Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

17 mar 2011, 18:18

Gratulacje dla rozpakowanych ciężaróweczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja już chodzić nie mogę w biodrze coś mi dziś przeskoczyło i umieram z bólu :ico_olaboga:
A mała tak mi szaleje w brzuchu,że chyba zaraz mi wyskoczy :-)

Stawiam za 38 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 mar 2011, 18:24

jenny1983, to,że sąsiadce opadł już brzuszek to jeszcze nie znaczy,że urodzi teraz. Jeszcze może spokojnie miesiąc z brzuszkiem pochodzić :ico_ciezarowka:
A co do terminu to tak jak napisała serniczka najlepiej jak by miała skończony 37 tydzień, bo wtedy dzidzia jest donoszona, więc jeszcze około 2 tygodnie jej brakuje :-)

[ Dodano: 2011-03-17, 17:17 ]
serniczka, nie ma się co dołować,bo i tak nic się nie zmieni,a humorek jest do bani i dzidzia też niezadowolona :ico_noniewiem: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_noniewiem:
Ja za to walczę ze zmęczeniem ostatnio :ico_olaboga: Wysypiam się dobrze, a taka jestem zmęczona,że usnęła bym w każdym miejscu :ico_olaboga: Może organizm potrzebuje się troszkę wzmocnić przed porodem !? :ico_sorki:
wiem kochana../...ale tego humrku zlego nie moge sie pozbyc JA wieczorami czuje sie zmeczona....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 mar 2011, 18:27

kurcze Gabriel mi zasnal... pozniej bedzie harcowac do nocy, ale nie idzie go obudzic i co tu poradzic...

wtahalam dzisiaj wozek na pietro do naszego mieszkania, zeby rame i kola troche wyczyscic, bo generalnie poki co jeszcze Gabriel sie nim wozi, choc coraz chetniej wsiada na rower, albo idzie pieszo, ale jednak lubi swoj wozek... przymierzylam gondolke czy wszystko dziala, ale jeszce mu zamontuje spacerowke...

Sejana, my mamy jeden klucz do wszystkiego-jakis szwedzki patent czy cos takiego... otwieraja sie nim wszystkie drzwi w 4 budynkach, oprocz mieszkan-kazdy klucz ma jakas extra dziurke do danego mieszkania wlasciciela klucza i po klopocie, cenie sobie te klucze bardzo, bo jak nam zakladali neta to w 2gim budynku musialam 2 pomieszczenia udostepnic-nie wiem kogo bym sie musiala o klucze prosic :ico_puknij:

jutro na 8.30 mam ktg i ta akupunkture, tylko moj kuba ma na 9 klienta, nie wiem jak to zorganizowac...

ide wstawic kubie obiad, bo mam tak przyszykowane, zeby zjadl swiezo ugotowane jak wroci z pracy...

co do sluzow i innych atrakcji to u mnie ogolnie w normie, ale jak duzo chodze, albo cos wysilkowego robie-jak poodkurzam na przyklad to faktycznie wkladka jest wrecz mokra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 mar 2011, 18:28

Gwona-Gratki za kolejny tydzien:)

lece do M. sie potulic moze pomoze...

cmok:*

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 mar 2011, 18:36

aga216 wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 37 tydzień :ico_ciezarowka:
Super,że córcia tak grzecznie czeka na właściwy termin i jej się nie spieszy :-D

Gwona, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 tydzień :ico_ciezarowka:

Fintifluszka, oj to faktycznie o niezłej porze Ci zasnął ale co zrobić jak był zmęczony. Oby tylko bardzo długo nie harcował :ico_sorki:
Moja też tak mocno ostatnio usnęła,że chyba nawet przejeżdżająca obok ciężarówka by ją nie ruszyła i później latała po nocy,a ja przysypiałam :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Co do tego śluzu to też tak mam,że jak długo pochodzę albo coś porobię to jest go więcej :ico_noniewiem:

serniczka przytulanki z M. na pewno pomogą :-D :ico_brawa_01: :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 18:57

Gwona za 38 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dawno Cie nie bylo? masz juz net?

Bede w poniedzialek trzymac kciuki za Magde i synka-ale on kruszynka bedzie do tulenia po urodzeniu :ico_brawa_01: bo mysle ze skoro to 37 tydzien Magdy skonczony i chyba nawet ze 3dni a maly rozwija sie prawidlowo tylko nie tyje to oddychac bedzie mogl samodzielnie tylko jakies dozywianie mu co najwyzej przez kroplowke dadza...a moze sam z cyca sie podtuczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-17, 18:02 ]
Aniaaa a Ty sobie cos zrobilas w ta kosc ogonowa??? Jakis uraz ??? ja np kiedys jak mialam z 6lat zjezdzalam na sankach /takiej plastikowej desce i byla wyskocznia i nie trafilam pupa w to plastikowe siedzenie tylko koscia wlasnie huknelam o ta krawedz i od tamtej pory jak za dlugo posiedze to rzeczywiscie wyje z bolu -wg lekarza ona wtedy pekla i nie zrosla sie tak do konca prawidlowo... :ico_placzek: Wspolczuje bolu!!!
A na czerwone siku ...pij baaaaaaardzo duzo wody !!!duuuuuuuuuuzo wiecej niz normalnie bo ciemniejsze siku oznacza odwodnienie!!!

[ Dodano: 2011-03-17, 18:04 ]
Serniczka a humorek to ja mam znow nastroje dzis juz dwa razy buczlam bo M. cos glosniej powiedzial...normalnie to bym nawet nie zarejestrowala a teraz to ataku histerii normalnie dostalam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-17, 18:05 ]
Fintifluszka to nie masz z kim Gabciocha zostawiac bo Kuba ma klienta rano? a nie mozesz go ze soba wyjatkowo zabrac na wizyte?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 mar 2011, 19:32

serniczka witam i ja :) i dziękuje :-D

ja jutro ide na KTG też rano mam,mała się kręci jak szalona i brzuszek mnie zaczął boleć ale wezme nospe powinno przejść :ico_sorki:

Trzymam kciuki za MAGDE i synka :ico_brawa_01:
jestem poddenerwowana wszystko mnie wkurza :ico_zly: mój M. wyszedł sobie pogrzebać do samochodu a ja sama w tych nerwach ehhh :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 19:42

Ja sie wlasnie pozarlam z moim M. przez telefon :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 mar 2011, 20:11

Aniaaa, mialam ci juz pisac kilka razy i zapominalam-mnie tez tak strasznie kosc ogonowa boli... jakbym przez tydzien tylko siedziala i miala taka odgnieciona, a co smieszne, siedze na prawde niewiele, predzej chodze, albo leze, jak sobie siade to mnie tak lupie od razu, ze mi sie szybko siedzenia odechciewa, nie wiem od czego to :ico_olaboga:


Moj maz cos z pracy nie wraca... mial robic tatuaz maoryski z "wolnej reki" pewnie chce kontur koniecznie dokonczyc :ico_noniewiem:

tabogucka, nie ma takiej mozliwosci, zebym gabriela wziela ze soba niestety, a my tu jestesmy sami jak palce, wiec nie mam go komu zostawic-tak a propos ostatniej debaty o kolejnosci czynnosci waszych mezow podczas dojazdu do szpitala to u nas bedzie okrojone, bo my dziecka i tak nie mamy komu zostawic, wiec na porodowke jedziemy wszyscy razem i w zaleznosci od okolicznosci, albo chlopcy poczekaja na malutka gdzies w bufecie czy innym tego rodzaju miejscu, albo pojada sobie i wroca juz po wszystkim-takie realia na emigracji niestety...

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

17 mar 2011, 20:13

Dziękuje bardzo kochane!!!!!!!!

Mam nadzieje, ,ze jakos was doczytam, a jutro postaram się więcej napisać!!!!!

Pozdrawiam !!! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość