margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 mar 2011, 21:31

Tynusz1, ja mam mate edu na sprzedaż jak byś była chętna to pisz ;)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 mar 2011, 22:34

a u nas chyba z 7 :ico_olaboga:
wygrałaś w tym rankingu ;-)
prawdopodobnie od hugissów :ico_noniewiem:
my przerzuciliśmy się na pampki z rossmana. Są tańsze i dobre :-)
w ciągu 2 tyg przytył prawie 800g i urósł 3cm :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rośnie jak na drożdżach.
Mój synuś nabiera ciałka, po nóżkach widzę, już nie są takie suche jak na początku, tylko zaczynają być mięciutkie i otoczone ciałkiem :-D
Tynusz, ja kupiłam mate tiny love, jeszcze ja Ula była mała, bardzo mi się podobała, bo taka kolorowa była, a ze była przeceniona, to kupiłam :-D

Ja czekam na mężula i oglądam zaćmienie :-)

[ Dodano: 2011-03-16, 08:27 ]
Hello, kto chętny na :ico_kawa: zaprasza, :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 mar 2011, 09:34

Hello, kto chętny na zaprasza,
No ja bez kawy to się ostatnio nie obudzę :-D a śmieszne to, bo chodzę spać razem z dziewczynkami czyli koło 20 :ico_brawa_01: jednak sen przerywany nie daje tyle wypoczynku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 mar 2011, 10:01

Hello, kto chętny
ja poproszę :-D
dzisiejsza nocka nawet nie najgorsza , Wojtus obudził się 3 razy, a od 4 do 5 rano zrobił sobie przerwę w spaniu ale to już prawie rano było to da się przeżyc :ico_oczko:
wczoraj bardzo bolał go brzuch, chyba od tego że zjadłam marchewkę z jabłkiem i bidulek całe popołudnie mi płakał. A wcześniej tak się nażarł że mi zwymiotował.. jadł po 15 minut z dwóch cyców :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2011, 10:17

ja polecam Dadę z Biedronki. ale nie wiem czy mają takie 1 czy 2.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 mar 2011, 13:59

A wcześniej tak się nażarł że mi zwymiotował..
U mnie też raz tak było teraz już tylko mu się ulewa ,ale rzadko
jednak sen przerywany nie daje tyle wypoczynku
A no niestety ja też mam wrażenie ,że połowę doby przesypiam a i tak jestem zmęczona

U mnie coraz lepiej chyba wiem czemu Stefan budził sie często w nocy -moje piersi były jak flaczki -chyba się nie najadał ,ale przez to ,że przystawiałam go prawie co godzina to dziś mam balony a w nocy to nawet zaczęły mnie boleć ,no i synek śpi po 3 godziny czasem 3,5 widać teraz najedzony :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 mar 2011, 14:28

U mnie coraz lepiej chyba wiem czemu Stefan budził sie często w nocy -moje piersi były jak flaczki -chyba się nie najadał
No właśnie położna mi mówiła, że jak już się skończy nawał pokarmu, to potem co kilka dni może brakować dziecku, ale trzeba po prostu częściej przystawiać to organizm nadrobi i ile będzie potrzeba tyle nastarczy :-D u mnie też juz duzo lepiej, chociaz bolą ciągle, nie wiem może ten ból po nawale jeszcze nie przeszedł. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

16 mar 2011, 15:18

Hej mamuśki. A my dzisiaj bedac na spacerku wstąpilismy zważyć sie i zmierzyć. Pani pielęgniarka aż sprawdzała czy waga dobrze działa :ico_haha_01: mały waży 5,850 kg i ma 66 cm długości. Tak cos podejrzewałam :-D że duzo bo ubranka na 0-3 miesiące już przymałe :ico_sorki: tylko boje sie ze jak bedzie tak przybierał to stanie sie małym grubasem i cieżko mu bedzie sie przekręcać , siadać i zacząc chodzić .

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 mar 2011, 22:14

jadł po 15 minut z dwóch cyców :ico_olaboga:
to mój cały czas je po ok. 20 minut z każdego cyca i to obydwa za każdym razem wciąga z krótką przerwą między jednym a drugim :-) Mały żarłoczek z mojego synka,
b@sia napisał/a:
jednak sen przerywany nie daje tyle wypoczynku
A no niestety ja też mam wrażenie ,że połowę doby przesypiam a i tak jestem zmęczona
u mnie jest dokładnie tak samo.
ale trzeba po prostu częściej przystawiać to organizm nadrobi i ile będzie potrzeba tyle nastarczy :-D
mój w ciągu dnia co godzinę póltorej woła jeść, za to w nocy śpi po 3-4 godziny między karmieniami i moje piersi wtedy są jak balony, a mleko samo sika :-) Myślę, że mojemu synusiowi smakuje mamusine mleczko :-) Na szczęście nie ma kolek :ico_sorki:
mały waży 5,850 kg i ma 66 cm długości. Tak cos podejrzewałam :-D że duzo bo ubranka na 0-3 miesiące już przymałe :ico_sorki:
hehehe, rośnie jak na drożdżach :- A karmisz go piersią?

My byliśmy w przychodni u laryngologa z Ulą. Po wielu krzykach i płaczu uszko zostało wyczyszczone, a my pojechaliśmy do marketu po obiecaną wcześniej zabawkę :-)
Teraz oglądam weronika postanawia umrzeć i czekam na mężulka...

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

16 mar 2011, 23:02

pinko, tak. Tylko i wyłącznie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość