tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 mar 2011, 17:41

Czesc !!!
Dzieki za wsparcie!Spedzilam cale rano dzwoniac do tego urzedu...jedna baba starsznie wredna nawrzeszczal na mnie az sie znow poplakalam ...ale ta droga kobitka mila i nawet powiedziala ze to sie jeszcze tak moze skonczyc ze to oni mi jakies pieniadze sa winni. Ja mam natomiast wypelnic zalegle za 4lata tak jakby Pity -bo wg nich to ze zaczelam byc zatrudniona na pelny etat i tylko ta czesc ostatniego pitu 05/06 wypelnilam wcale nie znaczy ze juz nie prowadze sama firmy...bla bla bla...wiec kupa roboty znaczy nawet nie ale musze zglosic sie do moich 3 poprzednich prac i prosic o takie rozliczenie co roczne...a jedna z nich to szpital czyli panstwowka wiec to napewno potrwa... w drugiej pracy menagerka za mna nie przepadala wiec tez moze potrwac no i ten ostatni to chyba mam :ico_sorki: Ogolnie wrzod na pupie!!! ale jest to do zrobienia tylko zajmie kupe czasu i mase telefonow bo ja dzis probowalam trak jak kazali te 2 ostatnie pity online wypelnic ale brakuje mi jakiegos UTR numerku zeby sie zarejestrowac wiec dzwonie pod podany numer to oni mi innny daja to ja tam dzwonie to ci mi jeszcze inny numer daja...i tak za ktoryms numerem to w koncu sekretarka automatyczna powiedziala ze teraz wszyscy sa zajeci i zeby o innej porze zadzwonic :ico_szoking: :ico_szoking: Paranoja!!!! ale najwazniejsze ze nie kazali tego placic tylko jak najszybciej powypelniac te pity i babeczka powiedzila ze ta kwote £732 wtedy skasuja a byc moze z rozliczenia wyjdzie ze to ja przez te lata za duzo zaplacilam podatku :ico_sorki: .
Ale gapa jestem bo spytalam o ten list z agencji dlugow ona tez nie bardzo wiedzila czemu kwota inna ale nie spytalam co z tym robic czy dzwonic do nich czy olac?
No nic najwyzej jeszcze raz zadzwonie mam nadzieje ze nie trafie na ta pierwsza wredna babe -Cathy!!! tylko ktos mily mi doradzi!!! Autentycznie spedzilam dobre 1,5 godziny na telefonie wiekszosc czasu sluchajac durnej muzyczki lub wybierajac opcje 1,2,3...itp plus sam koszt tych rozmow to jakies £3o bo z komorki bo jescze nie mamay stacjonarnego :ico_zly:
Ale najwazniejsze ze to ruszylam i jest to do zalatwienia -mimo ze troche roboty wymaga!!! Dzieki kobitki za sluchanie -ja sie naprawde tak zdenerwowalam ze mnie brzuch az zarzynal wczoraj i cala noc tez pobolewal a rano leb mi pekal ...i az sie wystraszylam bo tak do poludnia maly wogole nie fikal...ale juz zaczal wiec odpuszczam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wielkie dzieki i sorry za dlugosc monologu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-18, 16:46 ]
Aniaaaza 39 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale juz bliziutko :-D

NowaSejana daj znac po szpitalnym ktg -trzymama kciuki za malenka!!!

Fintifluszka a Twoje ktg jak?

A ja juz wam pisalam ze w UK tego sie nie robi...hmmm dlatego ja tak panikuje jak tylko sie synus nie rusza albo cos innego sie dzieje bo nie dosc ze nie badaja ginekologicznie to jeszcze tego ktg nie robia... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no nic trzeba byc nastawionym pozytywnie!!!

Aneta11 historii z autem nie zazdroszcze !u nas tez pada i zmoklam ciut wiec nie zazdroszcze czekania 40 minut na pomoc!!!

[ Dodano: 2011-03-18, 16:47 ]
Dobra dziewczyny zabieram swoje sorry pupsko z forum bo jakis placzacy nastroj z now mam... ato juz drugi dzien tak...dziwne

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2011, 19:46

hej dziewczyny
prawie 2,5 godziny bylismy w szpitalu
najpierw podlaczyli mnie pod ktg i skurcze oczywiscie przepiekne i przy tym spadek tetna malej :ico_zly:
pozniej lekarz zrobil mi USG i wszystko z mala ok, przeplywy prawidlowe, mala ma juz ok 3200g :ico_sorki:
pozniej jeszcze wzieli mnie na samolot i najpier gin badal mnie recznie, pozniej wziernikiem, pozniej polozna recznie i na koncu jeszcze raz wziernik mi wkladali zeby zebrac sluz, ktory ze mnie wyplywa, bo bylo podejrzenie, ze to wody powolutku odchodza...
zrobili test i okazalo sie, ze to jednak nie wody, tylko normalny sluz...
no i szyjka wreszcie sie ruszyla i jest malutkie rozwarcie na 0,5cm :ico_oczko: no i mala ma glowke juz ladnie ulozona do wyjscia, mocno napiera...
gin powiedzial, ze rownie dobrze moge do nich wrocic jutro, albo w przyszlym tygodniu, nigdy nic nie wiadomo...
dostalam opis badan dla mojego gina i mam w pon. jak najszybciej z tym do niego isc i bede pod stala opieka ktg :ico_noniewiem:
polozna cos mowila, ze moze mnie zostawia w szpitalu, bo wygladalo to powaznie, ale po badaniach lekarz jednak pozwolil mi pojsc do domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wiec teraz tylko pozostalo mi czekac, bo moge urodzic w kazdej chwili... :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 mar 2011, 20:06

NowaSejana, no to nieźle,ale dobrze że już wiesz co się dzieje...
Oby wszystko poszło szczęśliwie :-) :ico_brawa_01: trzymam kciuki :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 mar 2011, 20:07

NowaSejana to fajnie ze cos sie zaczelo dziac ze juz w kazdej chwili mozesz rodzic :ico_brawa_01: i oby jak najpredzej bo i Wam na czasie zalezy i chyba dla malutkiej Marcelinki tez lepiej!!! :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2011, 20:16

tabogucka, wczoraj pobroilismy troszke z P. w lozku, to pewnie ruszylo szyjke :ico_haha_01: :ico_haha_01:
i strasznie mnie teraz boli po badaniach :ico_olaboga:
ale mam nadzieje, ze cos sie jednak zacznie ruszac i nie stanie na tym, ze bedzie rozwarcie na 0,5cm i tyle... mam nadzieje, ze sie ruszy...

dla malej juz wszystko zamowilam, wiec jakbym wyjechala na dniach do szpitala, to jakos zdarzymy z tym wszystkim, w najgorszym wypadku mala ze 2 dni pospi z nami w lozku :ico_oczko:

najwazniejsze, ze mala ma juz ok 3200g, obkrecona pepowina nie jest i jest zdrowiutka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

18 mar 2011, 20:18

Aniaaaza za 39 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, jej, to trzymam kciuki :ico_brawa_01:

a ja dzisiaj byłam u lekarza, który mnie przyjmował na świat, moja mama mnie zabrała, żeby ustalić z nim kwestie porodu.. jak obejrzał moje usg to powiedział, że widzi dysproporcje między główką a brzuszkiem i mam w przyszłym tygodniu przyjść do niego na usg to mi powie co i jak i kiedy będzie poród :ico_noniewiem: Trochę się zmartwiłam, ale na razie jestem dobrej myśli..

A tak w ogóle :ico_tort: :ico_tort: za 37 tydzień i ciążę donoszoną :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2011, 20:21

Inuno, za 37 tydz.. i oby wszystko bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

18 mar 2011, 20:39

oby wszystko bylo dobrze
jestem dobrej myśli, bo z proporcji usg po kalkulacjach, niby wymiary mieszczą się w przedziale, ale lepiej to sprawdzić :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 mar 2011, 21:41

NowaSejana 3200g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: eee to duza panna z Marcelinki -no oby szybko wyskoczyla :ico_brawa_01:

Inuno trzymam kciuki za poniedzialkowa wizyte ! a co to znaczy ta dysproporcja miedzy glowka a brzuszkiem? czy to nie moze byc poprostu niedokladnosc usg?

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

18 mar 2011, 21:50

czy to nie moze byc poprostu niedokladnosc usg?
no właśnie mi się wydaje, że tak może być, ale na wizytę pójdę, niech sprawdzi..

idę sobie włączyć jakiś głupi film, bo sama jestem - Mąż pojechał na pępkowe do przyjaciela, bo się Synek dzisiaj urodził rano :) Miłego wieczorku życzę:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość