Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 mar 2011, 17:37

U mnie w sklepie można dostać surowy :)
szczęściara!!!!!! :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 mar 2011, 20:47

zirafka czyli do kiedy zapowiedzialas prace?

ja dzisiaj gotowalam krupnik :-D ost wychodzi mi boski smak, no i to jedna z nielicznych zup tolerowanych przez moja corcie :-)
bedzie jeszcze na jutro + nalesniki..a w sobote szczele pomidorowke, bo Milcia mi ost wspominala ze by chciala :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 mar 2011, 09:20

A ja dziś chyba zrobię zupkę koperkową, choć przyznam też że myślałam o krupniku bo Kubuś lubi. Został mi jednak makaron od wczorajszego rosołu więc byłby jak znalazł do koperkowej :ico_sorki:
Katelajdka a jak powychodziły Ci ostatnie dania które planowałaś robić? Bo jak masz coś sprawdzonego rzuć przepisikiem- ja już nie mam pomysłów na te obiady :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 mar 2011, 12:57

dziewczyny, ja jeszcze z jednym pilnym pytaniem do Was. Jak jest z NOSPĄ - bierze, albo brała któras z Was?
Wybaczcie, że nie pisze, ale kijowo się czuje.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

11 mar 2011, 13:01

Tak ja brałam nospę - można brać ją w ciąży ale nie na;leży przesadzać. Na bóle brzucha jak znalazł.

Witam wszystkie kucharki!!!!!! Dostałam szczaw co prawda w słoiczku ale będę dziś gotować zupkę wg przepisu Zirafki. :ico_ciezarowka:

Oj potrzebuje ciepła i słoneczka niech będzie ładnie już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 13:07

zirafka czyli do kiedy zapowiedzialas prace
do konca kwietnia, no i dzis zadzwoniła do mnie kadrowa i mi powiedziała, że będą podwyzki pod koniec marca i żebym na tym nie straciła to tak po kolezeńsku radzi mi abym jednak jeszcze popracowała... i jak juz bedzie po podwyżce mogę iść spokojnie na chorobowe. No więc nici z moich planów tego dwu tygodniowego zwolnienia... no nic jakos dam rade, a w sumie to dobrze się czuje i nic mi na razie nie dolega z tym, że jestem trochę zmęczona, ale jak juz się ociepli to napewno lepiej sie poczuje :ico_oczko:
dziewczyny, ja jeszcze z jednym pilnym pytaniem do Was. Jak jest z NOSPĄ - bierze, albo brała któras z Was?

ja brała 3 x dziennie jak mnie bolało nie wieadomo co i myślałam, że to nerki a to od kręgosłupa tak mi promieniowało. Beti ja na Twoim miejscu zronbiłabym sobie badanie ogólne moczu, bo od razu zopbaczysz czy to nerki czy cos innego. ja własnie tak sobie zrobiłam no i wyszło, że z nerkami wszystko ok.

[ Dodano: 2011-03-11, 12:10 ]
ja dzisiaj gotowalam krupnik ost wychodzi mi boski smak
też bardzo lubię krupnik ale ostatnio nie moge utraficz ze smakiem jakis taki inny mi wychodzi ... a na jutro juz mam zaplanowany pyszny kapuśniak mniam mniam., chociaz mąz z okaji dnia kobiet ( zaległe ) zaprasza mnie na taki poźny obiad :ico_oczko: ale kapusniak napewno się nie zmarnuje :ico_oczko: A tak poza tym to zupa pomidorowa to jest ulubiona przez mojego synka szczególnie z ryżem albo z lanym ciastem.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 mar 2011, 13:13

zirafka byłam kochana wczoraj u lekarza, przebadali mnie na prawo i lewo. Z dzidzią wszystko w porzadku, ja tylko albo od pracy albo od stresu dotsałam takiego spięcia mieśni w macicy, że aż mnie to uciska. Lekarka mi powiedziała ze normalnie powinna miec kształt gruszki, u mnie jest tak napieta ze przyprała forme jajka i dzidziowi niewygodnie. Ale co tu zrobić, spadło na mnie tyle spraw nagle...wydawałoby sie ze człowiek sięn ie stresuje, nie denerwuje a jadnak...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 13:21

albo od pracy

do kiedy zamierzasz pracować? a ze stresem to jest tak, że niestety chocbys nie chciała się denerwowac to i tak siłą rzeczy cos przezywasz w większym lub mniejszym stopniu.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 mar 2011, 13:22

albo od pracy

do kiedy zamierzasz pracować? a ze stresem to jest tak, że niestety chocbys nie chciała się denerwowac to i tak siłą rzeczy cos przezywasz w większym lub mniejszym stopniu.
zdaje się ze od poniedziałku dam sobie spokój z pracą na to wyglada.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 13:25

zdaje się ze od poniedziałku dam sobie spokój z pracą na to wyglada.
hm czyzbym to tylko ja była taką "harcerką"???? :ico_oczko: i zamierzała pracowac do końca kwietnia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość