Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 mar 2011, 10:42

hej

U mnie dziś słoneczko i ok. 8 st. więc źle nie jest :-)

Polę dałam do teściowej, bo wiercą w ścianie i straszny huk :ico_olaboga: .
Ja o 11 jade do miasta na fitness, potem muszę małej rajstopy jechać kupić (ostatnio robiłam porządki albo poniszczone albo za małe, w ogóle znów cały wór na strych poszedł-strasznie te dzieci rosną :ico_sorki: ), chcę jeszcze podjechać do meblowego, mam na oku szafki do łazienki, być może zamówię :ico_sorki:

markotka czekamy na wieści po wizycie u gina :ico_sorki:

motylek biedny Filip, długo go trzyma, koniecznie odwiedźcie lekarza.

murchinson fajnie, że z oczkami wszystko dobrze, ja mam spora wadę (-2.5) na jednym oku, ale od 3 lat systematycznie badam i poki co stoi w miejscu :ico_sorki:
A z ząbkami mam przyjść dopiero po porodzie na przegląd i na ściąganie kamienia.

patrycja :ico_pocieszyciel: , czas szybko leci, ani sie obejrzysz a mąż wróci

wiola fajnie, że masz po sąsiedzku dzieciaki w wieku Filipa , u mnie na osiedlu dzieci dużo, ale jakoś wiekowo nie pasują do Poli.

Ja wczoraj dzwoniłam do położnej, pytała czy dobrze się czuję i czy mam jakies pytania, powiedziałam, ze pytań nie mam, a że czuje się dobrze, to umówiłyśmy się, że jak jak nic się nie zmieni to mam zadzwonić po porodzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 10:45

Taki leżaczek tylko co sam buja dziecko, myślę że dużo mi to ułatwi sprawy. Tragedii finansowej to nie ma bo 200 zł kosztuje
Też chce kupić :-) Nawet dzisiaj może kliknę "kup teraz" bo model wybrany :-)
Moi wykładowcy by mnie za do przechrzcili :ico_olaboga: No, ale rzeczywiście dużo to ułatwia!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 mar 2011, 10:50

czesc

MamaIzuni bede wdzieczna za linki :ico_oczko:
duza Twoja dzidzia :ico_brawa_01:
Też chce kupić :-) Nawet dzisiaj może kliknę "kup teraz" bo model wybrany :-)
Moi wykładowcy by mnie za do przechrzcili :ico_olaboga: No, ale rzeczywiście dużo to ułatwia!
pokaz jaki, bo ja tez sie zastanawiam i tak samo wiem, ze to nie najlepsze dla dziecka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 10:55

i tak samo wiem, ze to nie najlepsze dla dziecka :ico_wstydzioch:
Tzn. bezpieczne jak już dziecko samodzielnie siedzi. Ale jak na początku będzie się używać go tylko w najniższej pozycji leżącej, nie powinno się nic stać!

Mi się podoba ten: http://moda.allegro.pl/fisher-price-lez ... 79782.html

Ktoś od nas chyba ma podobny! Mi się ta kolorystyka podoba szczególnie!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 10:57

murchinson fajnie, że z oczkami wszystko dobrze, ja mam spora wadę (-2.5) na jednym oku, ale od 3 lat systematycznie badam i poki co stoi w miejscu :ico_sorki:
Ja mam taka na lewym a na prawym -2,75.
Moi wykładowcy by mnie za do przechrzcili :ico_olaboga: No, ale rzeczywiście dużo to ułatwia!
Koroneczka ale my im nie powiemy :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-22, 10:00 ]
Koroneczka ja ma taki tylko w innej kolorystyce
http://moda.allegro.pl/fisher-price-lez ... 08161.html
Wiem, że mojej siostrze tego typu leżaczek to ręce uratował inaczej by jej chyba odpadły.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 11:04

I dziewczyny przestrzegam Was jako fizjoterapeuta przed chodzikami :ico_olaboga: Wiem, że to także dużo ułatwia, ale jeśli chodzi o ten sprzęt nie jest to najlepszy pomysł dla dziecka. Udowodniono, że proces raczkowania jest najważniejszym etapem w rozwoju dziecka- wykształcają się wtedy ruchy naprzemienne, aktywuje się raz lewa raz prawa półkula mózgu. Jeśli zaburzymy wtedy ten rozwój dziecko może mieć problemy z nauką, zapamiętywaniem, może odbić się to na jego inteligencji. Poprzez chodziki dziecko zapomina o raczkowaniu. A o stópkach i nóżkach dzidzi nawet nie wspomnę. Nie przygotowane jeszcze do tego muszą dźwigać cały ciężar ciałka- potem problemy z koślawymi stópkami, kolankami.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 mar 2011, 11:05

ja mam cos podobnego tylko inne kolorki - po Marcelu

ale chyba MamaIzuni chodzilo o cos innego, taki na prad albo baterie - to raczej hustawka co sama buja dzidzie
http://moda.allegro.pl/hustawka-fisher- ... 45813.html
cos w tym stylu, chyba ze sie myle :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-22, 10:07 ]
http://moda.allegro.pl/bright-starts-hu ... 04490.html
albo cos takiego
I dziewczyny przestrzegam Was jako fizjoterapeuta przed chodzikami
ja tez jestem przeciwniczka takiego sprzetu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 mar 2011, 11:10

witam

wczoraj nie zajrzałam bo jakoś natchnienia a potem czasu nie było :ico_noniewiem: wzięłam się za sprzątanie a po południu A pojechał do lekarza i ma zwolnienie do końca tygodnia to ja w tym czasie poszłam do mojej babci w odwiedziny z Hanią :-) i wróciliśmy do domu dopiero po 19 :-D
umyłam nawet okna w kuchni i łazience,ale w pokoju zostawię bo ono wysokie i duże to na razie może być brudne :ico_haha_01:
obiadek mam z wczoraj-zupkę ogórkową,ale zachciało mi się jabłecznika to zrobię z przepisu mamy Izuni :-D no i dalej się wezmę za sprzątanie w domu,tzn kafelki pomyję w kuchni bo już okropnie brudne są :ico_sorki:
Hania w domku siedzi,bo w dzień jest nawet ok tylko kaszel ją męczy a wieczorami ma podwyzszoną temp do 37,4 to nie będę jej do pkola puszczać żeby czegoś gorszego zaraz nie podłapała :ico_sorki:

patrycja_g :ico_pocieszyciel: wierzę,że ci smutno,ale na pewno jakoś to wszystko wytrzymasz i szybko zleci czas do powrotu męża :ico_sorki:

wiola85 dziwna ta twoja położna,jak może jej się nie chcieć nie przyjść do ciebie :ico_noniewiem: to jak dziecko urodzisz to też powie żebyś ty przyszła z małym bo jej się nie chce? :ico_puknij:

Motylek22 zdrówka dla Filipka :ico_sorki:

markotka to będziemy czekać na wieści po wizycie :ico_brawa_01:

mama Izuni super,że z małą wszystko jest ok i niech sobie rośnie :ico_brawa_01:
Ja wczoraj dzwoniłam do położnej, pytała czy dobrze się czuję i czy mam jakies pytania, powiedziałam, ze pytań nie mam, a że czuje się dobrze, to umówiłyśmy się, że jak jak nic się nie zmieni to mam zadzwonić po porodzie :ico_sorki:
to fajnie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 11:10

Te zwykłe leżaczki też bujają same, pod wpływem ciężaru dziecka! Tych na baterie troszkę się obawiam, żeby dziecko się nie uzależniło od tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 mar 2011, 11:12

co do chodzika to ja też jestem przeciwna :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość