elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 mar 2011, 09:55

inia1985, spróbuj np przed kąpiela farbki jej dać do wanny czy takie mazaki zmywalne i woda niech leci a ona wanne niech maluje i zmazuje wodą:)

[ Dodano: 2011-03-15, 08:57 ]
a no siedzę z córcia, bidulka taka nie do zycia jest, dopiero zaczela chodzić, a od rana a wstała 6:30 nie chciała nic, zjadła kanapeczke z masłem i mleczko chciała to jej zrobiłam i oczywiście rozwolnienie ma, ale grunt ze goraczki nie ma.
Mam tylko nadzieję, ze w agencji się nie obrażą, pisałam eska ale to z nimi różnie, choć nigdy nie miałam z nimi problemów, później jeszcze zadzwonię:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 mar 2011, 10:04

spróbuj np przed kąpiela farbki jej dać do wanny czy takie mazaki zmywalne i woda niech leci a ona wanne niech maluje i zmazuje wodą:)
właśnie sobie dziś o czymś takim pomyślałam, lubi bazgrać kredkami, więc może to tez by jej się spodobało.

elibell, nie powinni się obrazić, przecież napisałaś, ze dziecko chore. Będzie ok

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2011, 10:07

Inia nie mam pojęcia co Ci doradzić. Z moją Eliza nie miałam nigdy problemu z kąpielami
bo ona uwielbia się pluskać szczególnie z pianką :-D
Myślę, że potrzebne dużo cierpliwości.
My mieliśmy problem na wakacjach z basenem. Przez nieuwagę mojego K Eliza się cała
zanurzyła i nie było mowy o basenie. Poświęciliśmy cały dzień żeby ją przekonać. I każdego
dnia było coraz lepiej.
A w przedostatni dzień to już skakała do wody :-D
Także uważam, że cierpliwość najważniejsza :ico_sorki:
I oczywiście jakieś dodatkowe atrakcje tak jak Elibell napisała farbki, mazaczki
nowe zabawki do kąpieli.

[ Dodano: 2011-03-15, 09:11 ]
Elibell niczym się nie przejmuj :ico_sorki: co innego jakbyś nic nie napisała.
I kup coś małej na odwodnienie w aptece. albo jaką smecte daj :ico_sorki:
Biedactwo malusie.


Ahh i nie napisałam, że musiałam męża z pracy ściągać bo moje klucze zabrał i bym
była uwięziona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2011, 11:03

Cześć :-)

Dziewczyny, będziemy mieć SYNA!!!!!!!!!!!!

Miałam dzisiaj z rana wizytę u ginki i nawet nie musiała mówić- widać było rewelacyjnie!
Cieszę się bardzo!

elibell, zdrówka dla córeczki!

inia1985, z Zuzią nie było problemu z kąpaniem, ale przez jakiś czas atrakcją było mycie pod prysznicem. Albo miałam z rossmanna jakieś kolorowe proszki do wody czy jakieś musujące kulki. Lubi się bawić kubkami i ma też taki młynek jak do piasku.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2011, 11:13

Kocura super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale się cieszę :ico_brawa_01:
Jako pierwsza wiesz co tam w brzusiu siedzi :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2011, 11:15

Jako pierwsza wiesz co tam w brzusiu siedzi
a faktycznie, ale też termin mam najwcześniej. No i na bank będę sierpniówką, babka mówiła,że koniec 38 , po czątek 39 tygodnia zrobia mi cc, czyli nawet 20 sierpnia :ico_szoking:
Coś wcześnie :ico_noniewiem:
Z Zuzią miałam cc 5 dni przed terminem.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2011, 11:24

Hmm... ciekawe czemu tak wcześnie chcą :ico_noniewiem:
Ale chyba zostaniesz też z nami :ico_oczko:
To wygląda, że na wrześniu z najwcześniejszym terminem ja zostanę, ale to tylko w
teorii bo w praktyce wcale nie muszę się pierwsza rozdwoić :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2011, 12:16

Ale chyba zostaniesz też z nami
oczywiście, w końcu termin mam na wrzesień :-)
Babka jeszcze mówiła,że pod koniec ciąży się okaże, jak tam dzidziuś wielkościowo i rozwojowo.
Na razie wszystko ok z nim :-)
A ja niestety, mam te leki do wstrzykiwania- 3 razy w tygodniu, do następnej wizyty.
Potem może mi na leki zmieni na jakiś czas i do końca zastrzyki.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 mar 2011, 12:31

napisała farbki, mazaczki
nowe zabawki do kąpieli.
oby pomogło, myślałam też o kulkach, bo tak się ładnie nimi bawiła... zobaczymy, trzymajcie kciuki i dzięki za rady

Kocura Bura, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Będziecie mieli parkę :ico_brawa_01: Już wiesz nawet kiedy zobaczysz Synka :-D Szkoda, że jednak musisz mieć te zastrzyki :ico_noniewiem:
To wygląda, że na wrześniu z najwcześniejszym terminem ja zostanę, ale to tylko w
teorii bo w praktyce wcale nie muszę się pierwsza rozdwoić :-D
będziesz pierwsza :ico_oczko: po Tobie jest elibell (15.09) i ja (16.09), raczej Cię nie prześcigniemy :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-15, 11:34 ]
Pospałam z Wiką 2 godz. :-D a jak wstałam, to chyba ruchy dziecka poczułam, 2 razy, ale nie wiem czy to jest możliwe... Z Wiką czułam w 17 tyg.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2011, 13:13

Kocura to miło, że zostaniesz bo i tak niewiele nas :ico_noniewiem:
A zastrzyki no cóż jak trzeba to trzeba, miejmy nadzieję, że tylko do następnej wizyty.

Inia w takim razie trzymam kciuki za kąpiele :-D
Co do ruchów to ja wczoraj leżałam już w łożeczku i wydawało mi sie że coś czułam,
tak jakby dzidzia w poprzek się ułożyła i przeciągała ale nie wiem sama :ico_noniewiem:
A właśnie miałam się pytać w którym tygodniu czułyście ruchy???
U mnie to było dość wcześnie bo w 16tyg. I do końca życia będę pamiętać te trzy puknięcia.
No i Elizie została ta nad aktywność :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość