Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 mar 2011, 19:30

Motylek22 dużo zdrówka dla Pawełka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 mar 2011, 19:50

Jestem po wizycie, udało mi się wejść wcześniej :ico_oczko: no i niestety, dalej mam leżeć :ico_noniewiem: szyjka jest króciutka :ico_sorki: pytałam czy mogę pochodzić trochę po mieszkaniu, zmyć naczynia itp... a lekarz powiedział, że nie bardzo :ico_noniewiem: Na szczęście z Krzysiem wszystko ok :ico_brawa_01: przez 2 tygodnie przytył ponad 600g i waży już 1600g :ico_szoking: :-D z pomiarów usg wychodzi mi 31 tydzień i 5 dzień ciąży. Mały jest ułożony główkowo, nawet nie poczułam kiedy się cwaniaczek obrócił :ico_oczko:

Motylku czyli lekarz w sumie okazał się niepotrzebny :ico_oczko: ale utwierdziłaś się w przekonaniu, że dobrze leczysz synka :-D

Aniu dobrze, że już lepiej :-D musze kurcze zadzwonić do przychodni i umówić się z połozną, bo ciągle zapominam :ico_wstydzioch:

Murchinson byliśmy w sklepie z wózkami i okazało się, że cena, którą nam pani wcześniej podała nie obejmowała fotelika :ico_noniewiem: wózek czy to z fotelikiem implasta czy maxi cosi kosztuje prawie 2000zł, więc będziemy zamawiać z tego sklepu, który poleciłaś :-D tylko muszę podpytać teścia czy już uzbierał :ico_oczko: mam nadzieję, że nie podniosą cen.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 20:02

Ja już po usg - mój łobuziak przytył i teraz waży 1994g i wychodzi że jest nadal starszy o 4 dni (32t i 5dc), zdrowiutki.Na koniec lekarz śmiał się, że chyba księdza będziemy mieli bo mały złożył pięknie rączki i kciuki włożył do buzi. Mój D jak usłyszał o tym księdzu to stwierdził głośno: to dobry fach. Lekarz się tak śmiał, że drugi raz musiał sprawdzić gdzie mam łożysko bo zapomniał.

Markotka ta cena utrzymuje się póki co od grudnia. Najważniejsze, że z Krzysiem wszystko dobrze. Niestety Ty będziesz musiała się jeszcze trochę przemęczyć.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 mar 2011, 20:16

Murchinson nie wiedziałam, ze też dzisiaj u ginka byłaś :ico_oczko: nadal musisz leżeć? Fajnie, że u synka wszystko ok :-D księdzem będzie :ico_haha_01: ja miałam podobno być zakonnicą :ico_haha_01: tak na roczku wyszło po tym co wybrałam :ico_oczko:
O widzisz, dobrze że te ceny do grudnia mają takie być, to się załapiemy :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 20:29

Ja miałam tylko usg bo moja gin na urlopie, wizytę mam dopiero 11.04 i do tego czasu mam jak najwięcej mam leżeć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2011, 20:40

Murchinson, jednak olympic. Bardzo chciałam jakoś na żywo zobaczyć Grass, ale się nie udało więc w ciemno nie chciałam ryzykować- nie wiedziałam jaka tak zieleń do końca jest!
Super, że po wizycie wszystko dobrze i że Mati rośnie :-) Taaa ksiądz dobra fucha! Mamy jednego takiego przyjaciela rodziny- super facet. Niestety musiał wyjechać, bo zrobił dziecko gosposi :ico_wstydzioch: Ale co zrobić. ( według mnie dobrze zrobił :ico_haha_01: ) Mimo wszystko jest fajnym facetem i dobrym księdzem według mnie!

markotka, współczuję dalszego leżenia. Ja dzisiaj sobie pozwoliłam wyjść na chwilkę - na jedzonko z mężem, taka cudna pogoda, mogłam założyć moją wiosenną kurtkę, ahh cudownie :-) Super, że Krzysio już taki duży, w razie szybszego porodu ( puk puk- odpukać!!) im większa masa urodzeniowa tym lepiej!

Mój Maks dzisiaj szaleje i kręci się niesamowicie :ico_olaboga: chyba mu już troszkę ciasnawo... albo dzisiejsza strawa mu nie podeszła- lepiej jak mamusia gotuje :-)

[ Dodano: 2011-03-22, 19:43 ]
Mój mąż mi śpiewa z pokoju obok, iż pędzie do mnie światłowodem :-D :-D :-D hehe

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 mar 2011, 21:38

Murchinson to razem sobie leżymy :ico_oczko:

Koroneczka ksiądz też facet :ico_oczko: dla mnie ten cały celibat to chory wymysł, księża normalnie powinni mieć rodziny i pensje, wtedy na pewno wzbudzaliby dużo większe zaufanie społeczne, bo tak to każdy wie jak jest :ico_oczko: Twój mąż też uzdolniony wokalnie :ico_haha_01: A pogoda faktycznie wspaniała, 2 tyg. nie byłam na zewnątrz, więc pooddychałam całą piersią :-D aż nie miałam ochoty do domu wracać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 mar 2011, 21:46

Koroneczka ksiądz też facet dla mnie ten cały celibat to chory wymysł, księża normalnie powinni mieć rodziny i pensje, wtedy na pewno wzbudzaliby dużo większe zaufanie społeczne,
Popieram, szczególnie że w Biblii jest napisane że taki ksiądz powinien mieć rodzinę :-)

Filipek od wizyty u lekarza tylko siusiu robił :ico_brawa_01: Takie brunatne niestety bo się troche odwodnił ale już bez kupki :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2011, 23:00

Koroneczka ksiądz też facet :ico_oczko: dla mnie ten cały celibat to chory wymysł, księża normalnie powinni mieć rodziny i pensje, wtedy na pewno wzbudzaliby dużo większe zaufanie społeczne, bo tak to każdy wie jak jest :ico_oczko:
jestem jak najbardziej za zniesieniem celibatu.
Ja trochę chodzę po domu i na dwór też wychodzę ale nie na długo i nie daleko.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 mar 2011, 09:57

Markotka ale ten Twój mały jest do przodu :-D ja miałam robione usg w 30 +5 to ważył 1700 :-D

Widzę że dużo nas musi leżeć :/ ja już nie wytrzymuję co prawda leżę ile mogę ale nie potrafię sobie odmówić choć małego spacerku :-) mam nadzieję że wszystkie urodzimy w terminie i że maluszki nie będą się śpieszyć :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość