gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 mar 2011, 17:20

ja mam cały dom wymalowany duluxem jestem zadowolona z farby wydajna, ładny kolor ale powiem wam że przy myciu delikatnie schodzi. Tzn wezmę mokrą gąbkę i na gąbce zostaje kolor. więc nie wiem czemu u was nie schodzi :ico_noniewiem: farba nie mogła być stara ani nic bo było 10 różnych pomieszczeń malowanych nią. Tzn były różne farby kupowane. Ale i tak polecam tą farbę.

[ Dodano: 2011-03-22, 16:22 ]
ja malowałam duluxem kolory świata o np taką
Obrazek

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

23 mar 2011, 16:16

Po pierwsze to wybierz taką farbę która nie mają zapachu i są nietoksyczne jakieś takie dla alergików są, wiem, ze Kubuś nie ma, ale wydają mi się najbezpieczniejsze. I w jakieś takie jasne ciepłe kolory moze, będzie się dobrze w nim czuł :)

Sama będę robiła remont, i chyba wybiorę tą farbę, którą polecacie z resztą, mam budowlańca w domu to na pewno coś J wybierze. Najważniejsze u mnie, to to żeby nadawała się dla alergika żeby nie śmierdziała jakaś bez zapachowa. ;)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 mar 2011, 16:25

ja polecam dulux...mamy pomalowane duluxem pokój dziecinny(kolory świata) i salon(once) Plamy bez problemu się zmywają,nawet jak mi hydraulik wysmarował ścianę jakimś smarem.Natomiast odradzam dekorala,mój przedpokój wygląda strasznie,mimo że malowałam dużo później niż duluxem.Jak chciałam wytrzeć plamy,to całą ściereczkę miałam rudą,bo farba zeszła razem z zabrudzeniem.Teraz też na wiosnę będziemy odnawiać i już mam wybrane kolory :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 mar 2011, 16:50

Miałam ten problem w zeszłym roku i wybrałam farby Magnat i jestem zadowolona z efektu. Może są droższe ale wydajne i fajnie kryją. Kolory tez wyszły takie jak z wzorników.
Tak jak ktoś juz pisał polecam zagruntowanie ścian przed malowaniem.

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

25 mar 2011, 16:45

Dzieki dziewczyny na rady :)
Pomalowane Magnatem Zlocisy Topaz bo ten zolty wybralismy z malym:)Wyglada niezle okaze sie w toku jak bedzie z tym zmywaniem itp:)
Jeszcze raz dzieki za pomoc :)

a co do pracownikow Leroya mam tam dobra znajoma ,ktora nonstop ma jakies szkolenia z tego typu wiedzy tyle ze ona pracuje na dziale innym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-25, 15:46 ]
akurat trafilam na promocje i Magnat roznila sie cenowo od Duluxa o 2 zl

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Jakiej firmy farbe polecacie do pomalowania pokoju synka

18 gru 2014, 10:21

U mnie podczas remontu mieszkania używaliśmy z mężem farb firmy beckers. Nie będę się rozpisywać - bardzo dobre jakościowo farby, kryją perfekcyjnie za dogodną cenę. Polecam zerknąć na ich stronę dla niedowiarków http://beckers.pl/ :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość