@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

24 mar 2011, 09:33

to lenny lamb? Też wiązana?
pinko to się nazywa tricot czy jakoś tak i jest z PREMAMAN to taka francuska firma nie wiem czy w Polsce jest (chyba tak) Nie jest wiązana i w tym wygoda to są dwie bawelniane obręcze które się zakłada na ramiona po skosie .Trochę mniej możliwości z ułożeniem dziecka ,ale są te najważniejsze pozycje ,których się używa najczęściej więc zadowolona jestem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 mar 2011, 21:39

FAjna taka chusta, na pewno wygodna, bo nie trzeba wiżać, poszukam na allegro czy takie są :-)

Ale cisza na forum...
My dzisiaj brzuszkową akcję na wieczór mieliśmy, Staś nie mógł kupki zrobić i brzuszek go bolał, nic nie pomagało, teraz już śpi bidulek, ale kupki nie zrobił, tylko słychać było jak mu jelita grają.

Jutro ma u nas padać i Ula pójdzie na trochę do mojego taty, ja będę mogła sobie posprzątać mieszkanko, bo z nią gorzej.

Idę spać, bo ostatnia nocka kiepska była, Ula dała mi popalić od 2 do 6 rano nie spałam i teraz już czuję, że zasypiam na siedząco.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 mar 2011, 10:24

pinko, u nas też coś brzuszek wczoraj szwankował ,nie umiał bidulek kupy zrobić ,ale bączki puszczał więc nie było tak żle a nocke przespał nieżle i teraz zjadł i znowu śpi hihi śpioszek malutki. U mnie piękna pogoda pójdziemy napewno na spacer a mój synek śpi jak suseł gdy tylko wychodzimy na dwór u was też tak jest ??Świerze powietrze działa cuda haha

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 mar 2011, 11:24

u mnie ostatnio Julcia zalatwia sie tylko raz dziennie i to przewaznie o tej samej godzinie - nie wiem czy to dobrze w poniedzialek mam wizyte na szczepienie to sie zpytam lekarza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 mar 2011, 11:41

u mnie ostatnio Julcia zalatwia sie tylko raz dziennie i to przewaznie o tej samej godzinie - nie wiem czy to dobrze w poniedzialek mam wizyte na szczepienie to sie zpytam lekarza
widzę że mamy ten sam problem...u mnie nawet ta kupa idzie z wysiłkiem i czasem jest płacz bo nie może zrobić a pożniej zrobi czasem sama a czasem niestety muszę jej pomóc... :ico_olaboga: też idę w pon to się spytam jak to ma być dotej pory kup było z 7 i nawet w nocy robiła...a teraz jedna dziennie i to ciężko no wczoraj zrobiła dwie sama ale po herbatce koperkowej pewnie..

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 mar 2011, 11:59

Witajcie kochane mamusie! Tak sobie czasem Was podczytuje, i widze, że bliski mi temat, czyli kupki dzidzi :-D . Powiem Wam, że mój Adrianek robi kupke co 3 a czasem co 5 dni, i lekarka mi powiedziała, że to jest jak najbardziej normalne, bo karmię piersią, i ze każde dziecko jest inne, bo jedno zrobi w każdą pieluchę, a drugie tak jak Adrian :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 mar 2011, 15:05

mój synek śpi jak suseł gdy tylko wychodzimy na dwór u was też tak jest ??
jest dokładnie tak samo :-) Szukałam tej Twojej chusty, to jest babylonia i kosztuje strasznie dużo kasy, ale znalazłam tanie pojedyncze chusty typu kieszonka i chyba dwie kupię. To jest fajne rozwiązanie, jak gdzieś trzeba szybko się zebrać i nie ma czasu na wiązanie chusty długiej.

U nas kupka leci praktyczne w każdą pieluchę, jedynie na wieczór ostatnio jest problem i nie ma kupki i młody się męczy i płacze, ale w nocy zwieracze mu puszczają :-)
Z|bieram sie na spacer, miało padać dzisiaj i rano nigdzie nie byliśmy, teraz mąż Ulą odebrał pewnie już od mojego taty i idą d[o parku, więc ja ze Stasiem do nich na chwilę też dołączę :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 mar 2011, 15:45

pinko, nie wiem czy była droga bo siostra mi ja sprezentowała ! :-D A co do kupek to Stefan załatwia każdą pieluchę przy każdym karmieniu więc norma przy karmieniu piersią .

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

25 mar 2011, 18:48

Witajcie, u mnie już trochę lepiej z tą piersią, jeszcze całkiem nie zeszło, ale przynajmniej nie boli :ico_brawa_01:
Z kupkami u nas w porządeczku, Zuzia robi często, ale Oliwka moja robiła baaaardzo rzadko, nawet zdarzało się, że raz na 7 a nawet 10!!! dni. Wiadomo jako matka się martwiłam i pytałam naszej pediatry czy to oby nie szkodzi. Podobno niektóre dzieci tak dobrze przyswajają mleko matki że grubszą toaletę załatwiają nieczęsto. Czyli z reguły się mówi, że do 7 dni jest ok, ale trzeba sprawdzać brzuszek czy nie jest twardy i wiadomo obserwować dziecko.
Pinko faktycznie rzadziej piszemy :-D ale to dzieciaczki nas tak pochłaniają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a coś Menenki dawno nie widziałam tutaj.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 mar 2011, 22:15

Ja jeszcze na chwilę, stawiam :ico_tort: na 1 miesiączek Stasia :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość