Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 mar 2011, 18:20

widziałam jak babcia zabija kurę, to z kuzynką zawsze miałyśmy radochę, że głowy nie ma a jeszcze biega :ico_oczko:
no tak to jest dopiero radocha :-D :-D
Mój mąż jak mówi, że będzie o danej godzinie, to dodaję do niej minumum 1h :ico_oczko:
chyba wszyscy faceci tacy niepunktualni :ico_haha_01:
faktycznie nisko jest :ico_oczko:
przeglądałam sobie fotki brzuszka i on jakby od początku tak nisko to nawet jak by miał mi opaść to bym nie zauważyła :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzwonili z banku, we wtorek idziemy podpisać umowę o kredyt, a na początku kwietnia powinna już być pierwsza transza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja nie wiem jeszcze jaki chce kominek, jakie podłogi, jakie płytki, jakie wszystko :ico_sorki: I kiedy ja to wszystko pooglądam :ico_olaboga:
jeszcze się zdecydujesz :ico_oczko: a pooglądać zawsze możesz w necie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 mar 2011, 18:32

Markotka niestety nie zdążyliśmy :ico_sorki: Ale za to poszliśmy na plac zabaw z rowerkiem i łopatkami i babkami :-D Dzieci mu zabierały zabawki ale mimo wszystko chciał się dzielić. Kochany ten mój syneczek :-D

Koroneczka super że dostaliście kredyt :ico_brawa_01: Zazdroszczę wybierania rzeczy do mieszkania i urządzania :ico_oczko: Uwielbiam to robić :-D

aniawlkp86, to chyba tylko mój mężuś jest zawsze na czas :-D Przynajmniej zawsze wiem na którą obiadek musi czekać gotowy :ico_oczko: Jak się spóźnia to już wiem że coś się musiało stać. Ostatniojak się spóźnił to się okazało że miał małą stłuczkę.
A brzuszek masz spory i faktycznie długo już jest nisko.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 mar 2011, 19:05

Koroneczka super, że z kredytem się udało :ico_brawa_01: większość rzeczy możesz sobie powybierać i pooglądać w necie, a w sklepie już tylko te wybrane produkty, żeby za dużo nie wędrować :ico_oczko: A jak tam skurcze, przeszło? Mój mąż też dogaduje się fajnie z moim ginem, o piłce nożnej gadają-są fanami tej samej drużyny i o kotach zawsze jest debata, bo on też ma dwa :ico_oczko:

Motylku fajnie, że Filipek dzieli się zabawkami, nie będzie problemu jak Pawełek podrośnie :-D

Ania jakby brzuszek miał Ci jeszcze bardziej opaść, to ja nie wiem :-D

kurier przyniósł mi dzisiaj pościel dla Krzysia, fajna i tania była-24zł za komplet :-D zobaczymy jak po praniu będzie wyglądała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 mar 2011, 19:28

Wiecie jak to jest z oglądaniem przez internet- no ale póki co nie mam wyjścia :ico_sorki: :ico_sorki:

Mąż przyjechał, zupą pogardził, zjadł za to fasolkę po bretońsku, którą dzisiaj odmroziłam i wybył :-) Po moje L4 pojechał, bo do dzisiaj miałam zwolnienie, a dzisiejszą wizytę przecież przełożyłam na zeszłą środę :-)

Motylek kochany ten Twój synek :ico_sorki:

Markotka już lepiej z tymi skurczami, chociaż i tak wydaje mi się, że mam je za często :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-23, 18:30 ]
kurier przyniósł mi dzisiaj pościel dla Krzysia, fajna i tania była-24zł za komplet :-D
Super :-) Masz gdzieś linka?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 mar 2011, 19:30

Miałam wam pisać jak byłam w szpitalu to musiałam leżeć na porodówce bo nie było miejsc na ginekologi i dziewczyna miała wychodzić już bo na podtrzymaniu była, ona już spakowana 36 tydzień a tu wody odeszły 2 godziny i urodziła zdrowego chłopca tacy wszyscy byliśmy zaskoczeni że szok :-D

Słyszałyście w wiadomościach że w sobotę dojdzie do nas chmura radioaktywna ??? O.o szok

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 mar 2011, 19:50

Ania jakby brzuszek miał Ci jeszcze bardziej opaść, to ja nie wiem
Niektórym kobietom w ogóle nie opada brzuch przed porodem :ico_oczko:
Słyszałyście w wiadomościach że w sobotę dojdzie do nas chmura radioaktywna ??? O.o szok
Nie nie słyszałam :ico_szoking:

My zjedliśmy i teraz mamy sjestę, Filipek ma apetyt bo dużo zjadł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 mar 2011, 20:10

Filipek ma apetyt bo dużo zjadł
Musi nadrobić zaległości :-)

Ja też dzisiaj mam apetyt! Coś bym teraz zjadła, ale nie wiem co :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 mar 2011, 20:43

Aniu sliczny brzusio :ico_brawa_01: ale ty chyba od poczatku miałas taki kształ ze niby nisko :-)

Tak jak motylek pisze, ja do samego konca z Filipkiem miałam brzuszek normalnie, a podczas porodu połozna mowiła ze dziecko jest wysoko no i naciskały mi na brzuch zeby pomoc mu wyjsc.

Motylek dobrze ze z Filipkiem juz lepiej, musi biedactwo podgonic z jedzeniem, bo peewnie pusty brzusio ma :-)

Koroneczka, juz niedługo przeleci i wtedy bedziesz czekała az te skurcze okaza sie tymi ktore tak naprawde maja byc :-D
A teraz duzooooo lez :-D


Ja dzis jakas nerwowa, Filip nic nie spał popołudniu i był nieznosny, a mnie nerwy puszczaja :ico_olaboga: jeszcze cały czas sama bo M ciagle na budowie u szwagra.
Od jutra chodzi na południe do pracy wiec tez nie bedziemy sie widziec i cały weekend bede sama bo tez pracuje na 14 do 22 :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 mar 2011, 21:08

wiola85, może jutro będziesz miała lepszy dzień :ico_pocieszyciel: ja też często już nie mam cierpliwości do Filipka :ico_sorki: Szczególnie jak w domku siedzimy cały dzień. Dzisiaj na szczęście i spał i wybiegał się więc już śpi u siebie w łóżeczku :-D I ja słonka troche złapałam więc humorek lepszy.

Dobrej nocki kobitki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 mar 2011, 21:10

Mój D będzie za 15 min w domu
szybko będzie w domku :ico_brawa_01: przynajmniej się nacieszycie sobą :-D
Bo teraz ma tylko 12 km w jedną stronę. Wszystkie sprawy możemy załatwiać po południu a nie tylko w weekendy.
...widziałam jak babcia zabija kurę, to z kuzynką zawsze miałyśmy radochę, że głowy nie ma a jeszcze biega :ico_oczko:
Murchinson fajnie mieć męża w domku :-D
Zabawa na całego-też to z siostrą lubiłyśmy ale nie cierpiałyśmy świniobicia (tego pisku świnki) zawsze wtedy był płacz ale fakt jadłyśmy mięsko bez problemu.
Markotka fajnie mieć go w domu ale właśnie mi powiedział, że najprawdopodobniej na początku kwietnia leci do Anglii na tydzień na szkolenie :ico_zly: . Jak już ma tam być to lepiej na początku niż pod koniec bo go nie puszczę. Powariowali z tymi szkoleniami by robic właśnie w tym terminie.
Ja też poproszę o link do tej pościeli.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość