Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 mar 2011, 21:52

NowaSejana, cieszę się bardzo,że wszystko dobrze z Marcelinką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wagę ma super, więc mogła by już wyskoczyć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Inuno, na pewno wszystko będzie dobrze :-) wiadomo,że usg nie jest zbyt dokładne, więc myślę,że po ponownym dokładniejszym badaniu wyjdzie wszystko dobrze :-)
Trzymamy kciuki :ico_ciezarowka:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 mar 2011, 07:54

NowaSejana, cieszę się bardzo,że wszystko dobrze z Marcelinką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wagę ma super, więc mogła by już wyskoczyć :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja jestem waska w biodrach, wiec teraz chyba ostatni dzwonek zeby wyskoczyla, bo jak do terminu, albo po terminie to bedzie jeszcze wieksza i nie wiem czy dam arde ja urodzic..
wczoraj brzuch mi dal po poludniu popalic, ale mysle, ze to bylo po badaniach tak, w koncu 2 razy mi paluchy wkladali i 2 razy wziernik, a bolalo jak jasna cholera :ico_zly:

A jak tam u Ciebie?

tabogucka, a jak Twoje samopoczucie?

my dzisiaj jedziemy na caly dzien do tesciow, wiec pewnie odezwe sie dopiero jutro z rana..
milego weekendu dziewczyny :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

19 mar 2011, 07:56

NowaSejana 3200 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Inuno nie martw się na zapas, wiadomo usg nie jest w 100 % dokładne

a mnie dziś Mati obudził po 6 szkoda bo chciałam dłużej pospać, a tu nic z tego... dziś mam w planie um yć wózek... zobaczymy co z tych moich planów wyniknie, bo jeszcze chciałabym na małe zakupy już końcowe pojechać... i mam ochotę na tapiokę...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 mar 2011, 08:06

Dzien dobry!!!

Oj cala noc maialam twardy brzuch :ico_nienie: i nie wiem czemu ale zaczelam nawet troche panikowac ...moze maly sie dziwnie ulozyl bo byl taki moment ze na dotkniecie reka to u gory mial jakby 2 glowki :ico_olaboga:
Teraz zjadlam platki na mleku i malinki -dam mu chwile czasu -niech kopnie... :ico_sorki:

NowaSejana dzieki -mam nadzieje ze samopoczucie dzis lepiej bo ostatnie 2 dni przeplakalam... Milej wizyty u tesciow!

Ciekawe czy Magda ma juz malego przy sobie???

[ Dodano: 2011-03-19, 07:11 ]
Mnie skurcze i te klucia w kroku mecza codziennie od niedzieli mniej wiecej tak samo kazdego dnia...dlatego sie do nich przyzwyczailam i mysle ze doczekam do usg w piatek i pewnie tez do cc nawet jesli na 38-39 tydzien ustala date :ico_sorki: bo nie czuje zeby synek zmienil pozycje -duza twarda kulka u gory (ta co zawsze )i mala piastka z boku dokladnie w to samo miejsce od 31 tygodnia bije :ico_szoking:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

19 mar 2011, 08:19

NowaSejana, duza juz jest Marcelinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inuno trzymam kciuki zeby bylo dobrze :ico_sorki:

A ja dzis mialam pobudke o 7 a chetniie bym sobie jeszcze pospala :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

19 mar 2011, 11:36

Witajcie dziewczyny :-)

Ja się melduję nadal 2w1 :ico_ciezarowka:
Dzisiaj pełnia to może któraś urodzi :-D :-D Teściowa zawsze mówiła,że jak jest pełnia to na porodówce wszystko zajęte,bo tak się dzieciaczki rodzą, więc może którąś zbierze :ico_haha_01:

NowaSejana, no pewnie po badaniach Cię bardziej brzuch bolał. Teraz chyba najgorzej jak badają,bo wszystko nabrzmiałe i bolące :ico_noniewiem: Ale już niedługo :-D
Też Ci życzę miłego weekendu :-D :ico_ciezarowka:
A ja się czuje dziś o wiele lepiej :ico_brawa_01: Kość ogonowa jak na razie nie boli i obudziłam się bez bólu nerki, więc jestem dobrej myśli :-D
Tylko doznałam szoku jak firanki odsłoniłam rano :ico_szoking: :ico_szoking: Śnieg pada i biało wszędzie :ico_szoking: :ico_szoking:

tabogucka, ja też mam u góry brzucha twardą kulkę - nonono i z prawego boku zawsze dostaję kopniaki i nóżką przesuwa,że aż boli, więc chyba trudno stwierdzić czy to nonono czy główka,bo pewnie podobne odczucia mamy :ico_ciezarowka:
To może spróbuj pomóc synkowi się obrócić jak tak bardzo próbuje. Jest kilka pozycji,żeby dziecku to ułatwić, więc możesz sobie troszkę poczytać o tym :ico_oczko:

A ten brzuch może Ci tak twardnieje od tych prób przekręcenia synka ? Mówiłaś o tym położnej ? :ico_noniewiem:

Magda ma mieć w poniedziałek wywoływany poród i ma da znać czy coś się zaczęło, więc na pewno Wam napiszę jak będę miała jakieś wiadomości od niej :-D :-D

kate_k82, agusia22, ja o dziwo obudziłam się przed 7 i byłam już wyspana :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie zdarza mi się to,bo zawsze wstaję koło 9,a i tak jestem śpiąca :ico_wstydzioch:

Przynajmniej będę miała więcej czasu na przyszykowanie wszystkiego razem z moją mamą na imprezę urodzinową Karolinki :-D :ico_brawa_01: :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 mar 2011, 12:00

ja też mam u góry brzucha twardą kulkę - nonono i z prawego boku zawsze dostaję kopniaki
wiem wiem ale mnie o cos innego chodzilo...ze tak samo jak na usg w 31 tygodniu i tak jak na badaniu w zeszlym tygodniu (polozna stwierdzila ze dalej glowka w gorze) tak samo jest wszystko nic sie nie zmienilo wiec nie sadze zeby synus sie przekrecil -zreszta juz w tym tygodniu to szanse sa 1-2%
A to o tych metodach zeby pomoc dzieciaczkowi to wiem probowalm chyba z 10 z podanych 17 ale teraz juz nawet nie mam sily na polowe z nich oprocz tego "wyobrazania"sobie ze sie dziecko okreca w brzuszku-ponoc taka wizualizacja jest bardzo skuteczna .Poza tym ja sie naprawde nie boje cc i jesli tak ma byc to bedzie -dla mnie okey -napewno sie nie zgodze na to przektrecanie maucha w brzuchu z zewnatrz rekami -bo malo lekarzy juz naprawde to potrafi a i komplikacje sa powazne i stres dla dziecka dosc spory a i tak wiekszosc maluszkow zaraz wraca na "swoje "miejsce bo tyle tygodni spedzilo z glowka do gory ze im juz inaczej nie wygodnie!!!
Ja sie porodu samego w sobie tez juz nie boje tylko to jak zle pozszywali moja kolezanke i przez to miala juz 2 operacje i calkiem jest prawdopodobne ze wiecej dzieci nie bedzie mogla miec mnie przeraza!!! poza tym tu porod nadzoruja polozne (ktore nie zawsze wg mnie sa naprawde dobrze wykfalifikowane i maja naprawde dobry fachowy angielski) Niestety tu lekarz na porodowke przychodzi tylko wtedy jesli jest problem...dlatego moze podswiadomie czuje sie bezpieczniej z mysla o cc bo to jednak przeprowadza lekarz i anastezjolog i zadna ze znanych mi kobitek ktore mialy cc tu w Londynie nie narzeka i nie miala zadnych powiklan.

Aniaaa to powodzenia z Karolci urodzinkami -duza imprezka sie szykuje?

[ Dodano: 2011-03-19, 11:07 ]
a z ta Magda to nie wiem czemu mi sie zdawalo ze to w piatek mialo byc... :ico_wstydzioch:
Pelnia to chyba dla Ciebie Aniaaa bedzie czas na porodowke bo masz juz najblizej terminu -mniej niz tydzien :-D chociaz Aneta11 depcze Ci po pietach a i Gwona zaraz za Wami...
Chociaz moze to byc i Sejana bo ma skurcze i cos sie zaczelo dziac i Aga 216 bo juz dawno ma leki odstawione albo Agusia22 bo tez po ostatniej wizycie cos zaczelo sie dziac z szyjka...Trzymam kciuki bo rzeczywiscie juz dawno zadna sie nie rozpakowala a w sumie juz wszystkie jestesmy w tej bezpiecznej strefie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 mar 2011, 12:47

ja czekam na ten moment już.ale fakt Aniaaa[b/], może być też pierwsza he he ;D wszystko się okaże myśle że już w najbliższych dniach :)

Ja dziś wtałam po 9 ale jestem strasznie "zamulona" i kawke wypiłam,chyba przez ta pogodę :ico_noniewiem: u mnie też śnieg był ale juz zniknął :) Mała się dziś znów kręci przez ostatnie dni strasznie odczuwam ruchy że aż boli jak się kręci.

tabogucka, moja znajoma też tak miała,źle ją pozszywali i się sąduje z lekarzem teraz bo miała już też operacje i jeździ po lekarzach,ja też sie boję bo ide do tego samego szpitala :ico_noniewiem: ale trzeba być dobrej myśli .

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 39 tydzień ;)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 mar 2011, 13:29

hej dziewczyny
doczytałam co u was ale tyle tego że nie wiem co której odpisac jeśli kogoś pomine to przepraszam
nowasejanato dobrze ze z dzidzią ok,i dobrze ze robią ci te ktg bedziesz spokojniejsza :ico_sorki: ,mówisz że możesz urodzic w każdej chwili,super,no to trzymam kciuki żeby było tak jak sobie wymarzysz
tabogucka, ja też mam u góry taką twarda kulke,i to jest nonono a nie główka no i czesto malutka kopie po lewej stronie :ico_sorki:
aneta11, za 39 tc ,oby dzidzia już niedługo chciałą wyjsc :ico_sorki:
annia u ciebie może cisza przed burza,kto wie jak to sie wszystko potoczy :ico_sorki:
a ja dwa pranka wywiesiłam,a teraz czekamy z synkiem na mężusia :ico_sorki:
Miłego weekendu kobitki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

19 mar 2011, 14:33

hejka;)

NowaSejana-to super ze corka juz taka duzaaa :ico_brawa_01:

ja tez dzis czuje sie zamulona....i jakas taka nie dospana..... :ico_olaboga:

A co u mojej Cory-uprzykrza mi zycie wbijajac swe nozki albo i raczki w me zebra....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość