Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 mar 2011, 15:49

inia1985, tak, wychodzi na to ze w czasie choroby jej sie przestawiło :/ no ale pare dni jej sie zdarzyło przespać normalnie a potem znów zaczeła wstawać, przykręcałam kaloryfery bo myslałam ze jej za ciepło itp.
ale tak jak kiedyś wode w nocy piła teraz nie chce nawet ruszyć :/
w dzień pije- w nocy domaga sie mleka :ico_noniewiem:
ech, no znów musze wstawać poprostu, kombinować czym zastapić jej mleko
zdarza sie ze smok wystarcza i zasypia
ale czasem po smoczku budzi sie co pół godziny a jak nie chce jej dac mleka to siada w łózeczku i woła o mleko :ico_noniewiem:
jak była mała to bez problemu było oduczenie, 4 dni wstawałam i na tym koniec, poddała sie
a teraz? to trwa kilka tygodni już :ico_noniewiem:
ale juz widze nadzieje ze znów zacznie przesypiać całe noce
przyjdzie wiosna, lada chwila przestawiamy godziny, bedzie chodziła później spac, bardziej wymęczona po lataniu na podwórku :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-10, 08:16 ]
a cóz tutaj taka cisza :ico_oczko:

:ico_kawa: stawiam z rańca, mąż do pracy wrócił to sie znów nudze :ico_haha_01:
pranko wstawiłam, śniadanko zrobiłam i teraz buszuje po allegro
chce kupić Majce piękny płaszczyk na wiosnę :-D

[ Dodano: 2011-03-10, 08:28 ]
znalazłam taki malinowy z dwurzędowymi guziczkami, jest tez biały
http://allegro.pl/hit-wiosny-sliczny-pl ... 23951.html

bombka
http://allegro.pl/sn-flower-wiosenny-pl ... 78159.html

i jeden rząd guziczków
http://allegro.pl/sn-queen-wiosenny-pla ... 31109.html

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 09:33

Cześć Dziewczyny :-)

Faktycznie cichutko tutaj. U nas za oknem nawrót zimy, biało, ponuro i ciągle pada mokry śnieg... :ico_zly:
przyjdzie wiosna, lada chwila przestawiamy godziny, bedzie chodziła później spac, bardziej wymęczona po lataniu na podwórku :ico_oczko:
dokładnie, będzie bardziej zmęczona, to ładniej powinna spać w nocy :ico_sorki:

Śliczne te płaszczyki :-) Mnie się najbardziej ten drugi podoba. Ja jeszcze nie wiem czy będę kupować nowy, muszę jej przymierzyć ten, w którym chodziła jesienią, może akurat będzie ok, bo wtedy był za duży.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2011, 10:46

była u mnie koleżanka z Julką zamawiamy ten dla obu naszych laseczek :ico_oczko:
http://allegro.pl/sn-miss-wiosenny-plas ... 44202.html

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 10:55

izuś_85, też bardzo ładny :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2011, 10:59

inia1985, mi się tez podoba bardzo, Maja musi mieć jakiś śliczny płaszczyk :ico_oczko: bo czy święta czy niedzielny spacer do zoo to zawsze ubieram ją ładnie :ico_oczko: nie lubie tak byle jak :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-10, 10:01 ]
inia1985, a jesli moge spytać :ico_noniewiem: Twój mąż często wyjeżdza widze, pracuje na delegacjach? na jak długo wyjezdza?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 11:07

izuś_85, mąż od listopada jeździ do Niemiec do pracy. To jest 3 raz jak pojechał, każdy po 6 tyg... ale na szczęście to już ostatni. Oszczędziliśmy trochę, wynajęliśmy mieszkanie, mąż ma już nagraną pracę tu w okolicy od 1 maja, także skończą się te wyjazdy :ico_sorki: Cieszę się bardzo, bo przyznam szczerze, że coraz ciężej mi i psychicznie i fizycznie podołać samej wszystkiemu.

Co do strojenia, to ja też w niedziele, święta lubię Małą ładnie ubrać :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2011, 11:18

inia1985, ech, współczuję :ico_noniewiem: pytam bo Przemek myśli o wyjeździe do pracy w Norwegii :ico_olaboga: nie chce zeby wyjezdzał, nie jest az tak źle finansowo żebyśmy musieli kombinować :ico_noniewiem: ale on chce, tam zarobiłby duże pieniądze, zwiedził kawałek świata i nauczył sie języka, poszerzył wiedze :ico_noniewiem:
mam sobie za złe ze zawsze go ograniczałam jak miał okazje wyjechać...
ale dla mnie ważniejsze jest to ze jesteśmy razem niż wielka kasa i życie na odległość :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-10, 10:25 ]
Co do strojenia, to ja też w niedziele, święta lubię Małą ładnie ubrać :-)
ja w ogóle lubie Majke stroić, nawet do piaskownicy idzie ładnie ubrana

ostatnio koleżanka przyniosła mi pare ciuszków po córce
i szczerze to jedna bluzka i jedna sukienka mi sie spodobała
reszta szmaty :/ nie wyobrażam sobie kiedykolwiek coś takiego włozyć na Majke...
ja takich ciuchów zniszczonych nawet bym nie trzymała w domu a co dopiero dac komus :/
w lumpeksach sa ciuszki w lepszym stanie

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 mar 2011, 17:53

:ico_kawa: troszkę spóźniona ale smaczna jak zawsze.

U mnie też powrót zimy, śnieg z deszczem cały dzień pada, znów zimno i szaro na polu.
Mąż dziś pojechał nad morze na 3 dni szkolenia, takze znów sama w domu siedzę, ale poszłam na zakuy, kupiłam kilka sukienek, bluzek, spodni i tunik, bo już nie mam za bardzo w co sie ubrać a brzuszek rośnie.
:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 20:47

ale dla mnie ważniejsze jest to ze jesteśmy razem niż wielka kasa i życie na odległość :ico_placzek:
też tak myślę
reszta szmaty :/ nie wyobrażam sobie kiedykolwiek coś takiego włozyć na Majke...
ja też dostałam takie gorsze ubrania, leżą na strychu, na razie nie mam zamiaru ich zakładać, ale po podwórku (może jesienią) będę jej ubierać, przynajmniej nie będzie szkoda.
le poszłam na zakuy
gratuluję udanych zakupów :-)

Miłego wieczoru życzę :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 mar 2011, 21:30

Dziewczyny troche sie zaniepokoilam, wlasnie bylam w toaleciena siusiu i na papierze zobaczylam w sluzie niktke krwi, wystraszylam sie i nie wiem co mam myslec, :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość