ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 mar 2011, 07:57

witam
Kocura Bura moja kuzynka tez miala przeciwskazania okulistyczne, a koniec koncowi rodzila naturalnie i nic jej sie nie pogorszylo z tymi oczami :ico_noniewiem: ale wiadomo ze kazdy to odrebny przypadek, a jak pierwsza mialas cc, to zazwyczaj druga tez :ico_noniewiem:

a seks..coz..u nas bywa nawet, nawet..maz pracuje na nocki, wiec zostaja soboty i niedziele i zazwyczaj zdaza sie w sobote wieczorem i niedziele rano, na dobry poczatek dnia..ale ja korzystam poki mnie nic nie boli, ale to co lubie w sumie jest juz niewykonalne, bo brzuszek nie pozwala :ico_oczko:

a nick..nie wiem skad wpadlam akurat na taki..23..bo tyle mialam lat jak pierwszy raz zagoscilam na forum :-)
a nazywam sie Justyna :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 mar 2011, 08:35

Witam i rana. Podsuwać kubeczki: parzę kawkę i herbatkę :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Cleo- zaczął się Noody więc może jak moje szczęście się chwilę zajmie, zdążę Cię dopisać
Mój nick? Cóż szalenie podoba mi się imię Tosia i stąd ten nick. A na imię mam Kasia

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 mar 2011, 08:55

ha dzień dobry - ja mam na imię .. Gosia :-D A - od nazwiska panieńskiego bo jak tu zawitałam to byłam panienka jeszcze i forum sie inaczej nazywało :-D - jeżeli ktoś pamięta :-D i zostałam - poznałam super dziewczyny - z częścia poznałysmy sie juz osobiscie - generalnie fajnie :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 mar 2011, 09:26

cześć laski.
U mnie nick pojawił się w sumie to chyba dlatego, że szalenie podobaja mi sie zyrafy no a że było duzo żyraf to zrobiło się zirafka... a na imię mam Ela.
Ja nie mam ochoty na sex

a myslałam, ze to mi cos dolega....... kurcze no powiem wam, ze teraz to sama sie dziwie jak ja zaszłam w ciążę?!!!!! ostatnimi czasami to wogóle wogóle... mąz chodzi wiecie jaki ale co zrobic jak mnie nie ciągnie i czasami to tak na odczepnego sie zgodzę..... :ico_wstydzioch: gdzie ten demon sexu z lat młodości????? normalnie az mi głupio przed mężem... ech co to za zycie ( jak to mói mój mąż :ico_oczko: )
No u nas dzis słonecznie, ale wieje bardzio silny wiatr... trzeba męża wysłac na działke niech zabiera sie za porządki.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 mar 2011, 11:13

nina0226
Ja tam tak jak pisałam nie narzekam na sex i zbliżenia. Z mężem nadal mamy na siebie ochotę. Może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młoda (ja mam 22lata, a mąż 27), a po ślubie jesteśmy nie całe trzy lata.
na pewno wiek ma wiele do rzeczy chociaz powiem Ci, że to nie jest tak, że nim jestes starsza tym nagle masz mniejsza ochotę. To znaczy przynajmniej nie powinno tak być. U mnie ogólnie wpływa na libido wiele czynników.
zirafka
U mnie nick pojawił się w sumie to chyba dlatego, że szalenie podobaja mi sie zyrafy
myslałam, że napiszesz, że masz z 180 cm wzrostu :-D
Kocura Bura a Ty co z tym nickiem, gdzie masz tego burego kota? :ico_oczko:
tosia u Ciebie myslałam, że nick związany jest z imieniem Antonina :ico_oczko: Tez mi sie Tosia podoba.
ladybird23
Justynka, u Ciebie to bardziej zastanawiałam się nad tym skąd Ci sie wzieło Ladybird niz te cyferki 23 :ico_oczko: :ico_oczko:

A tak w ogóle to przyznam sie, że zdrobnienia beti niecierpie hahahahahahahah. Ale coż jak się człowiek spieszy to sie diabeł cieszy - czy jak to tam jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 mar 2011, 11:59

Hej..
Się podepnę pod rozmowę jeśli pozwolicie.. :ico_noniewiem:
czasami to tak na odczepnego sie zgodzę..... :ico_wstydzioch:
U mnie bywa tak samo. Jak ja się nie zgodzę to Rafał się z fochem odwraca a ja tego nie lubię.. potem nie ma się do kogo na dobranoc przytulić ;-). Czasem już, żeby mu przyjemność sprawić to sama proponuję choć nie zawsze mi się chce.
i forum sie inaczej nazywało :-D - jeżeli ktoś pamięta
No ja też z tamtych czasów tutaj.

Cleo to na mnie mówią bliscy i znajomi nieliczni.. Wymyśliła mi to moja przyjaciółka z czasów liceum i wzięło jej się to poniekąd od mojego imienia pisanego przez C - Claudia. She dodałam bo jeszcze kiedy bywałam na różnych czatach to dziewczyny myślały, że Cleo to chłopak.. nie wiem skąd takie skojarzenie :ico_noniewiem:
tosia u Ciebie myslałam, że nick związany jest z imieniem Antonina :ico_oczko: Tez mi sie Tosia podoba.
Nasi znajomi córeczce dal właśnie tak na imię więc Norbi ma koleżankę Tosię.
Cleo- zaczął się Noody więc może jak moje szczęście się chwilę zajmie, zdążę Cię dopisać
Dzięki :ico_sorki: :ico_haha_02:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

24 mar 2011, 12:03

Hej toście mnie pocieszyły z tym sexem bo aż bałam się zapytać że wszystkie będą napalonymi kobitkami ale widzę że moje obawy i depresja że jestem nie atrakcyjna i w ogóle niechęć do sex-u jest usprawiedliwiona :ico_olaboga: :ico_olaboga: może jakoś to moje małżeństwo zniesie ten okres!!!!!
Dziś u nas zimno i pochmurno!! Ble .............

Ale od poniedziałku wraca wiosna i mi marzenia o grillu i lodach basenach i odpoczynku. :ico_ciezarowka:
Buziaki i pozdrawiam was gorąco.
Mój nik jest od mojego imienia i daty urodzenia.

Tosia - to imię mojej córki jeśli mam ją w brzuchu jeśli to syn to Tosiek!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 mar 2011, 12:21

myslałam, że napiszesz, że masz z 180 cm wzrostu

hahah chyba w kapeluszu z piórem :ico_oczko:
Gosia A napisał/a:
i forum sie inaczej nazywało - jeżeli ktoś pamięta
No ja też z tamtych czasów tutaj.

ja też!!!!!
może jakoś to moje małżeństwo zniesie ten okres!!!!!

mam nadzieję, że moje tez to wytrzyma... tzn mi niczego nie brakuje , ale chłop to tylko chłop co nie???? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 mar 2011, 13:32

Cześć :-)

ladybird23, ja pierwotnie też poszłam do okulisty, spytać, czy przy moich minus 6 dioptriach mogę rodzić naturalnie, ale on wtedy odkrył tą siatkówkę nieszczęsna i klops. Sama wada wroku nie jest wskazaniem do cc, ale mnie przy wysiłku mogła się odkleić ta siatkówka, a wtedy jak to się mówi- po ptokach. A zabieg mogłam mieć zrobiony dopiero po porodzie, bo i tak robiłam go we Wrocławiu, a jestem z Tarnowa.
No i wtedy nie mogłam nawet nic dźwigać.
Gosia A - od nazwiska panieńskiego
to tak jak moja siostra :ico_haha_01:
Ja też jestem ze starego Tik-taka. A Kocura Bura, cóż taka moja fantazja :ico_haha_01:
Kota nie mam, żadnego :ico_oczko:

CleoShe, witaj! My się jeszcze nie znamy, ja to taka wczesna wrześniówka. A mnie się Cleo kojarzy z bajką o takim dużym psie rudym, kurde jak ona się nazywa???
Chyba tam ma koleżankę Cleo.

Ja też się zastanawiam, co z tym naszym życiem seksualnym, kiedy te czasy minęły, że jak króliki, hehe :ico_wstydzioch:
No, ale my już prawie 10 lat ten tego, chyba zmęczenie materiału :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 mar 2011, 14:02

Kocura Bura
No, ale my już prawie 10 lat ten tego, chyba zmęczenie materiału :ico_oczko:
tak sobie to tłumacze i tego sie bede usilnie trzymac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D :-D

Co laski dzisiaj gotujecie? Ja się naogladałam na Onecie o zdrowej zywności i robie ryż z warzywem i kurczakiem curry.

Ale jestem juz głodna!! A tu jeszcze litr herbaty został do wychlania - tak, wiecie żeby dzienny target wyrobić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość