Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 mar 2011, 10:04

mam nadzieję że wszystkie urodzimy w terminie i że maluszki nie będą się śpieszyć :-)
Oby tak było! Obyśmy wszystkie dotrwały chociaż do 38 tygodnia :-)

Ja właśnie piję herbatkę zieloną :-) dzisiaj mąż mnie śniadankiem przywitał mmmm.

Motylku dobrze, że Filipkowi już lepiej :ico_haha_02: lada dzień wyzdrowieje!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 mar 2011, 10:16

Witam,
ja już po wizycie w sklepie. Cieplusieńko aż więcej energii ma człowiek i chęci.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 mar 2011, 10:24

witam :-D

jaka piękna pogoda :ico_brawa_01: a ja wyjść nie mogę, buuuuuu :ico_placzek:

Koroneczka mnie mąż też dzisiaj śniadaniem uraczył :-D

Motylku super, że Filipkowi biegunka przeszła :-)

Murchinson fajnie, że możesz sobie trochę pochodzić :-)

Mariola kawał chłopa mi rośnie :ico_oczko: jak wrodzi się w rodzinę mojego męża, to może do 5kg dojść :ico_szoking: w rodzinie mojego teścia wszystkie dzieci po 5-6kg miały w momencie urodzenia :ico_szoking: mój mąż akurat taki normalny był, bo ważył 3500g :-D

coś dzisiaj znowu nie mogłam spać, wstałam o 3:00 na siusiu i nie mogłam usnąć :ico_noniewiem:

Dziewczyny czy Wasi lekarze zlecają Wam co miesiąc badania krwi i moczu? Ja miałam tylko 2 razy robione badania, z czego glukozę na czczo tylko raz, z obciążeniem nie miałam wcale :ico_noniewiem: zapomniałam wczoraj gina zapytać, czy nie powinnam zrobić badań, ostatnie miałam na początku lutego.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 mar 2011, 10:38

Markotka to chyba zależy od lekarza ja miałam sporo robionych badań krew i mocz może z 3 razy plus glukoza z obciążeniem ale to chyba ile lekarzy tyle metod :-D tak jak i to że chodzę teraz do mojego gina co 2 tyg a nie 3 jak wcześniej :-) możesz poprosić lekarza żeby Ci dał skierowanie tak kontrolnie to na pewno nie odmówi

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 mar 2011, 10:39

Witam :ico_haha_02:

A u nas jakos pochmurno dzisiaj.

MArkotka ja mam badania robione tak co druga wizyte, krew i mocz, czyli juz troszke tego miałam, teraz tez mam zrobic a wizyte mam na 1 kwietnia umówiona.

Nie wiem co dzisiaj bede robic,bo jakos juz do głowy dostaje ciagle to samo takie nudy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 mar 2011, 10:40

dzień doberek

u nas też pięknie dzisiaj i niedługo pójdę z Hanią na podwórko "popracować" troszkę :-D trzeba trawnik przegrabić bo liści co nieco no i trawce dobrze to zrobi,oczywiście nie całe podwórko bo bym nie dała rady :ico_oczko:
wczoraj zrobiłam jabłecznik i dzisiaj już go na pewno nie będzie,tak mężowi i Hani zasmakowało,że co trochę go jedzą :ico_brawa_01:
na obiadek dzisiaj króliczek w śmietanie będzie :-D

markotka duży chłopak ci faktycznie rośnie :ico_brawa_01: i aż 3 tygodnie do przodu jest :-D :-D szkoda,że musisz leżeć ale to dla dobra Krzysia :ico_sorki:

Murchinson twój synek też ładnie rośnie i oby tak dalej :ico_brawa_01:

Koroneczka , markotka zazdroszczę śniadanka do łóżka :ico_oczko: ja mam tylko w niedzielę taki przywilej :ico_haha_01:

Mariola_Larose jak trzeba leżeć to trzeba,nie ma innego wyjścia,wszystko dla dobra dziecka :ico_sorki:

Motylek22 to Filipek już zdrowieje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-23, 09:42 ]
Dziewczyny czy Wasi lekarze zlecają Wam co miesiąc badania krwi i moczu?
ja mam robione co drugą wizytę

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 mar 2011, 10:56

markotka, ja do tej pory badania miałam robione 3 razy :-) Zawsze wychodziły dobrze, więc lekarz mówił, że nie ma co się tak często kłuć :-) Jeżeli coś Cię niepokoi mocz i krew zawsze możesz zrobić sama :-)

U nas też pięknie, choć niebo bardziej zachmurzone niż wczoraj!

wiola85, no nudy nudy, mi też już się nudzi! Czasem ktoś wpadnie na kawke, a tak to siedzę i bąki zbijam :-)

Aha! Dziewczyny jak jest u Was TESCO to teraz w promocji jest proszek Lovela 3,6kg z płynem do płukania za 42 zł :-) Wysłałam męża, bo trzeba w końcu ciuszki poprać :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 mar 2011, 11:29

Mariola ja badania robię prywatnie, więc nie muszę mieć skierowania, ale lekarz pisze mi na karteczce co mam zrobić. Wyniki miałam zawsze super, więc może dlatego nic mi nie zleca :ico_noniewiem:

Wiola spokojnie, już za chwilę nie będzie czasu na nudę :ico_haha_01:

Koroneczka ja chyba kupię coś do prania w płynie, bo płyny są delikatniejsze, a obawiam się, że mały może po mnie alergię odziedziczyć :ico_noniewiem: chociaż może faktycznie ten proszek kupimy, bo to w końcu dla dzieci, więc nie powinien uczulać, a cena faktycznie atrakcyjna :-D

Ania tylko nie szalej za bardzo z tymi grabiami :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 mar 2011, 11:33

Dziewczyny czy Wasi lekarze zlecają Wam co miesiąc badania krwi i moczu? Ja miałam tylko 2 razy robione badania, z czego glukozę na czczo tylko raz, z obciążeniem nie miałam wcale :ico_noniewiem:
Tal krew i mocz ma co miesiąc. Glukozę z obciążeniem też miałam ale wiem że nie każdy lekarz ją zleca.
na obiadek dzisiaj króliczek w śmietanie będzie :-D
Ja chyba jutro taki zrobię albo w weekend.

[ Dodano: 2011-03-23, 10:37 ]
Markotka levela ma też mleczko do prania. Mleczko i proszek są przeznaczone dla dzieci.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 mar 2011, 11:40

Markotka ja na każdej wizycie dostaję skierowanie na badanie krwi i moczu, takie są wymogi.

Dziś Filipek bez biegunki :ico_brawa_01: Narazie jeszcze podaję mu probiotyk i trzymam dietę ale się cieszę :-D

Moja mama też widzi poprawę po lekach jakie przyjmuje :ico_brawa_01: Wczoraj spałą w nocy 5 godzin :ico_brawa_01: A wcześniej góra 2 godziny. Jak dzisiaj jeszcze nie wiem bo nie dzwoniłam. Co prawda jeszcze nie da rady wstać ale już sama usiądzie i się się przekręci. Widać że po mału jest coraz lepiej :ico_sorki:
Aha! Dziewczyny jak jest u Was TESCO to teraz w promocji jest proszek Lovela 3,6kg z płynem do płukania za 42 zł
My już kupiliśmy :-D Mężuś wyczaił. Jak tylko zrobię miejsce w szafce dla Pawełka to się biorę za pranie i prasowanie :-)

U mnie słoneczko świeci pięknie, delikatnie się chwilami chmurzy. Dziś chcę iść zanieść wniosek do przedszkola w końcu :ico_sorki: Miałam mieć wizytę u położnej dzię ale przełożyłą na za tydzień bo jest przeziębiona. Z tego co mówiłą to będzie tylko jedna wizyta.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość