joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 mar 2011, 19:35

Calkiem niezly ten chlopak bo Polak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale juz dziewczynka probowala Julii go odbic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my bylismy na umzugu Julii zebrala pol reklamowki slodyczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

08 mar 2011, 20:03

A my bylismy na umzugu Julii zebrala pol reklamowki slodyczy
nic mi nie mow!! mam siniaka na głowie, bo dostałam lizakiem prosto w czoło :ico_zly:
ale fakt, ze dzieciaki to mają taka radoche....
Calkiem niezly ten chlopak bo Polak
prosze jak ciągnie swój do swego :ico_oczko:

jejku...juz tak szybko sie męcze...chyba za duzo jem i gruba sie robie... w ramach przerzucania sie na bardziej statyczne rozrywki niz zwiedzanie idę jutro bedzie kino :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 mar 2011, 21:59

jutro bedzie kino
_________________
ostatni raz bylam w kinie w 9 miesiacu ciazy,na komedi cos tam z Fredem"Wo ist FRed",z Til Schweiger( nie wiem jak sie go dokladnie pisze).Tak smieszny byl to dla mnie film,ze musialam prawie caly czas stac,bo inaczej bardzo bolalo jak sie smialam.Nigy tego nie zapomne :) A na co sie wybierasz?

joanna1111-swietna masz ta kocice,sliczna dziewczynka.Moj syn tez ma polska Freudin :)

Dziewczyny ten test Delfin musi przejsc kazde dziecko ,ktore jest dwa lata przed szkola.Dzisiaj rozmawialam z kierowniczka grupy i okazuje sie,ze to nie jest takie straszne.Do przedszkola przychodzi pani ze szkoly,caly test polega na zabawie.Dzieci sa oceniane za wymowe poszczegolnych wyrazow i spolglosek.Potem licza punkty i jesli dziecko nie osiagnie jakiegos tam pulapu to jest drugi etap ,a jesli i wtedy wyjda deficyty to przedszkola organizuja w ramach godzin przedszkolnych takie jkakby douczanie,bardziej chyba takie logopedyczne cwiczenia,a wszystko poto,zeby wszystkie dzieci w pierszej klasie mialy rowne szanse,wiec chyba nieglupie to :ico_oczko:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 mar 2011, 11:04

dzien dobry!
strasznie dlugo spałam...jestem taka zmęczona.... uffff....
A na co sie wybierasz?
na "King's speech". Muszę sprawdzić czy te Oscary to zasłużenie dostał :ico_oczko:
a wszystko poto,zeby wszystkie dzieci w pierszej klasie mialy rowne szanse,wiec chyba nieglupie to
chyba niegłupie...w koncu chodzi o to, zeby dzieci dwujezyczne poslugiwały sie obydowma językami perfekcyjnie. Ja bym chciała zeby tak bylo w przyapdku mojego dziecka. No i zeby tez szybciutko angielski załapało.

[ Dodano: 2011-03-09, 10:46 ]
a jeszcze jedna rzecz...mam takie pytanie malutkie....dziewczyny jak jest cera naczynkowa po niemiecku? tzn potrzebuje kremu, ja mam naczynkowa wlasnie, wrazliwa, sklonna do przesuszania sie i nie wiem czego mam szukac w sklepie. Probowalam tlumaczyc to na wszelkie rozne sposoby ale nie wiem... :ico_sorki: pomocy! :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 mar 2011, 15:19

askra wydaje mi sie ze tak bo nigdy nie mialam takich problemow.Ale przede wszystkim musisz tez zobaczyc czy taki krem mozna tez brac w ciazy.
Hautcreme mit Adern probleme lub cos takiego Hautcreme mit Venen probleme do tego powinno pisac na wrazliwa skore Empfindliche haut i na przesuszajaca sie Trockene Haut
katrin aaaaaaaaaaaaaa to slyszalam o tym sprawdzeniu dzieci,ale bylam pewna ze to w wieku przed szkola okolo 5 lat.To wszystkie dzieci przechodza czy sie w ogole juz nadaja do szkoly i na jakim poziomie inteligencji sa.Bo wtedy jak dziecko ma tyly to nie posylaja jeszcze do szkoly psycholodzy w przedszkolu.
Albo to jest jeszcze cos innego? :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 mar 2011, 23:01

joanna1111, tak,tak to cos innego,tutaj nie chodzi o inteligencje tylko o rozwiniecie mowy jako takiej.Konkretnie chyba o poprawna wymowe.I dotyczy wszystkich dzieci,nie tylko dwujezycznych
Askra-ja tez chce na ten film,ale wtedy musimy opiekunke wynajac do malego wiec mezu woli nie isc :( Chyba jakas kolezanke namowie i zrobie sobie babski wieczor.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 mar 2011, 07:45

Ja ostatni raz w kinie bylam jeszcze w ciazy i pamietam ze niemoglam wysiedziec tak mnie d..... bolala i non stop z tym moim brzucholem sie rajdalam.
Teraz to chyba tylko na bajeczki z corka :ico_brawa_01:
Katrina podrzuc do mnie to sie nasze dzieci przynajmniej pobawia w koncu to ten sam wiek

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

10 mar 2011, 12:33

hej babeczki. troche tu nie zagladalam.
Ja dzis zaszalalam- nie szlam do pracy i jeszcze w szlafroku chodze.
Szwagierka przyprowadzila mi Jenny i mala siedzi i gra na nitendo ds hihihihi.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 mar 2011, 20:01

atka1112 no to zaszalalas ja tez bym tak chciala :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 mar 2011, 22:41

joanna1111, no to widze,ze w kinie ostatni raz bylasmy w podobnym czasie :)
Tosia bym Ci chetnie podrzucila,ale chyba nie mam do Cie bie za blisko :ico_noniewiem: :)Ale dziekuje za propozycje :)Ty Julcie tez mozesz do nas podrzucic.

atka1112, no to zaszalalas widze dzis,czasem warto poleniuchowac.Jak sie ma trzylatka w domu to juz nie jest takie proste.Widze,ze starasz sie o potomka.Moja siorka zaszla korzystajac z testow na owulacje.Moj ginekolog tez mi polecal,ale ja ciagle sie waham czy sie zdecydowac jeszcze czy nie :ico_noniewiem:
Trzymam kciukasy za TWoje staranka.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość