Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 mar 2011, 16:41

nic nie widać ani firmy j ani łóżeczka dawidka....czy nie mozna już nic wstawić? o niczym pogadać, poradzić się ????? :ico_olaboga: :ico_chory: :ico_nienie:

antosiu wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

my po spacerku i obiadku.pospacerowałam troszkę, potem do sklepu pojechałam po czapkę dla oskara bo za mała się okazała taka lżejsza. wogóle dziś tak cieplutko dzieci wiosennie ubrałam i nie wiem czy dobrze bo wszyscy co mijaliśmy to na zimowo....mam nadzieję że się nie doprawimy znowu :ico_noniewiem:

jak emi?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 mar 2011, 18:40

dziewczyny nie denerwujcie się,może za szybko usunęłam i nie zauważyłam co dokładnie jest w linkach,ale dozwolone linki jakie można wstawiać to są z allegro
z innych zawsze moża samo zdjęcie wrzucić albo zacytować tekst :ico_sorki:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

12 mar 2011, 23:42

dziewczyny nie denerwujcie się,może za szybko usunęłam i nie zauważyłam co dokładnie jest w linkach,ale dozwolone linki jakie można wstawiać to są z allegro
z innych zawsze moża samo zdjęcie wrzucić albo zacytować tekst :ico_sorki:
szkoda, że tylko z allegro.. do historii już nie można wrócić, bo tam wszystko szybko znika. No ale regulamin regulaminem :) więc wstawię zdjęcie samochodu i cytat z J strony ;)

Obrazek
Pragnę zaoferować Państwu wynajem wyjątkowego, niepowtarzalnego oraz wzbudzającego zachwyt i podziw zabytkowego samochodu Królewska Limuzyna marki Daimler. Auto to wyprodukowane zostało specjalnie dla koronowanych głów, arystokracji, przedstawicieli rządu oraz artystów. Limuzyna z powodzeniem spełniała swoją rolę na dworach Wielkiej Brytanii oraz Danii. Swym majestatem, komfortem oraz wygodą sprawiła, że była ulubionym autem Królowej-Matki, a Elżbieta II używa go do tej pory. Limuzyny tej używali również Beatlesi, była wykorzystywana w filmie o Jamesie Bondzie - "Jutro nie umiera nigdy". Pojazd był produkowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły. Wyprodukowano tylko 4116 takich limuzyn.

Limuzyna ta dysponuje szeroką i wygodną tylną kanapą, wraz z kierowcą może pomieścić 7 osób. Obszerny bagażnik pomieści kwiaty i prezenty od dużej liczby gości. Pragnę dodać, że na żywo prezentuje się dużo dużo lepiej niż na zdjęciach.

Auto może być również wykorzystane do uświetnienia wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jak: komunie, chrzty, osiemnastki, wieczory kawalerskie bądź panieńskie, jubileusze, uroczystości szkolne lub firmowe, spotkania biznesowe - okazji jest bardzo wiele i to auto z pewnością doda każdej takiej okazji splendoru.


Teraz każda Para Młoda, może poczuć ten ekskluzywny klimat, dostępny wcześniej, tylko dla wybranych elit.
:)

[ Dodano: 2011-03-12, 22:45 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-12, 22:45 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-12, 23:11 ]
w imieniu Antosia dziękuję Wam za życzenia :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 mar 2011, 07:47

witam z poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

Asiu mam nadzięje ze z Emilką juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja jeszcze czekam z łóżeczkiem dla Mielnki bo mysle ze byłaby jeszcze gonitwa..rzadko kiedy jest tak zmeczona ze pada bez słowa, przewaznie chce wychodzić z łózeczka

ja juz bede zmieniac to cos w tym stylu
Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2011, 08:54

witam :)

dziś sobie pospaliśmy do 8, mąż zaraz skoczy po świeże bułeczki,
na obiad jedziemy do moich rodziców, a po Szymka drzemce skoczymy do babci na kawę,

Asia jak am Emi?

Miłej niedzieli! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 mar 2011, 13:46

hej dziewczyny dzięki ze się martwicie :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas wczoraj ta biegunka i wymioty to tylko po razie. Potem Emi miała jeszcze temperature wiec jej dałam nurofen ale tak dla pewności pojechaliśmy do lekarza i wszystko jest ok. Prawdopodobnie był to jakiś wirus wiec i tak lekko go przeszła. Wczoraj pod wieczór to czuła juz głód i kazała sobie zupę dac a na wieczór zjadła butle, wprawdzie nie całą ale ok.
Dzisija rano juz bez temperatury wiec ją ubrałam i poszła z P na spacer. Pogoda dzisiaj super juz jak wiosna. Tak ciepło było ze mała w samej bluzie i bez czapki chodziła. Teraz poszła spac a jak wstanie to sprawdze tylko czy jeszcze na wieczór tempki nie dostanie.

Powiedzcie mi czy któras z was na tempkę daje Ibufen. Bo ja do tej pory dawałam Nurofen 5ml a nie była w aptece i kupiłam właśnie Ibufen. Na ulotce jest napisane ze można dawac max 3x5ml czyli na dobę 15ml a baba w aptece napisała mi na opakowaniu 2x 10ml wiec wychodzi więcej na dobe. Czy ona się nie pomyliła?

Jedwabnajak możesz to napisz mi tez jak małemu dajęsz mleko z kartonu to jaką ilość i na ile wkładasz do mikrofali? Tak orientacyjnie chce wiedzieć żeby sobie dopasowac podgrzewanie.

[ Dodano: 2011-03-13, 13:54 ]
co do spania to ja też jeszcze nie zmieniam ale chyba kupię cos takiego co starczy na dłużej i w razie choroby można by z Emi się położyć coś w tym stylu
Obrazek
Obrazek
Do tego można dokupić pojemnik na pościel a mnie na pojemniku zależy
Obrazek
Pokrowce na sofę tez są w różnych kolorach
Jak bedziemy w sklepie to sobie oglądne je na żywo.

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 mar 2011, 16:27

co do większych łóżek, to My prędko Antkowi nie zmienimy, ale jak już przyjdzie na to pora, to po prostu ściągamy szczebelki, dwie deski z boku i łóżko jest. no jeszcze dokupimy zabezpieczenie, żeby przypadkiem nie spadł z łóżka.
ja już siły nie mam. dziadek tak rozpuścił Antka i teraz męczę się by wytłumaczyć Mu, że tego i tamtego robić nie może.. ehh, ciężka sprawa.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2011, 20:34

my byliśmy u moich rodziców na obiadku, potem u babci na kawie

Asia dobrze, że Emi minęł o :ico_sorki: :ico_sorki: , jeśli chodzi o Ibufen to ja nie miałam go nigdy, zawsze kupowałam nurofen, ale dawka 2x10ml wydaje mi się duża :ico_noniewiem: , ja bym jednak dała 5ml no i w zależności jak występuje temp. przy każdym wzroście temp. na pewno po 5ml,

a ostatnio wiecie, że Szymek nie chce nic ustnie przyjmować, więc jak miał temp. to dawałam czopki Efferalgan 150mg (one są z paracetemolem) i szybko działają, choć dr kazała mi dawać czopki z paracetamolem 250, ale nie częściej niż co 8h, ale Szymkowi szybko rosła temp. i po 4,5h musiałam dać następny więc, dawałam tem 150mg,

a ta kanapka fajna :-) , my mamy też rozkładaną, ale po bokach z oparciami, i jest na sprężynach i jest też miejsce na pościel, jest mocna i na pewno no dłużej mu starczy, beż problemu nawet 2 osoby się wyśpią :-)

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 mar 2011, 20:44

Asia, ja Ibufenu też nie kupowałam, zawsze nurofen. A jak byliśmy u siostry i miał gorączkę to siostra kupiła Panodil (czyli panadol) i chyba 6,5ml co 8h mógł dostawać.
donatka, dla mnie czopki są najlepsze. kiedyś podawałam Viburcol (na zęby), ale teraz jest on na receptę.. i podaję Paracetamol 125mg w czopkach, tani i skuteczny

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2011, 21:30

kiedyś podawałam Viburcol (na zęby), a
też kiedyś dawałam, byłam z nich zadowolona, no szkoda, że na receptę zrobili,

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość