papierki lubia sie gubic....
Kiedys do ubezpieczenia oddawalam osobiscie, koles kserowal a za tydzien dostalam list, ze jeszcze raz mam im dostarczyc, bo nie maja... :ico_olaboga: paranoja.. no i strasznie dlugi czas oczekiwania na odpowiedz maja... Familienkassa z tego co pamietam ma 8 tyg czasu na odpowiedz, a jak im sie nie chce pracowac to tak dlugo to niestety trwa

[ Dodano: 2011-03-10, 11:55 ]
bo te niemieckie zdania czasami trudno tak jednoznacznie zrozumiec :ico_puknij:
to jest dopiero masakra, ja wlasnie skonczylam wypelniac papierki do szpitala :ico_olaboga: kilka zdan musialam przetlumaczyc, bo nie wiedzialam o co im chodzi

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 mar 2011, 12:56

ojej tylko pare dni nie wchodziłam na stronke a tu tyle do czytania ;) osttanio sie nie wysypiam w nocy i w ciagu dnia tez cos nie moge i caly dzien jestem do niczego ;/
zazdroszcze mamusia ktore maja juz swoje malenstwa przy sobie ;))
jutro maja przyjechac mebelki ktore zamowilam
z jednej strony chcialabym juz urodzic z drugiej jeszcze nie wszystko mam co bym chciala a wiec niech malutka jeszcze puki ma czas zostanie w brzuszku ;))
torba tez juz spakowana w razie w ;)
pozdrawiam was dziewczyny tez mnie wszystko boli ani dluzej posiedziec ani pochodzic ;))

[ Dodano: 2011-03-10, 11:59 ]
mi pozniej ginekolog ustalil termin jednak na 15 kwietnia a nie jak na poczatku bylo mowione 5 nie wiem pozniej zmienilam ginekologa nie wiem dlaczego jeden mowi tak a drugi inaczej ale nastawiam sie na tego 15 jakby co ...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 mar 2011, 13:01

patrycjaaa, ja tez sie nie wysypiam,cięzko sie obrócic z boku na bok ,masakra jakas,też czekam na mebelki maja przyjsc do soboty,ale wczoraj dzwoniłam i czegos tam jeszczed nie mają,w sobote ma byc ciepło to chciałam ciuszki poprac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 mar 2011, 14:12

Cześć dziewczyny :-)

Wybaczcie ale nie odpisze Wam,bo leżę w łóżku z gorączką i weszłam tylko przekazać wiadomość od ewelci1245 :-)

"Hej kochane, leże w szpitalu. Jestem przygotowywana na jutro do cc! Trzymajcie kciuki! Mnie ogarnął strach!"

Trzymamy w takim razie mocno kciuki !!! :-D :-D

A ja zaczynam powoli panikować,bo odkąd wstałam o 9 to dzidzia może z 10 razy się poruszyła i ani słodkie nic nie dało ani leżenie na boku :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jak tak dalej pójdzie to jadę do szpitala,żeby sprawdzili czy wszystko dobrze :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 mar 2011, 14:25

Trzymam kciuki za Ewelcie :-)

Aniaaa, zdrowka zycze :ico_sorki:
Moj maly tez od rana w ogole sie nie ruszal i juz sie balam ale teraz sie polozylam i w koncu zaczal :ico_sorki:

Co do rodzinki to ja nie moge narzekac.Mama pomoze zawsze jak poprosze,tesciowa tez wiec jest dobrze :-)

A u nas sliczna pogoda :ico_brawa_01: Bylismy juz 2 godzinki na podworku :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 mar 2011, 14:31

Aniaaa, trzymaj sie kochana i zeby malenstwo zaczelo sie wiecej ruszac...
ewelcia, kochana, trzymam kciuki za jutrzejsza cc...

mnie juz powoli zaczyna ogarniac strach, bo uswiadamiam sobie, ze niedlugo sama sie rozpakuje :ico_szoking: ewelcia juz 4 mamuska bedzie na naszym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 mar 2011, 14:39

ewelcia juz 4 mamuska bedzie na naszym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe ktora bedzie nastepna :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość