Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 mar 2011, 18:55

markotka, ja sie nie przemeczam, jak idziemy na spacerek to tu po sasiedzku mamy takie dzieciaczki w podobnym wieku do Filipka, wiec fajnie sie razem bawia, a ja plotkuje z sasiadkami :-D

patrycja_g, wspołczuje ci kochana, musisz strasznie sie czuc, ale dasz rade zobaczysz czas szybko przeleci :-D

Emilia ja chciałam kupic chuste, ale jeszcze nic nie ogladałam :ico_wstydzioch:

Koroneczka, a ja jutro wybieram sie do kmpeli ale popołudniu dopiero, bo juz szału dostaje w tym domu :ico_zly:
Jeszcze ciaglel sama bo M jak nie w pracy to na budowie u szwagra :ico_olaboga:

Byłam dzis u połoznej, bo ona miała do mnie przyjsc, ale jej sie nie chciało, wiec spotkała moja tesciowa i kazała zebym to ja przyszła do osrodka :ico_olaboga:
Na szczescie mam blisko wiec poszłam, podpisłam pare papierkow, dostałam kilka ulotek i nic nowego sie nie dowiedziałam. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 mar 2011, 19:54

Markotka co tam na obiad dziś miałaś? Ja właśnie wchłonęłam całą miseczkę lodów :ico_wstydzioch:

wiola85, nie przemęczaj się za dużo :-) A tej położnej to nie rozumiem :ico_olaboga: Jej praca na tym polega, że odwiedza ciężarne i mlode mamy, a se powie że jej się nie chce :ico_olaboga:

Wiecie , że na początku kwietnia ma być już 20 stopni :-) Już się doczekać nie mogę

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 mar 2011, 20:17

Wiecie , że na początku kwietnia ma być już 20 stopni :-) Już się doczekać nie mogę
Oby tylko się sprawdziło bo ja też już chcę ciepełka.

Patrycja głowa do góry, będziesz może częściej zaglądać do nas.

Ja wróciłam od okulisty, całe szczęście nic z oczami się nie dzieje i wada też się nie pogłębiła :ico_brawa_01: (kolejne zaleta nie pracowania).

Wiola ta Twoja położna to chyba trochę leniwa. Mi moja powiedziała, że nie ma mowy bym to ja przychodziła do niej bo to jej praca i ona ciężarnej ganiać nie będzie (mimo iż i też mam do niej blisko). Teraz ma przyjść do mnie na początku kwietnia.

[ Dodano: 2011-03-22, 08:18 ]
Witam,
w ciepły wtorek z kubkiem :ico_kawa:
Ja dziś kiepska noc miałam. Po 3 się zbudziłam i zasnąć już nie mogła do prawie 6. brzuch mnie bolał tak jakbym miała @ zaraz dostać. Wzięłam leki i przeszło. Wczoraj Mateusz okładał mnie po jajnikach więc to pewnie przez to.
Miłego poranka dziewczynki.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 mar 2011, 09:21

Hejka,

My dalej chorujemy :ico_sorki: Filip już 5 dzień ma biegunkę, zapiszę go dziś do naszego lekarza bo tamta na ostrym dyżuże nie wzbudziłą mojego zaufania :ico_noniewiem: Tak szybko miał mu pomóc ten nifuroksazyd a tu może jest troche lepiej ale dalej z niego leci :ico_puknij: Boję się że się odwodni, szczególnie że tych nawadniających on nie chce pic.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 09:24

Motylek zdrówka dla Filipka, coś ciężki wirus go złapał.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 mar 2011, 09:29

hej dziewczyny

wiola85, polozna naprawde smieszna, skoro srodowiskowa to chodzenie po domach nalezy do jej obowiazkow

Murchinson, :ico_brawa_01: dobrze ze z oczami wszystko w porzadku, z tym wchodzeniem tutaj czesciej bedzie ciezko bo dzis jak odwioze siostre, ktora tez wbiera sie do niemiec ale do dziadkow, na autokar to ide na 3 dni do tesciowej bo dzwonila i prosila o pomoc przy tym chalupnictwie bo obdarzyli ja taka iloscia ze nie wyrobi sie do piatku. A tam neta nie ma wiec boje sie co mnie tu czeka jak zajrze w sobote :ico_oczko:

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Staram sie jakos sama pozbierac a wiem ze R tez nie jest latwo, miedzy nim a najmlodszym z tych pozostalych facetow jest 23 lata roznicy i wczoraj juz mi pisal ze zaczyna odczuwac roznice pokolen a to dopiero drugi dzien. O 20.30 napisal rozpaczliwego smsa ze dwoch z trojki jego towarzyszy juz spi wiec szalenstwo :ico_haha_01:

Ja tez slyszalam ze na przeomie miesiaca ma byc juz 20 stopni, fajnie moze we mnie tez troche wiosny wstapi :ico_oczko: poki co sloneczko swieci ae na za wysoka temperature narzekac nie mozna

[ Dodano: 2011-03-22, 08:30 ]
Motylek22, duzo zdrowia dla synka, rzeczywiscie dobrze jak sie jeszcze z kims skonsultujesz

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 09:44

Motylek22, biedny Filipek! Widocznie innych leków potrzebuje, daj znać co tam po wizycie.

patrycja_g, Nio na pewno będziesz miała niezłe zaległości :-) Oby te 3 dni przeleciały Ci szybko- wracaj do nas :-)

Ja dzisiaj spałam w miarę dobrze, ale 3 razy na siusiu wstać musiałam :ico_szoking: Ale suszy mnie też strasznie- nie wiem czy nie czasem po tych lekarstwach! Mój K nawet mi kupił duży baniak wody- 22l :-)

UUU słoneczko za chmurką się schowało...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 mar 2011, 09:57

cześć :-D

noc miałam fatalną, ok. 23 mama obudziła mnie telefonem i później nie mogłam usnąć, cała noc z boku na bok się tylko przewracałam :ico_zly:

Koroneczka wczoraj na obiad był kebab na szybko, bo mąż późno wrócił, obiad był przed 19 :ico_noniewiem: a loda też sobie wczoraj nie odmówiłam :ico_wstydzioch: zapas wody masz ładny :ico_haha_01: jak nalejesz sobie wodę z takiego baniaka?

Wiola to dobrze, że się nie przemęczasz :-D a ta połozna to żarty sobie jakieś robi? Ja bym nie poszła :ico_haha_02: to jest jej obowiązek, a poza tym, Ty masz dużo leżeć, a nie do niej chodzić :ico_nienie:

Motylek to faktycznie Filipka dopadło jakieś paskudztwo :ico_noniewiem: niech szybko mija :ico_sorki: oby tylko się nie odwodnił :ico_sorki:

Patrycja teściowa przyszła w łaskę :-D mój mąż jak wyjeżdżał w delegację, to normą było kładzenie się spać ok. 20-21 :ico_oczko:

Murchinson fajnie, że z oczkami lepiej :ico_brawa_01: u mnie lepiej nie będzie, bo niedowidzę na lewe oko-podobno wada wrodzona, ale nie jestem co do tego do końca przekonana, bo w wieku pół roku miałam operację na to oko i nie wiem czy czegoś mi tam nie uszkodzili przypadkiem :ico_noniewiem: okulista musi stwierdzić czy z taką wadą mogę rodzić SN.

upiekłam sobie przed chwilą bułeczki, zaraz zjem śniadanko i idę do wanny trochę poleżeć :-D trzeba się odkrzaczyć przed wizytą u gina :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 10:11

zapas wody masz ładny :ico_haha_01: jak nalejesz sobie wodę z takiego baniaka?
Ojj kochana wszystko przemyślane już jest- specjalna pompka z kranikiem już przymocowana :-) Jak to mój mąż mówi- masz swoje cudowne źródełko :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bułeczki powiadasz- mniaaaami! Też bym takowe skosztowała!
trzeba się odkrzaczyć przed wizytą u gina :ico_haha_01:
Koniecznie :-) Daj znać jak tam Twoja szyjka się miewa! Może pozwoli Ci się częściej uruchamiać i wyjść od czasu do czasu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

22 mar 2011, 10:31

Witam
Ja wczoraj byłam u lekarza. Mała się wierci. Nie wiele przybrała waży teraz 2330. Serce bez zmian. Dostałam skierowanie do szpitala na badania. Co do tych skurczy to to się pytałam czy mogę coś brać, a on powiedział ze lepiej nie, bo nospa jest rozkurczowa, ale o to chodzi by macicy dać szansę ćwiczyć. Ona przygotowuje się do porodu, jak ją będę ciągle powstrzymywała to urodzę późno. Tak na logikę to chyba facet ma racje.
Motylku pędź do lekarza bo to już długo trwa. Nie wiem jak Iza ma biegunkę przy zębacz czy coś to ja jej daję Smecte mi kiedyś pediatra powiedział, ze to jeden z najstarszych i najbardziej skutecznych środków, które stosuje się i u dorosłych i u niemowlaków nawet.
Patrycja no fakt ciągle cię coś prześladuję, czas szybko zleci.
Dziś idę zobaczyć mieszkanie. To wam napiszę jak to wygląda. Jutro idę dla małej po kartę do przedszkola, bo już odpis mam i jest zameldowana.
Ja chustę chcę kupić i to bankowo. W tym tygodniu lub na początku drugiego zabieram się za zakupy, jak coś to ci Emilia prześlę linki co mi się tam podoba z tych chust. Wiecie co chcę kupić? Taki leżaczek tylko co sam buja dziecko, myślę że dużo mi to ułatwi sprawy. Tragedii finansowej to nie ma bo 200 zł kosztuje. Co do prasowania na siedząco, to nigdy taki pomysł mi nie wpadł do głowy, wiec spróbuję. My dziś mamy fasolkę po bretońsku.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość