Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 mar 2011, 11:14

Mi się podoba ten: http://moda.allegro.pl/fi...1510679782.html

Ktoś od nas chyba ma podobny! Mi się ta kolorystyka podoba szczególnie!
Ja mam taki i zdecydowanie polecam, od 1. 5 mies. życia Poli bardzo, bardzo przydatny :ico_sorki: , myśmy go w podróże często zabierali, czy nawet wizyty u znajomych.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 mar 2011, 11:15

Koroneczka, napisze Ci jak to u nas bylo z tym lezaczkiem
Marcel dostal go jak mial jakies 3 tgodnie
i oczywiste jest, ze takie male dziecko musi byc w pozycji jak najbardziej lezacej
wiec keidy te nozki lezaczka sie podwinelo, aby zrobic kolyske, dziecko swym ciezarem nie pozwalalo na to aby on sie hustal
bo wlasciwie caly ciezar ciala byl na tym oparciu i lezaczek sam nie dal rady sie bujac, nawet jak maly sie ruszal
dopiero pozniej, jak juz dziecko bylo wieksze, siedzialo, to oparcie bylo podniesione i dopiero wtredy spelniala hustawka swoja role
sa tez takie lezaczki na takich metalowych rurkah, mysle, ze sa lepsze pod tym wzgledem

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

22 mar 2011, 11:17

Dokładnie o coś takiego
http://allegro.pl/bright-starts-lezacze ... 41830.html
Bo taki sam do leżenia to mam po Izuni i jeśli chodzi o nią to bardzo się to sprawdziła. M wracał z pracy brał ją koło siebie, bujał i ona spała jak anioł, a ja miałam chwilę dla siebie, teraz tak myślę, ze można by kupić takie cudo co samo by ją bujało to i mąż by mógł odpocząć i z Izą wtedy posiedzieć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 11:20

sa tez takie lezaczki na takich metalowych rurkah, mysle, ze sa lepsze pod tym wzgledem
Hmmm .....
Kurcze mówisz? Może w sumie racja!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 mar 2011, 11:22

http://allegro.pl/fisher-price-hustawka ... 55796.html
mi sie bardzo takie cos podoba, tylko cena kosmiczna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 11:22

Tyż fajny!!!! :-)

[ Dodano: 2011-03-22, 10:23 ]
http://allegro.pl/fisher-...1504955796.html
mi sie bardzo takie cos podoba, tylko cena kosmiczna :ico_olaboga:
Nooo rewelacja! To już jest fajna sprawa, dziecko się samo sobą zajmuje!

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

22 mar 2011, 11:33

Bajer Emilia ale cena to już inna sprawa, chyba rzadko kto wyda tyla pieniędzy na coś takiego :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 11:39

http://allegro.pl/fisher-price-hustawka ... 55796.html
mi sie bardzo takie cos podoba, tylko cena kosmiczna :ico_olaboga:
Moja koleżanka ma podobny (z innej firmy) i jej się to nie sprawdza bo mimo wkładki dla niemowlaka mała wpada zbyt głęboko i nie chce w tym siedzieć. Zobacz w sklepie jak to wygląda. Często taki używane huśtawki są sprzedawane na allegro. Można znaleźć w bardzo dobrym stanie, przerobiona na prąd za 1/3 ceny.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 mar 2011, 13:33

Witam dziewczyny :-D u nas dzis pieknie i słonecznie, wiec od rana na dworze bylismy.
Teraz mały spi a ja obiad koncze :-D

Świetne te lezaczki sa, ale ja mam juz jeden po Filipie i nie bede kupywac innego, chociaz nawet bym chciala, ale nie mam gdzie dawac tych rzeczy.
Jeszcze teraz jak szwagierka ma miec dziecko to ja sama nie wiem gdzie wozek swoj dam :ico_olaboga: a co dopiero inne rzeczy :ico_placzek:

Motylku racja idz do innego lekrarza, bo to juz długo trwa, a ja tez Filipkowi smecte dawałam wiec moze rzeczywiscie jest dobra.
Co do tych lekarstw nawadniajacych czy jakos tak to moj mały tez tego nie chciał pic i ciezko było. Trzymam kciuki, bedzie dobrze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 mar 2011, 14:03

Murchinson mam do Ciebie pytanie odnośnie wózka, zamówiłaś ten z fotelikiem implasta czy maxi cosi? Nie mogłam nigdzie w necie znaleźć adapterów, żeby fotelik maxi cosi zamontować na implaście :ico_noniewiem:

Nowa ja na lewym oku mam +4 :ico_noniewiem:

Koroneczka bułki takie zwykłe kajzerki, bo nie było w sklepie już żadnego świeżego pieczywa jak mąż był wieczorkiem, to kupił mi bułki do upieczenia :ico_oczko:

Wiola ja też się zastanawiam gdzie te wszystkie graty pomieszczę, bo mamy malutkie mieszkanie :ico_noniewiem:

Ania a jak tam Twoje dolegliwości, lepiej coś?

mama Izuni na Twoim etapie ciąży te skurcze może nie są już tak groźne i dlatego gin nic nie karze brać. A jakie badania będziesz miała w szpitalu?

Super te leżaczki i bujaczki, też musimy o czymś takim pomyśleć :-D jeżeli chodzi o chodziki, to też jestem stanowczo na nie :ico_nienie: wiadomo, że dla rodzica wygoda, ale nikt nie myśli jaką krzywdę dziecku wyrządza :ico_sorki:

Dziewczyny czy któraś z Was ma może fotelik maxi cosi? Jak montuje się je w samochodzie? Konieczna jest baza isofix, czy można pasami przypiąć? Te bazy cholerycznie drogie są :ico_noniewiem:

Moja mama dzisiaj wychodzi ze szpitala :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość