Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2011, 14:25

Co do bajek: moje dziecko preferuje Misia Uszatka, Reksia i takie tam, z czego póki co jestem zadowolona
o, tak, u nas to samo :ico_brawa_01: Mamy jeszcze Koziołka Matołka, Filemona i Bonifacego, Krecika :-D
A hitem są Sąsiedzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-18, 13:26 ]
tosia ale już duży chłopczyk z brzuszkowego dzidzia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

18 mar 2011, 15:00

tosiaBeti- małpiszonie dobry pomysł z suwaczkami i terminami na pierwszej stronie pomysł bardzo dobry ale czemu ja :ico_olaboga: :ico_oczko:
To ja napisałam :P A dlaczego Ty?? Bo Ty założyłaś wątek :) I Twój post jest pierwszy :)
Mamy jeszcze Koziołka Matołka, Filemona i Bonifacego, Krecika :-D
Na jakich programach to jest?

A więc ja zapodam:
termin z OM 13 sierpnia -SYNEK

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 mar 2011, 15:37

Halo halo - ja mam juz 7 kilo!!! no :-D dlatego pisalam , że ja mam juz duzo :-D jakos tak mi poszło :ico_wstydzioch: no ale cóż zycie. A napisałam, żebyście sie nie denerwowały , że tyjecie duzo :-D
dobra bede później - bo mam rodziców i tescia dzis

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 mar 2011, 15:59

tosia Ja mam termin na 8 sierpień ale jeszcze nie wiadomo do końca jaka płeć

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 mar 2011, 17:50

tosiaBeti- małpiszonie dobry pomysł z suwaczkami i terminami na pierwszej stronie pomysł bardzo dobry ale czemu ja :ico_olaboga: :ico_oczko:
To ja napisałam :P A dlaczego Ty?? Bo Ty założyłaś wątek :) I Twój post jest pierwszy :)
haha, tosia własnie mialam napisać, że chętnie bym sobie ten pomysł przypisała, ale niestety nie mój :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 mar 2011, 18:28

ech siostro ma w niedoli, ja własnie od rana na kompie i szukam info co na te wzdęcia!! Bo bo drugiej zawalonej nocy stwierdziłam, że pojawiły się u mnie wzdęcia i stąd te moje cierpienia. Powiedz mi jak to się u Ciebie objawia??????????? U mnie np. teraz jest ok. a za chwilkę czuje, że rozsadza mi brzuch, az mnie skóra boli. Czuje się jak bym balona zeżarła, brzuszek momentalnie twardy
no to mam taka sama sytuacje jak Ty!!!!! Juz nawet nie jem owoców bo myślalam, ze to od nich, ale teraz to wydaje mi się , że co bym nie zjadła to mam wzdęcia. :ico_zly:
Mnie się w pierwszej ciąży nie porobiły, ale smarowałam się od początku balsamem, ale nie żaden full wypas, tylko taki zwykły made in Rossmann. Teraz się też nim smaruję.

mi też się nie porobiły w pierwszej ciązy, ale musze przyznac, że smarowalam sie dzień w dzien i to eris pharmaceris seria M ( troche to kosztowne było ) ale nic mi nie wylazło. Teraz smaruje się tym co mam czyli oliwka z ziaji albo balsamem z ziaji.
Mój drugi synek ma 27 cm długości i waży 495 gram
no to moje malenstwo jest mniejsze bo wazy tylko 400 gram ale skoro termin mi przesunęli to i pewnie dziecko jest mniejsze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-18, 17:36 ]
Mamy jeszcze Koziołka Matołka, Filemona i Bonifacego, Krecika
A hitem są Sąsiedzi

u nas na topie jest scooby doo ale bardzo chetnie oglądany jest krecik, sąsiedzi , bolek i lolek, a najlepsza bajka mojego synka to porwanie profesora gąbki i to może leciec cały dzien na okrągł i nie znudziął mu sie jeszcze.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2011, 20:17

Kocura Bura napisał/a:
Mamy jeszcze Koziołka Matołka, Filemona i Bonifacego, Krecika

Na jakich programach to jest?
no, niestety, na płycie tylko :ico_noniewiem:
Czasem się w markecie trafi.
A tak to MiniMini ogłada.
Halo halo - ja mam juz 7 kilo!!!
to podejrzewam,że waga wyjściowa była zdecydowanie mniejsza niż moja :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 mar 2011, 20:29

gosia no to jednak mnie pobilas :ico_oczko: , ost skusilam sie w domu zwazyc i mam +5 nadal, zobaczymy co bedzie 04.04 :-)

zirafka moja Milka jest fanka Scoobiego i s-ki, kolekcjonuje plyty..normalnie urwanie glowy, kupe kasy juz stoi nad tv :ico_haha_01:

a z bajek w tv to najchetniej Mila wlasnie patrzy na Playhouse DC, Jim Jam i Boomerang jak leci Scooby Doo, Tom&Jerry i Rózowa Pantera..
ale lubi tez inne bajki na plytach np "Rodzina Pytalskich" to jest hit, basnie Andersena, albo Grimm :ico_noniewiem:
ost jak wlaczylam jej Bolka i Lolka to sie smiala, ze smieszna ta bajka, bo chlopcy nie umia mowic :ico_haha_01:

a co do terminu to ja mam z usg na 15.07 - coreczka :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 mar 2011, 20:38

Helloł,
ja mam termina na 23 lipca - synuś :ico_brawa_01:
Własnie przezyłam w domu "tajfun" Kolega mojego Dominika, 5-cio latek. Jak przychodzi do nas to normalnie mam stresa hahahah. Dzisiejsze podsumowanie: połamana szafa, wyłaczony kaloryfer....chyba pojde poszukac dalej :ico_szoking:
Co do bajek, to mój młody uwielbiał swego czasu "Caillou" Zna może któraś? Rewelacja, polecam naprawde. Sama ja lubie ogladać, wesoła, ładnie zrobiona, edukacyjna... NIe wiem czy dobrze mi sie obiło o uszy,że w PL. jest pod tytułem Kajtuś.

O kurcze, to ta!! http://www.youtube.com/watch?v=Iw18M28pV1I
Oj, jest tylko jeden problem z ta baja w języku polskim, cholera dubbing jest kijowy. Szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 mar 2011, 21:13

Na jakich programach to jest?
My oglądamy na youtube'ie.

Spisuję sobie te nasze daty porodów i w wolnej chwili porobię suwaczki :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 2011-03-18, 20:16 ]
Własnie przezyłam w domu "tajfun" Kolega mojego Dominika, 5-cio latek. Jak przychodzi do nas to normalnie mam stresa
My mamy to samo jak przychodzi do nas Kuby kuzynostwo w osobach Igusi i Filipka. MASAKRA. Po takiej wizycie to mopy, szmaty, odkurzacz idą w ruch, o zbieraniu pomieszanych zabawek nie wspomne. Łącznie z tym że jak Filip zobaczy jeszcze jakieś nie ruszone klocki to je wysypie choćby już wychodził- eh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość