Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 mar 2011, 17:27

teraz weszłąm pzrelew zrobić bo mam skleroze i zapomniałąm, ale Maja zasneła od razu i robie obiadek :ico_brawa_01: dzis znów na spaghetti mnie wzieło :ico_haha_01: ale u nas schodzi jak świeże bułeczki :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-21, 16:30 ]
musze juz rowerek upatrzeć bo zaraz po wypłącie chcemy jej kupić :ico_oczko:
ten wąłśnie widziałam na wałsne oczy, i jest fajny solidny i wyglada schludnie, a nie taki badziew z odpustu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-21, 16:32 ]
http://allegro.pl/rower-rowerek-biegowy ... 57550.html
ten też fajny, ale nie na długie wojaże po parku, raczej po równej ulicy :ico_noniewiem:
podoba mi sie bo jest taki rozwijający rónowagę
ale ten trójkołowiec praktyczniejszy :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 mar 2011, 17:55

he he, ale pojechałyście po rowerku Wiki :ico_oczko: Dostała go gratis do fotelika, całą jesień przejeździłyśmy i jestem z niego bardzo zadowolona :ico_oczko: Ona Go uwielbia, bo ma muzyczkę, a mnie się podoba, że jest bardzo zwrotny, jak dla mnie wygodniejszy niż wózek :ico_oczko: Oczywiście nie wszystkim musi się podobać

[ Dodano: 2011-03-21, 16:56 ]
Ten pierwszy rowerek bardzo fajny, a ten drugi jak dla mnie niezbyt praktyczny. Dobra zmykam szykować się do wizyty :ico_oczko: Dam znać wieczorem jak było
Ostatnio zmieniony 24 mar 2011, 15:58 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 mar 2011, 18:10

he he, ale pojechałyście po rowerku Wiki
nie miałam zamiaru po nim jechać :ico_haha_01:
nie no mnie sie poprostu nie podobają te rowerki :/ nawet ze wzgledu na to ze u nas czesto na ulicy widze taką mega patologie z takim brudnym rowerkiem, zdrachanym niedomytym i w ogóle :/
w komisach za 40zł są :/ i źle mi sie kojarzy

ale musze przyznać ze bajery ma takie ze niejedno dziecko wniebowziete właśnie ze względu na te wszytskie przyciski, melodyjki i inne pierdółki :ico_oczko:
tyle ze on raczej dla maluszków a nie dla dwulatka :-D

szukałąm dziś Majci plecaka pluszowego, w Auchan łądne miski widziałam, i nie wiem czy po niego jutro nie skoczę :ico_noniewiem: ale specjalnie po plecak to mi sie nie chce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 mar 2011, 20:20

Ja też nie miałam zamiaru po nim jechać, każdemu podoba sie coś innego...... ja wolę rowerek bardziej prosty w budowie. Jak bedzie brudny szybkie mycie i jazda, a zanim umyłabym rower z kaczuszkami i innymi wariactwami, to by noc mnie zastała. :-)

[ Dodano: 2011-03-21, 19:20 ]
Dam znać wieczorem jak było
koniecznie :-) , bedziem czekac na info

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 mar 2011, 21:06

nawet ze wzgledu na to ze u nas czesto na ulicy widze taką mega patologie z takim brudnym rowerkiem, zdrachanym niedomytym i w ogóle :/
nie ma co generalizować :ico_oczko:
tyle ze on raczej dla maluszków a nie dla dwulatka :-D
to prawda, tą wiosnę jeszcze przejeździmy w tym rowerku, ale na jesień być może pomyślimy o innym, a może dopiero na przyszłą wiosnę, no zobaczymy jak jej będzie szło pedałowanie :-)

Z dzidzią wszystko ok, przezierność 1,5 mm :-) choć jakoś tak po raz drugi czuję niedosyt po wizycie. Ciągle porównuję tego lekarza z tym poprzednim i jest między nimi jakaś wielka przepaść. Najgorsze, że tu w okolicy nie ma nikogo lepszego... mogę oczywiście jeździć do Wrocka, ale to się nie będzie kalkulować finansowo, a i później będzie trochę męczące... Nie wiem, muszę coś wymyślić. Znów nie dostałam zdjęcia, tym razem siła wyższa... prąd zabrali, na szczęście lampa działała na awaryjnym, bo dziwnie by było :ico_noniewiem: Ogólnie szalona ta wizyta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2011, 07:49

Hej dziewczyny

jestem jestem, nie bylam, bo u nas piekna wiosna, slonki, ciepleko wiec sie korzysta i porzadki sie robi :-)

Napisze cos wiecej pozniej, musze sie obudzic, bo maly dzis po 6 wstal :-D

Jestem za polaczeniem, ale chyba dziewczyny z wrzesnianie bardzo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 08:27

:ico_kawa:

Aż milej się wstaje jak za oknem taka piękna pogoda. Bardzo się Inia cieszę że z Dzidzią wszystko ok. Proponuję żebyś poszukała na stronie znany lekarz, jakiegośginekologa z twojego regionu. W bielsku jest ponad 70 ginekologów do wyboru, o każdym są wystawione opinie, czasem podane są ceny.
Tu jest link do strony
http://www.znanylekarz.pl/

A i stawiam olbrzymiego :ico_tort: za mojego małego olbrzyma w brzuszku i 12 tydzień. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-22, 07:28 ]
Pati85, juz się o Ciebie martwiłyśmy

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 08:56

witajcie :ico_ciezarowka:

:ico_kawusia:

dziś piękna pogoda, idziemy na miasto, musze skoczyc na poczte odebrać pismo, złożyć korekte PIT, bo przyszło jeszcze z zusu pismo za L-4 po mamie :ico_olaboga: i musze doliczyc to do zeznania , no ale dostaniemy zwrotu wiecej dzieki temu :ico_brawa_01: o 100zł wiecej :-D wiec lece szybciutko, bo już obliczyłam :ico_oczko:

Pati85 zajrzyj chociaz wieczorkiem, skoro pogoda cię nam zabiera :-D
kiedy mas zwizytę?

izabelllla123, ty masz dizś wizyte czy jutro?



wiecie co, odzewu ze strony dziewczyn nie ma duzego, wiec zrobie temat "Jesień" i niech dziewczyny pisza jeśli chcą, i niech czują sie zaproszone :ico_oczko: bedzie nam miło jak bedą zaglądać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 08:59

izabelllla123, ty masz dizś wizyte czy jutro?
jutro o 16.10.
wiecie co, odzewu ze strony dziewczyn nie ma duzego, wiec zrobie temat "Jesień" i niech dziewczyny pisza jeśli chcą, i niech czują sie zaproszone bedzie nam miło jak bedą zaglądać
dokladnie, jak ktos chce to niech pisze u nas, fajnie że Inia i Kinga nas odwiedzają, a reszta dziewczyn z września może się przekona :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 09:03

izabelllla123, to czekamy z Tobą na wizytę :ico_oczko:

zmieniłam tytuł :ico_oczko: moze to dziewczyny przekona :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość